Kuba Wojewódzki, Viva! marzec 2007
Fot. Jacek Poremba
O TYM SIĘ MÓWI

Pobił Chodakowską i Lewandowską. Ile Kuba Wojewódzki dostaje za jeden post na Instagramie?

Damian Duda 30 lipca 2017 12:30
Kuba Wojewódzki, Viva! marzec 2007
Fot. Jacek Poremba

Anna Lewandowska? Nie. Ewa Chodakowska? Nie... W takim razie, która z polskich gwiazd zarabia najwięcej na swoim Instagramie? Jak udało się ustalić, na najlepsze zarobki może liczyć Kuba Wojewódzki. Ile król TVN-u zarabia za jeden wpis na popularnym serwisie społecznościowym? Znamy odpowiedź.

Zobacz też: Jak Małgorzata Socha wygląda bez makijażu? Zdjęciem aktorki w takim wydaniu pochwalił się... Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki: zarobki

Dziennikarz świetnie zdaje sobie sprawę, że jego obecność w mediach społecznościowych sprawia, że może dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców. Ma ponad 600 tysięcy obserwatorów, co dla potencjalnych reklamodawców jest niezwykle ważnym czynnikiem. Jak się okazuje, Wojewódzki może liczyć na olbrzymie sumy. Dziennikarz za jeden wpis dostaje aż pół miliona złotych. Jak to możliwe, że prezenter pobił Annę Lewandowską i Ewę Chodakowską? 

„Dzisiaj markom nie wystarczy promocja w formie strony na Facebooku i profilu na Instagramie. Angażują znane i wpływowe osoby, czyli influencerów, w reklamowanie ich produktu. Tym samym zyskują cenną rekomendację swojej marki. Wystarczy, jak znana osoba opublikuje krótki film lub wstawi zdjęcie z produktem i go oznaczy. Im więcej obserwujących, tym większą sumę można zarobić’’ — wyjaśnia w „Super Expressie’’ Aleksandra Dejnarowicz.

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska mogą liczyć na nieco niższe stawki —po 30 tys. za jeden wpis. Wysoko w zestawieniu znalazła się Edyta Górniak, która za jeden post zarabia aż 200 tys. złotych. Natomiast Anja Rubik, Michał Piróg i Joanna Krupa wyceniają swoje posty na 40 tys. 

Przeczytaj też: Mamed Khalidov u Kuby Wojewódzkiego zdradził mroczną tajemnicę z przeszłości

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.