Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pokazała twarze córeczek. Tak wyglądają Klara i Laura!

Do kogo są podobne?

Olga Figaszewska 5 marca 2021 15:02
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami uroczym rodzinnym zdjęciem. Trenerka wykonała swoim najbliższym fotografię z ukrycia. Pokazała jak spędza wraz z mężem i pociechami wolny czas. Córeczki Ani i Roberta Lewandowskich rosną jak na drożdżach. Do kogo są podobne? Trenerka pokazała zdjęcia swoich pociech. 

Anna Lewandowska pokazała rodzinne zdjęcie. Klara i Laura rosną jak na drożdżach

Anna i Robert Lewandowski wciąż się rozwijają, gnają za marzeniami i zdobywają kolejne szczyty. Dla obojga ostatnie miesiące były czasem intensywnej pracy. Małżonkowie są przykładem na to, że dzięki talentowi, sumienności, a także uporowi można osiągnąć sukces, czerpać satysfakcję.

Dla Roberta Lewandowskiego ubiegły rok był także najważniejszych w karierze. Sportowiec otrzymał m.in. tytuł Piłkarza Roku UEFA, Najlepszego Piłkarza FIFA, Globe Soccer Awards. Do niego trafiła także nagroda Mistrzów Spotu 2021. Piłkarz podkreśla na każdym kroku, że to rodzina daje mu największą siłę i motywację do działania.

Córeczki nauczyły dumnych rodziców spokoju, jeszcze większej miłości do drugiego człowieka i cierpliwości. Robert Lewandowski stara się poświęcać najbliższym swój cały wolny czas. Gdy nie przebywa na treningach i zgrupowaniach zaszywa się w domu i skupia się na budowaniu więzi z córeczkami – Klarą i Laurą. Dziewczynki są wtedy zachwycone i wciągają tatę w swój świat. Robert Lewandowski poddaje się dzieciom i chętnie angażuje się w przygotowane przez nie zadania i zabawy.

Do kogo podobne są Klara i Laura Lewandowskie?

Taką scenę uwieczniła na ostatniej fotografii dumna mama, Ania Lewandowska. Piłkarz potem podzielił się tym rodzinnym kadrem z fanami. Na zdjęciu doskonale widać, jak Robert Lewandowski wraz z Klarą spędzają czas na nauce pisania i w skupieniu wypełniają książeczki. A najmłodsza pociecha pary obserwuje uważnie siostrę.

Za całą trójką widać konstrukcję przykrytą kocem. To baza, którą dziewczynki zbudowały razem z tatą.

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska, 2021
Fot. Anna Lewandowska @annalewandowskahpba InstaStories, sreen za jastrząbpost

Na innym InstaStories opublikowanym przez Annę Lewandowską widać było także przejażdżkę Klary i Laury. Dziewczynki wsiadły do miniaturowego bentley’a i wyruszyły w trasę do salonu! Pociechy pary rosną jak na drożdżach! A co najważniejsze, rodzice starają się zaszczepić w nich pasję do nauki i sportu. Mała Klara obserwuje często Annę i Roberta Lewandowskich podczas ćwiczeń w domowej siłowni i sama do nich dołącza, wykonując swój własny trening. Z pewnością wkrótce siostra pójdzie w jej ślady.

Anna i Robert Lewandowscy nie upubliczniają wizerunku swoich pociech. Jednak fani wciąż wypatrują w zdjęciach publikowanych przez parę podobieństwa Klary i Laury do któregoś z rodziców. Na jednym z ostatnich kadrów zamieszczonych na InstaStories trenerka pokazała fotografię wykonaną od góry, na której widać buzie jej córeczek. ,,Pełnia szczęścia", napisała Anna Lewandowska. A Klara i Laura tulą się do mamy.

To zdjęcie jest rozczulające! Sami zobaczcie! 

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska, 2021
Fot. Anna Lewandowska @annalewandowskahpba InstaStories, sreen za pudelek.pl

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska, 2021
Fot. Anna Lewandowska @annalewandowskahpba InstaStories, sreen za pudelek.pl

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…