Kto otrzymuje najwięcej?

Monika Katarzyna Krupska 21 października 2018 13:01

Już ponad 700 milionów osób korzysta z Instagrama! Zdjęciami w sieci chcą dzielić się wszyscy. Bo praktycznie od samego początku można zarobić na tym wielkie pieniądze! Największe oczywiście zarabiają zagraniczne gwiazdy, jednak stawki w Polsce dla influencerów również są imponujące. Ile można otrzymać za opublikowanie sponsorowanego zdjęcia? Wszystko zależy od tego ile osób cię obserwuje i jakie twoje konto ma zasięgi. 

Niedawno Brytyjska firma analityczna Hopper opublikowała ranking najlepiej zarabiających gwiazd Instagrama. Na pierwszym miejscu znalzała się oczywiście jedna z sióstr Kardashian! A jak wygląda, to w Polsce? Tu milionów nie można zarobić, ale według plotek kwoty sięgają nawet i do 80 tys. zł. za zdjęcie! 

Zobaczcie w naszej galerii, kto zarabia najwięcej. Czy takie pieniądze za jedno zdjęcie są rozsądne?  

1/7
Kylie Jenner dom w Hidden Hills
Copyright @Instagram.com
1/7

Pierwsze miejsce w zestawieniu zajmuje najmłodsza z sióstr Jenner-Kardashian, Kylie. 21-latka za sponsorowane zdjęcia otrzymuje milion dolarów, czyli ponad 3 mln 760 tys. zł. 

2/7
Selena Gomez, jamnik
Copyright @Selena Gomez/Instagram
2/7

Drugie miejsce w rankingu należy do Seleny Gomez. Piosenkarka otrzymuje około 800 tys. dolarów. Jej konto obserwuje ponad 144 mln osób!

3/7
kim_kardashian
Copyright @East News
3/7

W zestawieniu brytyjskiej firmy Hopper znalazła się również Kim Kardashian. Celebrytka za swoje posty otrzymuje 280 tys. dolarów mniej, niż Kylie Jenner czyli 720 tys. dolarów. 

4/7
Stylizacje Małgorzaty Rozenek-Majdan
Copyright @Instagram @m_rozenek
4/7

Jeśli chodzi o polskie gwiazdy, to najwięcej otrzymuje podobno Małgorzata Rozenek-Majdan. Plotki głoszą, że prezenterka za jedno sponsorowane zdjęcie może otrzymać nawet 80 tys. zł. 

5/7
Copyright @East News
5/7

Niemniej jednak, nie Małgorzata Rozenek-Majdan, a Maffashion w tym roku została okrzyknięta największą influencerką w Polsce. Nie wiadomo, ile Julia Kuczyńska otrzymuje za posty. Obserwuje ją ponad milion użytkowników.

6/7
SA Wardęga, youtuberzy
Copyright @wardegawear.com
6/7

Patrząc na zaangażowanie na Facebooku najwięcej fanów ma Sylwester Wardęga. YouTubera obserwuje ponad 1,6 mln osób, a w serwisie YouTube ma ponad 3,6 mln subskrybcji 

7/7
Abstrachuje
Copyright @instgaram@abstrachujetv
7/7

W czołówce polskich influencerów znajduje się również grupa Abstrachuje.TV. Czarek Jóźwik, Rafał Masny i Robert Pasut w serwisie YouTube zgromadzili ponad 3,2 mln subskrybetów. Abstra.TV pod swoją pieczą ma kilka kanałów, m.in. Beksy, Dla Pieniędzy, To Już Jutro.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.