Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler wróciła na plan Kuchennych rewolucji! Ale na pewnych zasadach...

Wiemy, jak wygląda produkcja show w czasie pandemii

Rafał Kowalski 20 maja 2020 14:02
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Mimo bardzo dobrych wyników oglądalności i tęsknoty fanów za nowymi Kuchennymi rewolucjami, emisja programu ze względu na pandemię została zawieszona. Kilka dni temu, po dwóch miesiącach, ekipa show wróciła na plan, by ratować kolejne punkty gastronomiczne na mapie Polski. Jak teraz wygląda praca przy programie? Magda Gessler zdradziła szczegóły.

Kuchenne rewolucje w czasie pandemii – powrót nagrań

Na swoim Instagramie i Facebooku Magda Gessler podzieliła się fantastyczną informacją o powrocie na plan programu Kuchenne rewolucje. „Powrót KR.... Pierwszy... W tych dziwnych czasach... Lekka odwilż - restauracje zaczynają działać przestrzegając żelaznej dyscypliny. […] Od wczoraj walczymy o losy restauracji #kr..,,, dziś Starogard”, zdradziła gwiazda TVN i dodała, że mimo wszystko produkcja nie wygląda już tak jak wcześniej. Wszyscy członkowie ekipy musieli zostać przebadani, a także nieustannie noszą maseczki i dezynfekują ręce. Sama prowadząca show odwiedza restauracje w przyłbicy.

Przypomnijmy, że jeszcze w marcu wielu fanów programów wierzyło, że Kuchenne rewolucje nie znikną z wiosennej ramówki, ponieważ odcinki 21. sezonu zostały już dawno nagrane. Niestety, prawda okazała się inna. Magda Gessler wyjaśniła, dlaczego. „Kuchenne rewolucje to nie jest tylko telewizyjne show. Pamiętajmy, że to przede wszystkim program społeczny. Nie ma sensu pokazywać kolejnych odcinków, jeśli po ich emisji nie da się odwiedzić danej restauracji. Program ma pomagać ich właścicielom – nie tylko dzięki mnie na planie, ale i realnie poprzez nowych klientów”, zdradziła prowadząca program na czacie przeprowadzonym przez Agatę Młynarską.

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że tylko tygodnie dzielą nad od wznowienia emisji kulinarnego show. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Od wczoraj walczymy o losy restauracj #kr..,,, dzis Starogard .., #besos💋 #mg

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.