Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
METAMORFOZY GWIAZD

Magda Gessler przeszła na nową dietę. Restauratorka chudnie 5 kilogramów w miesiącu!

Na czym opierają się jej nowe nawyki żywieniowe?

Redakcja VIVA! 26 maja 2020 13:30
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Magda Gessler zasłynęła w polskim show-biznesie dzięki programowi Kuchenne rewolucje. Restauratorka w swoich social mediach często pokazuje zdjęcia potraw swojego autorstwa, a także tych poznanych w przeróżnych zakątkach świata. Podczas pandemii koronawirusa Magda postanowiła zostać w domu, jednak ten czas również wykorzystała produktywnie. Jak przyznała w rozmowie z Fleszem, w zaledwie dwa miesiące zrzuciła 10 kilogramów. Wszystko to oczywiście zasługa nowej diety, o której Gessler postanowiła opowiedzieć!

Skuteczna dieta Magdy Gessler

Swoimi autorskimi przepisami Magda Gessler dzieliła się w książkach, a także w krótkich filmikach na YouTube. Obracając się w branży gastronomicznej naturalne jest próbowanie nowych dań, które często są bardzo kaloryczne. W czasie przerwy Magda postanowiła zmienić swoje nawyki żywieniowe i stawiać na lżejsze potrawy. Jak przyznała:

Kiedy nie pracuję i mogę zarządzać własną dietą, jem cztery lekkie posiłki dziennie, głównie warzywa z dodatkiem kwiatów i ziół z mojego ogrodu.

Restauratorka niemal całkowicie wykluczyła mięso i sięga po nie wyłącznie raz w tygodniu. Ponadto Magda zdecydowała na jakiś czas ograniczyć spożywania pieczywa i obecnie zjada jedną kromkę chleba na zakwasie żytnim. Oprócz diety Gessler postanowiła zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu:

Co dwie godziny wypijam szklankę ciepłej wody z cytryną, zaparzam też czarną herbatę z dużą ilością werbeny i mięty

Magda Gessler - jak się zmieniła?

Wygląda na to, że nowa dieta przynosi ogromne rezultaty, ponieważ, w zaledwie dwa miesiące udało jej się zgubić 10 kilogramów! Jakiś czas temu w wywiadzie z Agatą Młynarską Magda przyznała, że izolowanie się w domu niestety nie służy gotowaniu. Prowadząca Kuchennych rewolucji uwielbia spotykać się w większym gronie, biesiadować, a gościom serwować nowe potrawy. Przejście na nowe nawyki żywieniowe nie było dla niej aż tak trudne?

Nie mam motywacji do jedzenia. Ja lubię jeść stadnie. Lubię jeść z kimś, sama nie lubię. To dla mnie rytuał. Jedzenie tak, żeby się najeść nie jest dla mnie ciekawe.

Pod najnowszymi fotografiami Magdy Gessler na Instagramie jej obserwatorzy już jakiś czas temu zauważyli, że jej figura uległa zmianie. Koniecznie zobaczcie aktualne fotografie restauratorki? Też zauważyliście zmianę w jej wyglądzie?!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.