Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler podbija Instagram i... rzuca fanom niezwykłe wyzwanie!

To nagranie jest prawdziwym hitem sieci!

Ksenia Krasko 7 sierpnia 2019 19:16
Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Magda Gessler, ceniona restauratorka i autorytet kulinarny, uwielbiana jest za dość niestandardowe poczucie humoru oraz ogromny dystans do siebie. Jej wpisy w mediach społecznościowych często krążą po sieci, a niektóre cytaty są wręcz kultowe! Nie zaskakuje więc fakt, że jej fani oszaleli na punkcie pewnego zabawnego wyzwania...

Magda Gessler tańczy na Instagramie: #GesslerChallenge

To wideo widzieli już chyba wszyscy! Jako pierwsza pokazała je córka restauratorki, Lara Gessler – wraz  z mamą i Waldemarem Kozerawskim w niezwykle zabawny sposób tańczą na tarasie. Nagranie robi furorę wśród internautów, i nic w tym dziwnego, ponieważ szybko poprawia humor! Zobaczcie sami!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzieje się ♥️🥰🇨🇦 @lara_gessler #gesslerchallenge

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Jednak Magda Gessler nie byłaby sobą, gdyby nie wykorzystała okazji do jeszcze lepszej zabawy – znając swoich fanów i ich pozytywne podejście do życia, postanowiła rzucić im wyzwanie i zaproponowała #GesslerChallenge. Wielbiciele gwiazdy tańczą więc wszędzie, gdzie się da! W domu, w pracy, w centrum handlowym, na ulicy, w Polsce, w Las Vegas...

Jeśli macie ochotę dołączyć do niezwykłego wyzwania Magdy Gessler, wystarczy nakręcić podobne wideo i udostępnić je z oznaczeniem #GesslerChallenge. Przyłączycie się? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Lara Gessler, Magda Gessler, Viva! czerwiec 2013
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.