O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler podbija Instagram i... rzuca fanom niezwykłe wyzwanie!

To nagranie jest prawdziwym hitem sieci!

Ksenia Krasko 7 sierpnia 2019 19:16
Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Magda Gessler, ceniona restauratorka i autorytet kulinarny, uwielbiana jest za dość niestandardowe poczucie humoru oraz ogromny dystans do siebie. Jej wpisy w mediach społecznościowych często krążą po sieci, a niektóre cytaty są wręcz kultowe! Nie zaskakuje więc fakt, że jej fani oszaleli na punkcie pewnego zabawnego wyzwania...

Magda Gessler tańczy na Instagramie: #GesslerChallenge

To wideo widzieli już chyba wszyscy! Jako pierwsza pokazała je córka restauratorki, Lara Gessler – wraz  z mamą i Waldemarem Kozerawskim w niezwykle zabawny sposób tańczą na tarasie. Nagranie robi furorę wśród internautów, i nic w tym dziwnego, ponieważ szybko poprawia humor! Zobaczcie sami!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzieje się ♥️🥰🇨🇦 @lara_gessler #gesslerchallenge

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Jednak Magda Gessler nie byłaby sobą, gdyby nie wykorzystała okazji do jeszcze lepszej zabawy – znając swoich fanów i ich pozytywne podejście do życia, postanowiła rzucić im wyzwanie i zaproponowała #GesslerChallenge. Wielbiciele gwiazdy tańczą więc wszędzie, gdzie się da! W domu, w pracy, w centrum handlowym, na ulicy, w Polsce, w Las Vegas...

Jeśli macie ochotę dołączyć do niezwykłego wyzwania Magdy Gessler, wystarczy nakręcić podobne wideo i udostępnić je z oznaczeniem #GesslerChallenge. Przyłączycie się? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Lara Gessler, Magda Gessler, Viva! czerwiec 2013
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.