Magda Gessler i Tadeusz Müller
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler po raz drugi zostanie babcią?!

Syn restauratorki myśli o powiększeniu rodziny!

Olga Figaszewska 19 maja 2020 10:51
Magda Gessler i Tadeusz Müller
Fot. Marta Wojtal

Magda Gessler wkrótce po raz pierwszy zostanie babcią. Lara Gessler niedawno podzieliła się ze światem szczęśliwą nowiną. Okazuje się, że o powiększeniu rodziny marzy także syn restauratorki. Czy Tadeusz Müller zostanie tatą? Jego słowa zaskakują.

Magda Gessler po raz drugi zostanie babcią?!

Cała rodzina nie posiada się z radości i oczekuje przyjścia na świat dziecka Lary Gessler.

„Upływające lata, pory roku, tygodnie, dni godziny… Patrzę na Ciebie… Laro.. od pierwszych sekund.. Kiedy się urodziłaś, obudziłaś we mnie Magdę, jakiej wcześniej nie znałam.. Dałaś mi spokój i ukojenie…Miłość, przyjaźń i najgłębszą relację o jakiej może zamarzyć matka…Dziś patrzę na mój ogród.. pełen przyrody, która budzi się do życia! Tak jak Ty!!”, wyznała dumna Magda Gessler. 

Wszystko wskazuje na to, że o powiększeniu  rodziny myśli także Tadeusz Müller. W rozmowie z dziennikiem Fakt, zdradził, że poważnie podchodzi do tego tematu.

„Muszę przyznać, że ciąża Lary trochę mnie zainspirowała, żebym i ja już został tatą. Zobaczymy więc, co przyniesie niedaleka przyszłość”, tłumaczył.

Wraz ze swoją ukochaną nie wykluczają adopcji.  Z Blanką od 12 lat tworzą szczęśliwy związek. „Skłaniałbym się ku adopcji (...). Jestem zdrowy i nie ma żadnych przeciwwskazań, żebym miał swoje biologiczne dziecko. Ale na świecie jest tyle niekochanych dzieci, że mam dużą potrzebę podzielenia się z nimi miłością", dodał w Fakcie. 

Czy para planuje ślub? ,,Myślę, że ślub jest czymś naturalnym, jeśli dwoje ludzi się kocha. Tylko trzeba mieć czas i wolną głowę, żeby go zorganizować. Na razie ciągle gdzieś biegniemy", wspominał syn Magdy Gessler w rozmowie z Plejadą

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#postcard #sierratramuntana #familyphoto #mallorca #sunrise #cat #dog #island #terrace #spajn

Post udostępniony przez Tadeusz Müller (@tadeusz_muller)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.