Z życia gwiazd

Magda Gessler zdeklasowała konkurencję! Teraz to ona jest „królową telewizji”

Wyprzedziła Kubę Wojewódzkiego!

Monika Katarzyna Krupska 29 listopada 2018 16:48

Jeszcze zanim rozpoczęła się moda na bycie influencerem na Instagramie, to wiadomo było, że w stacjach telewizyjnych można zarobić bardzo dużo pieniędzy. Na wysokie wynagrodzenie mogli liczyć nie tylko prezenterzy wiadomości, ale i oczywiście osoby prowadzące swój program. Do tej pory samozwańczym „królem TVN-u”, który podobno zarabiał najwięcej pieniędzy był... Kuba Wojewódzki. Ale teraz to Magda Gessler wskoczyła na jego miejsce! Zarobki restauratorki przyprawiają o zawrót głowy, a i tak pewnie znamy tylko część tej kwoty!

Ile zarabia Magda Gessler? 

Magda Gessler od ośmiu lat prowadzi Kuchenne rewolucje. Nie jest to jedyny program z udziałem restauratorki. W 2012 roku stacja TVN powierzyła jej bycie jurorem w MasterChefie, a od 2017 roku możemy ją zobaczyć w programie Sexy Kuchnia Magdy Gessler w Food Network. Tak wiele obowiązków na głowie Magdy z pewnością wpływa na jej wynagrodzenie. Jak wyjawił Super Express na konto gwiazdy, co miesiąc wpada ok. 200 tys. złotych za prowadzenie trzech programów! 

Jak się okazuje, astronomiczna kwota jest trochę niższa od zarobków Kuby Wojewódzkiego, jednak to Gessler wciąż wyprzeda dziennikarza w rankingu. Dlaczego? Jak ujawnia tabloid, kilka lat temu Kuba otrzymywał 180 tys. zł miesięcznie od stacji, ale dziś może liczyć na 250-300 tys. zł.! Różnica między zarobkami gwiazd jest olbrzymia, jednak ostatnio w kuluarach mówi się o wielkiej podwyżce dla Gessler. Czy już ją otrzymała? Tego niestety nie wiemy. Jednak to Magda prowadzi więcej biznesów, stąd na jej koncie znajduje się więcej zer. 

Magda Gessler w swoim dorobku ma wiele książek kulinarnych, a także prowadzi restauracje. Do tego występuje w reklamach telewizyjnych, jak i miała własną linię parówek „besos”. Ta niestety nie odniosła sukcesu. Ale akcesoria do gotowania polecane przez restauratorkę już tak! Podsumowując wszystkie działania poza stacją, Magda Gessler zdecydowanie nie może narzekać na zarobki. 

Czy gwiazdy powinny zarabiać tak dużo?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?