Najbardziej zaskoczyła nas Ewa Chodakowska...

Rafał Kowalski 12 kwietnia 2020 13:45

Dziś zarabiają miliony na tym, co kochają robić, ale kiedyś musieli łapać się różnych innych zajęć. Większość z nich nie przynosiła co prawda kokosów, ale przeszła do historii jako pierwsze zarobione pieniądze. Które polskie gwiazdy zaczynały od sprzątania na poczcie, a kto opiekował się dziećmi?

Pierwsze prace gwiazd - Chodakowska, Lewandowska, Roznerski

Różnych prac podejmowały się rodzime sławy, ale najbardziej zaciekawiło nas jednak wyznanie Ewy Chodakowskiej. Trenerka przyznała w sieci, że choć dziś zarabia miliony, to w przeszłości otrzymywała zaledwie kilka złotych za swoją pracę. Gwiazda musiała bardzo się starać, by pomnożyć dwuzłotówki, którymi płacili jej klienci. Jej fanki są zachwycone szczerością, z jaką Ewa podzieliła się swoją przeszłością. Każdy w końcu od czegoś zaczynał... Co robiła ulubienica Polek?

Wszystkiego dowiecie się z naszej galerii. Aż trudno uwierzyć, jakie prace były pierwszymi Ewy i innych naszych ulubionych gwiazd! 

1/10
Ewa Chodakowska, VIVA! sierpień 2018, 08/2018
Copyright @Marlena Bielińska
1/10

Ewa Chodakowska żadnej pracy się nie bała! „22 lata temu dostawałam 2 zł za umycie szyby samochodu” , tymi słowami trenerka wyjawiła nieznany dotąd fakt ze swojego życia. Ciekawostką podzieliła się na Instagramie.

2/10
Ilona Łepkowska
Copyright @Olga Majrowska
2/10

Zanim Ilona Łepkowska zaczęła pisać scenariusze, trafiła po szkole do przedsiębiorstwa zajmującego się... mięsem! „Męczyłam się i wtedy stwierdziłam, że nigdy nie będę pracowała już jako urzędniczka. Na szczęście spędziłam tam tylko rok, a potem już trafiłam do teatru”.

3/10
Grażyna Wolszczak, VIVA! wrzesień 2015
Copyright @Olga Majrowska
3/10

Grażyna Wolszczak dorabiała sobie z kolei wraz z ulubioną koleżanką. „Pracowałam na poczcie. Poszłyśmy z koleżanką pracować jako sprzątaczki”, mówiła w rozmowie z SE.pl

4/10
Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Copyright @Voyo Bakiewicz
4/10

Michał Wiśniewski zaczynał od hurtowni cebuli. „Polegał na pakowaniu różnych warzyw w kontenery i wysyłaniu ich na rynki zagraniczne. Miałem wtedy 20 lat, koordynowałem sprzedaż”, mówił Money.pl. Później nauczał też niemieckiego.

5/10
Krzysztof Ibisz, Viva!
Copyright @ Piotr Porebsky/METALUNA
5/10

„Uważam, że każda praca jest przywilejem. Jako młody chłopak, studiując w Kanadzie, musiałem się jakoś utrzymać. Dlatego też czyściłem toalety, pracowałem w greckiej knajpie w kuchni, robiłem nadruki na koszulkach”, mówił o swojej pierwszej pracy Krzysztof Ibisz tygodnikowi Świat&Ludzie

6/10
Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
6/10

Anna Lewandowska zaczęła pracować już jako 15-latka. Pomagała trenować dzieci na obozach sportowych

7/10
Jessica Mercedes, Viva! 2015
Copyright @Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
7/10

Kilka lat temu Jessica Mercedes dorabiała sobie w restauracji jako kelnerka. Z kolei kiedy blogerka wyleciała do Stanów to opiekowała się dziećmi...

8/10
Mikołaj Roznerski na Wielkim Teście TVP o filmie
Copyright @
8/10

Dziś aktor, kiedyś spawacz. „Miałem możliwość wyjechania do Holandii, nie wyjechałem, bo tutaj zrobiłem dwuletni kurs spawacza i później dostałem propozycję wyjazdu do Holandii na roczny kontrakt”, opowiadał Mikołaj Roznerski w Superstacji

9/10
Dorota Gardias, VIVA! 2009
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
9/10

Dorota Gardias bardzo dobrze śpiewa, dlatego kiedy jej rodzice stracili nagle prace, pomagała im śpiewając na weselach. Poza tym występowała też na wybiegu w roli modelki

10/10
Tomasz Karolak, Viva! 24/2018
Copyright @ROBBY Cyron
10/10

Pierwsza praca nauczyła Tomka Karolaka szacunku do pieniądza. „Handlowałem ciuchami na stadionie, kopałem rowy pod kable, pracowałem na budowach, w tartaku i cegielni, byłem ochroniarzem przez rok na osiedlu”, opowiadał w jednym z wywiadów. Jesteście zaskoczeni, czym kiedyś zajmowały się gwiazdy?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.