Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal
Ze świata urody

Magda Gessler bardzo schudła na kwarantannie! Czy to jakaś nowa dieta?

Ponoć gwiazda nie ma apetytu...

Redakcja VIVA! 17 maja 2020 16:31
Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Kwarantannę Magda Gessler spędza samotnie w swoim domu pod Warszawą. Restauratorka odpoczywa ze swoimi psami, w ogrodzie lub w swojej ukochanej kuchni. Podczas rozmowy z Agatą Młynarską, Magda Gessler zdradziła, że samotne spędzanie czasu niestety nie służy gotowaniu. Izolacja od najbliższych jej osób sprawiła, że całkowicie straciła motywację do przygotowywania posiłków. Gotuje jedynie z konieczności, wtedy kiedy jest naprawdę głodna. A przecież do tej pory, gotowanie stanowiło główną część życia Magdy Gessler, uwielbiała biesiadować z najbliższymi, zapraszać przyjaciół i serwować im nowe przepisy. Pandemia spowodowała ogromną zmianę w jej życiu, rodzinne spotkania muszą poczekać...Jaki to ma wpływ na sylwetkę Magdy Gessler?

Czy Magda Gessler schudła na kwarantannie 2020?

Podczas pandemii Magda Gessler przeszła metamorfozę! Na profilu na instagramie pokazała zdjęcia, które bardzo wyraźnie pokazują, jak bardzo Magda Gessler schudła! 

Schudłam. Nie mam motywacji do jedzenia. Ja lubię jeść stadnie. Lubię jeść z kimś, sama nie lubię. To dla mnie rytuał. Jedzenie tak, żeby się najeść nie jest dla mnie ciekawe.

Jak komentują zmianę znanej restauratorki fani?

Ale figura. Rewelacja.

Pięknie Pani wygląda.

Ale Pani pięknie wygląda.

Super metamorfoza.

Z każdym dniem wygląda Pani piękniej

Ile schudła Magda Gessler na kwarantannie 2020?

Patrząc na stare zdjęcie Magdy Gessler oraz te najnowsze, można spokojnie powiedzieć, że gwiazda schudła około 15 kg. Wyraźnie smukła talia i dopasowana sukienka, świadczą o utracie wagi. Pani Magda wygląda naprawdę świetnie!

Sałatki, surówki, nawet ryby mrożone są fantastyczne, dobra cielęcina. Wywary z warzyw, na których możemy robić różne rzeczy. Mrożone maliny, musy z jogurtem. Można te rzeczy mieć, zrobić prawdziwe cuda i delektować się nimi – zachęca kreatorka smaku.   
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Po południe .... ogrod dom ... czyste powietrze :)?!wazne #mg #magdagessler # dobrelody #mojelody

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.