Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal
Ze świata urody

Magda Gessler zachwyca sylwetką, schudła prawie 10 kg! Czy to jakaś nowa dieta?

Redakcja VIVA! 28 lipca 2020 14:31
Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Kwarantannę Magda Gessler spędzała samotnie w swoim domu pod Warszawą. Restauratorka odpoczywała ze swoimi psami, w ogrodzie i w swojej ukochanej kuchni. Podczas rozmowy z Agatą Młynarską, Magda Gessler zdradziła, że samotne spędzanie czasu niestety nie służy gotowaniu. Izolacja od najbliższych jej osób sprawiła, że całkowicie straciła motywację do przygotowywania posiłków. Gotowała jedynie z konieczności, wtedy kiedy była naprawdę głodna. A przecież do tej pory, gotowanie stanowiło główną część życia Magdy Gessler, uwielbiała biesiadować z najbliższymi, zapraszać przyjaciół i serwować im nowe przepisy. Pandemia spowodowała ogromną zmianę w jej życiu, rodzinne spotkania muszą poczekać...Jaki to ma wpływ na sylwetkę Magdy Gessler?

Czy Magda Gessler schudła 10 kg w 2020 roku

Tego lata Magda Gessler przeszła ogromną metamorfozę! Na profilu na instagramie pokazała zdjęcia, które bardzo wyraźnie pokazują, jak bardzo Magda Gessler schudła! 

Schudłam. Nie mam motywacji do jedzenia. Ja lubię jeść stadnie. Lubię jeść z kimś, sama nie lubię. To dla mnie rytuał. Jedzenie tak, żeby się najeść nie jest dla mnie ciekawe.

Jak komentują zmianę znanej restauratorki fani?

Ale figura. Rewelacja.

Pięknie Pani wygląda.

Ale Pani pięknie wygląda.

Super metamorfoza.

Z każdym dniem wygląda Pani piękniej

Ile schudła Magda Gessler w 2020?

Patrząc na stare zdjęcie Magdy Gessler oraz te najnowsze, można spokojnie powiedzieć, że gwiazda schudła około 10 kg. Wyraźnie smukła talia i dopasowana sukienka, świadczą o utracie wagi. Pani Magda wygląda naprawdę świetnie!

Sałatki, surówki, nawet ryby mrożone są fantastyczne, dobra cielęcina. Wywary z warzyw, na których możemy robić różne rzeczy. Mrożone maliny, musy z jogurtem. Można te rzeczy mieć, zrobić prawdziwe cuda i delektować się nimi – zachęca kreatorka smaku.   
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Po południe .... ogrod dom ... czyste powietrze :)?!wazne #mg #magdagessler # dobrelody #mojelody

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#masterchefpolska ... niech sie kręci ... pracujemy caly czas . Dziekuje wszystkim #magdagessler

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prosze ... a to Polska właśnie #masterchef. #mg

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.