Magda Gessler, Anna Mucha, zarobki w trakcie pandemii koronawirusa
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O TYM JEST GŁOŚNO

Mucha, Gessler... Te gwiazdy zarabiają fortunę w trakcie pandemii!

Poznaj dokładne kwoty!

Konrad Szczęsny 7 maja 2020 13:03
Magda Gessler, Anna Mucha, zarobki w trakcie pandemii koronawirusa
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Mimo szalejącej pandemii koronawirusa, która sparaliżowała życie codzienne i gospodarkę, są osoby, które nie mają powodów do narzekań. Do tego grona zalicza się m.in. część gwiazd. To o tyle zaskakujące, że znakomita większość ich koleżanek i kolegów musiała zacisnąć pasa i nie ukrywają, że nastały dla nich chude lata. Dlaczego w przypadku m.in. Magdy Gessler, Małgorzaty Kożuchowskiej, Anny Muchy, Viki Gabor i Szymona Majewskiego jest inaczej? Sprawdź!

Zarobki gwiazd w czasie pandemii: Małgorzata Kożuchowska i Szymon Majewski

Wszystko za sprawą... intratnych kontraktów reklamowych i kampanii, które mimo pandemii, wciąż są realizowane. Firmy, z którymi współpracują, nie zaprzestały emisji wcześniej zaplanowanych działań, co najwyżej zmieniły nieco ich formułę. I tak Małgorzata Kożuchowska przekonuje konsumentów do bezpiecznego kupowania butów w sieci, zaś Szymon Majewski zrealizował z domu kampanię dla jednej z sieci telefonii komórkowej. 

49-letnia aktorka została zobowiązana do nagrania reklam od nowa, w związku ze zmianami strategii producenta. „Zachęca do bezpiecznego kupowania butów przez internet. W specjalnym filmiku aktorka pokazuje nawet, jak to zrobić. Za całą kampanię zarobiła nawet 400 tys. zł”, wylicza „Super Express”.

Z kolei Szymon Majewski, który słynie z bajońskich kwot wpływających na jego konto za sprawą udziału w reklamach jednej z telefonii komórkowej (szacunkowo to nawet milion złotych rocznie), zrealizował własnoręcznie spoty promocyjne w swoich czterech ścianach. 

„Dziennikarz sam nagrywa reklamy, które oglądamy potem w telewizji i internecie. Od czasu wybuchu pandemii zyskał już podobno 300 tys. zł”, szacuje tabloid.

Tej biżuterii nie powstydziłaby się żadna gwiazda:

Tej biżuterii nie powstydziłaby się żadna gwiazda:

Na czym zarabiają w trakcie pandemii Anna Mucha, Magda Gessler i Viki Gabor?

Powodów do narzekań nie ma również Anna Mucha. Aktorka słynie przede wszystkim z działalności w mediach społecznościowych i zamieszczania tak zwanych postów sponsorowanych. To intratna działalność, przynosząca niemałe profity. I tak w ciągu zaledwie miesiąca na profilu aktorki pojawiły się reklamy odzieży, kropli do oczu, książki, a nawet ochrony danych osobowych! Za jedną z nich na jej konto trafia 30 tysięcy złotych. „Nietrudno więc policzyć, że w jeden miesiąc mogła się wzbogacić aż o 120 tys. zł”, podsumowuje „Super Express”.

W trakcie pandemii, mimo zamkniętych restauracji, nie najgorzej radzi sobie również Magda Gessler. Współpracuje ona z firmą oferującą dietę pudełkową. Z kolei zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 reklamuje buty sportowe. Jednak biorąc pod uwagę wiek Viki Gabor – 12 lat – zapewne zainkasowana w ten sposób suma trafia na konto jej rodziców, którzy do uzyskania pełnoletniości przez córkę dysponują majątkiem młodej artystki.

Jak widać, nie każdemu kryzys jest straszny!  

Szymon Majewski dzięki współpracy z jedną z sieci telefonii komórkowej zainkasował podobno od początku roku aż 300 tysięcy złotych:

Szymon Majewski, Viva! 4/2020
Fot. bartek wieczorek/laf am

Równie imponująco przedstawia się także sytuacja Małgorzaty Kożuchowskiej. Na konto lubianej aktorki trafiło ponoć 400 tysięcy złotych:

Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.