Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Jak Magda Gessler ocenia nowego partnera córki? Tego się nie spodziewaliśmy!

Kulisy rodzinnych relacji zdradziła sama Lara Gessler

Rafał Kowalski 18 października 2019 17:30
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Choć na początku 2019 roku Lara Gessler zdecydowała się po krótkim małżeństwie z Pawłem Ruczem na rozwód, to miłośniczka kuchni długo nie była sama. 30-latka dziś znów jest szczęśliwa, bo od kilku dobrych miesięcy spotyka się z jednym z warszawskich prawników. Jak Pawła Szeląga ocenia Magda Gessler?

Lara Gessler o swoim nowym związku. Co sądzi jej mama?

Podczas jednej z imprez Lara Gessler opowiedziała w wywiadzie o tym, w jakim miejscu w życiu jest dzisiaj i czego nauczył ją rozwód, jeśli chodzi o tworzenie nowej relacji miłosnej. „Uważam, że ważne jest to, żeby dbać przede wszystkim o relacje. Jak za wcześnie wychodzisz do ludzi, to się nie skupiasz na samej tej relacji. Jeśli masz coś i chcesz to chronić, to musisz to po prostu chronić. Możecie nam życzyć dobrego życia, ślub nie ma znaczenia, mogę to potwierdzić”, wyznała restauratorka w rozmowie z Jastrząb Post.

A co na temat nowego partnera sądzi Magda Gessler? Okazuje się, że choć często w programach bywa chłodna, bardzo lubi Pawła Szeląga! „Mama rzadko pyta o zdanie. Ale nie krępuje się i chętnie wrzuca wszystko, bo faktycznie jest fanką tej relacji. Ona wcześniej się kiedyś zapytała, czy mogłabym wrzucić to zdjęcie. Więc powiedziałam, że zobaczymy, a jak już usłyszała, że zobaczymy, to już więcej nie pytała”, opowiedziała Jastrząb Post Lara Gessler.

Życzymy parze dużo miłości, powodzenia i spokoju na tyle, by mimo pojawiania się razem na ściankach, zachowali tyle prywatności, ile potrzebują. 

Lara Gessler stylizacje 2019
Fot. East News

Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!