Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler na Instagramie pokazała efekty swojej diety!

Zaprezentowała się w jeansach!

Redakcja VIVA! 23 października 2019 14:15
Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

Polska restauratorka Magda Gessler, konsekwentnie udziela się w świecie show biznesu i już od 10 lat prowadzi popularny program na TVN–nie Kuchenne rewolucje. Branża kulinarna, coraz częściej promuje zdrowy tryb życia i zbilansowane diety wegańskie. Jak się okazuje Magda Gessler również postanowiła zmienić swoją dietę, a efektem pochwaliła się na Instagramie. Czy rzeczywiście schudła?

Magda Gessler bardzo schudła

Restauratorka już jakiś czas temu podbiła sieć akcją na Instagramie – Gessler Challenge, w ten sposób zachęciła do codziennego ruchu przez zabawę. Do wspólnego tańca przyłączyły się również gwiazdy! Jednak Magda postanowiła pójść o krok dalej i jeszcze bardziej popracować nad swoją figurą, ograniczając tłuste potrawy i zmniejszając ilość spożywanych posiłków w ciągu dnia. Efektem pochwaliła się w swoich social mediach, wstawiając zdjęcie, na którym pozuje w obcisłych spodniach! Jak wyznała w opisie – ,,Znikam w oczach... 😍❤️". Od razu posypała się fala komentarzy: ,,Pani zawsze wygląda tak pięknie! Besos 😘", ,,Woow niesamowicie w tych jeansach, Jest bardzo dobrze!", ,,Ojej ! Ale piękna ! Na prawdę figura extra ! Brawo".

Widać, że dieta służy, a Magda Gessler prezentuje się coraz lepiej. Koniecznie zobaczcie zdjęcie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.