Kto otrzymuje najwięcej?

Monika Katarzyna Krupska 21 października 2018 13:01

Już ponad 700 milionów osób korzysta z Instagrama! Zdjęciami w sieci chcą dzielić się wszyscy. Bo praktycznie od samego początku można zarobić na tym wielkie pieniądze! Największe oczywiście zarabiają zagraniczne gwiazdy, jednak stawki w Polsce dla influencerów również są imponujące. Ile można otrzymać za opublikowanie sponsorowanego zdjęcia? Wszystko zależy od tego ile osób cię obserwuje i jakie twoje konto ma zasięgi. 

Niedawno Brytyjska firma analityczna Hopper opublikowała ranking najlepiej zarabiających gwiazd Instagrama. Na pierwszym miejscu znalzała się oczywiście jedna z sióstr Kardashian! A jak wygląda, to w Polsce? Tu milionów nie można zarobić, ale według plotek kwoty sięgają nawet i do 80 tys. zł. za zdjęcie! 

Zobaczcie w naszej galerii, kto zarabia najwięcej. Czy takie pieniądze za jedno zdjęcie są rozsądne?  

1/7
Kylie Jenner dom w Hidden Hills
Copyright @Instagram.com
1/7

Pierwsze miejsce w zestawieniu zajmuje najmłodsza z sióstr Jenner-Kardashian, Kylie. 21-latka za sponsorowane zdjęcia otrzymuje milion dolarów, czyli ponad 3 mln 760 tys. zł. 

2/7
Selena Gomez, jamnik
Copyright @Selena Gomez/Instagram
2/7

Drugie miejsce w rankingu należy do Seleny Gomez. Piosenkarka otrzymuje około 800 tys. dolarów. Jej konto obserwuje ponad 144 mln osób!

3/7
kim_kardashian
Copyright @East News
3/7

W zestawieniu brytyjskiej firmy Hopper znalazła się również Kim Kardashian. Celebrytka za swoje posty otrzymuje 280 tys. dolarów mniej, niż Kylie Jenner czyli 720 tys. dolarów. 

4/7
Stylizacje Małgorzaty Rozenek-Majdan
Copyright @Instagram @m_rozenek
4/7

Jeśli chodzi o polskie gwiazdy, to najwięcej otrzymuje podobno Małgorzata Rozenek-Majdan. Plotki głoszą, że prezenterka za jedno sponsorowane zdjęcie może otrzymać nawet 80 tys. zł. 

5/7
Copyright @East News
5/7

Niemniej jednak, nie Małgorzata Rozenek-Majdan, a Maffashion w tym roku została okrzyknięta największą influencerką w Polsce. Nie wiadomo, ile Julia Kuczyńska otrzymuje za posty. Obserwuje ją ponad milion użytkowników.

6/7
SA Wardęga, youtuberzy
Copyright @wardegawear.com
6/7

Patrząc na zaangażowanie na Facebooku najwięcej fanów ma Sylwester Wardęga. YouTubera obserwuje ponad 1,6 mln osób, a w serwisie YouTube ma ponad 3,6 mln subskrybcji 

7/7
Abstrachuje
Copyright @instgaram@abstrachujetv
7/7

W czołówce polskich influencerów znajduje się również grupa Abstrachuje.TV. Czarek Jóźwik, Rafał Masny i Robert Pasut w serwisie YouTube zgromadzili ponad 3,2 mln subskrybetów. Abstra.TV pod swoją pieczą ma kilka kanałów, m.in. Beksy, Dla Pieniędzy, To Już Jutro.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.