Raport za 2017 rok nie kłamie...

Rafał Kowalski 5 września 2018 07:28

Choć Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska deklarują, że bardzo się wspierają, ich fanki najczęściej dzielą się na dwa obozy. Jedna część pań trenuje z żoną Roberta Lewandowskiego, a druga jest wierna filozofii życia redaktor naczelnej magazynu Be Active. Tak czy tak, każda z gwiazd stara się zatrzymać fanki przy sobie rozwijając kolejne biznesy. Jak im to wychodzi? Okazuje się, że bardzo dobrze! Zarobki obu pań są imponujące!

Ile w rok zarabia Anna Lewandowska?

Dziennikarze Money.pl dotarli do dokumentów umieszczonych w KRS, z których wynika Spółka HPBA, której udziałowcem jest Anna Lewandowska, uzyskała w zeszłym roku zysk na poziomie 2,28 mln zł netto. Na ten wynik składają się: 10,1 mln zł przychodów i 7,8 mln zł kosztów operacyjnych, które należy odjąć. To świetny wynik, bo w 2016 roku, Lewandowska mogła pochwalić się jedynie 15 tysiącami złotych zysku.

Warto jednak podkreślić, że nie cały zysk należy się Anny Lewandowskiej. Poza trenerką, spółka ma jeszcze innych kilku wspólników. Pieniądze nie trafią jednak na żadne osobiste konta, ponieważ udziałowcy wspólnie podjęli decyzję, że uzyskane ponad 2 miliony złotych przeznaczą na bieżące wydatki firmy.

Ile zarabia Ewa Chodakowska?

Żywieniowy biznes Anny Lewandowskiej idzie świetnie, ale pod względem finansowym, firma żony znanego piłkarza musi ustąpić spółce Ewy Chodakowskiej. Ulubienica części Polek zyskała w 2017 roku aż 12,8 mln zł. zysku. Do kogo trafi ta gotówka? Ewa Chodakowska podzieli się nią jedynie z jednym wspólnikiem. - swoim mężem.

Nie przyglądając się już bliżej kwotom jesteśmy dumni, że obie panie radzą sobie znakomicie i wszystko wskazuje na to, że będzie tylko jeszcze lepiej. My kupujemy produkty i od Ani, i od Ewy. A Wy komu bardziej kibicujecie?  

1/5
Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Copyright @Marlena Bielińska
1/5

Ile w rok zarabia Ewa Chodakowska?

2/5
Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
2/5

Ile w rok zarabia Anna Lewandowska?

3/5
Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Copyright @Marlena Bielińska
3/5

Ile w rok zarabia Ewa Chodakowska?

4/5
Anna Lewandowska, VIVA! sierpień 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
4/5

Ile w rok zarabia Anna Lewandowska?

5/5
Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Copyright @Marlena Bielińska
5/5

Ile w rok zarabia Ewa Chodakowska?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.