Wyprzedziła Kubę Wojewódzkiego!

Monika Katarzyna Krupska 29 listopada 2018 16:48

Jeszcze zanim rozpoczęła się moda na bycie influencerem na Instagramie, to wiadomo było, że w stacjach telewizyjnych można zarobić bardzo dużo pieniędzy. Na wysokie wynagrodzenie mogli liczyć nie tylko prezenterzy wiadomości, ale i oczywiście osoby prowadzące swój program. Do tej pory samozwańczym „królem TVN-u”, który podobno zarabiał najwięcej pieniędzy był... Kuba Wojewódzki. Ale teraz to Magda Gessler wskoczyła na jego miejsce! Zarobki restauratorki przyprawiają o zawrót głowy, a i tak pewnie znamy tylko część tej kwoty!

Ile zarabia Magda Gessler? 

Magda Gessler od ośmiu lat prowadzi Kuchenne rewolucje. Nie jest to jedyny program z udziałem restauratorki. W 2012 roku stacja TVN powierzyła jej bycie jurorem w MasterChefie, a od 2017 roku możemy ją zobaczyć w programie Sexy Kuchnia Magdy Gessler w Food Network. Tak wiele obowiązków na głowie Magdy z pewnością wpływa na jej wynagrodzenie. Jak wyjawił Super Express na konto gwiazdy, co miesiąc wpada ok. 200 tys. złotych za prowadzenie trzech programów! 

Jak się okazuje, astronomiczna kwota jest trochę niższa od zarobków Kuby Wojewódzkiego, jednak to Gessler wciąż wyprzeda dziennikarza w rankingu. Dlaczego? Jak ujawnia tabloid, kilka lat temu Kuba otrzymywał 180 tys. zł miesięcznie od stacji, ale dziś może liczyć na 250-300 tys. zł.! Różnica między zarobkami gwiazd jest olbrzymia, jednak ostatnio w kuluarach mówi się o wielkiej podwyżce dla Gessler. Czy już ją otrzymała? Tego niestety nie wiemy. Jednak to Magda prowadzi więcej biznesów, stąd na jej koncie znajduje się więcej zer. 

Magda Gessler w swoim dorobku ma wiele książek kulinarnych, a także prowadzi restauracje. Do tego występuje w reklamach telewizyjnych, jak i miała własną linię parówek „besos”. Ta niestety nie odniosła sukcesu. Ale akcesoria do gotowania polecane przez restauratorkę już tak! Podsumowując wszystkie działania poza stacją, Magda Gessler zdecydowanie nie może narzekać na zarobki. 

Czy gwiazdy powinny zarabiać tak dużo?  

1/5
Magda Gessler i Tadeusz Müller
Copyright @Marta Wojtal
1/5

Magda Gessler prowadzi trzy kulinarne programy 

2/5
Magda Gessler, 2018 rok
Copyright @ Damian KLAMKA/East News
2/5

Restauratorka występuje również w reklamach telewizyjnych, jak i wydaje książki 

3/5
Magda Gessler i Tadeusz Müller
Copyright @Marta Wojtal
3/5

Ile wynoszą miesięczne zarobki Magdy? 

4/5
Magda Gessler i Tadeusz Müller
Copyright @Marta Wojtal
4/5

Jak donosi jeden z dzienników od stacji TVN Magda otrzymuje blisko 200 tys. zł.! 

5/5
Magda Gessler, 2008
Copyright @ RAFAL LATOSZEK/FOTONOVA
5/5

Czy gwiazdy powinny zarabiać tak dużo?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.