Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler wróciła na plan Kuchennych rewolucji! Ale na pewnych zasadach...

Wiemy, jak wygląda produkcja show w czasie pandemii

Rafał Kowalski 20 maja 2020 14:02
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Mimo bardzo dobrych wyników oglądalności i tęsknoty fanów za nowymi Kuchennymi rewolucjami, emisja programu ze względu na pandemię została zawieszona. Kilka dni temu, po dwóch miesiącach, ekipa show wróciła na plan, by ratować kolejne punkty gastronomiczne na mapie Polski. Jak teraz wygląda praca przy programie? Magda Gessler zdradziła szczegóły.

Te gry związane z kulinariami umilą Ci czas izolacji:

Kuchenne rewolucje w czasie pandemii – powrót nagrań

Na swoim Instagramie i Facebooku Magda Gessler podzieliła się fantastyczną informacją o powrocie na plan programu Kuchenne rewolucje. „Powrót KR.... Pierwszy... W tych dziwnych czasach... Lekka odwilż - restauracje zaczynają działać przestrzegając żelaznej dyscypliny. […] Od wczoraj walczymy o losy restauracji #kr..,,, dziś Starogard”, zdradziła gwiazda TVN i dodała, że mimo wszystko produkcja nie wygląda już tak jak wcześniej. Wszyscy członkowie ekipy musieli zostać przebadani, a także nieustannie noszą maseczki i dezynfekują ręce. Sama prowadząca show odwiedza restauracje w przyłbicy.

Przypomnijmy, że jeszcze w marcu wielu fanów programów wierzyło, że Kuchenne rewolucje nie znikną z wiosennej ramówki, ponieważ odcinki 21. sezonu zostały już dawno nagrane. Niestety, prawda okazała się inna. Magda Gessler wyjaśniła, dlaczego. „Kuchenne rewolucje to nie jest tylko telewizyjne show. Pamiętajmy, że to przede wszystkim program społeczny. Nie ma sensu pokazywać kolejnych odcinków, jeśli po ich emisji nie da się odwiedzić danej restauracji. Program ma pomagać ich właścicielom – nie tylko dzięki mnie na planie, ale i realnie poprzez nowych klientów”, zdradziła prowadząca program na czacie przeprowadzonym przez Agatę Młynarską.

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że tylko tygodnie dzielą nad od wznowienia emisji kulinarnego show. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Od wczoraj walczymy o losy restauracj #kr..,,, dzis Starogard .., #besos💋 #mg

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.