Sprawdź nasze porady i urządź niezapomniane przyjęcie

Gabriela Łaskowska 30 grudnia 2018 11:00

Twoje plany na Sylwestra zmieniły się w ostatnim momencie i zdecydowałeś się zrobić imprezę u siebie w domu? Masz dwa dni na zorganizowanie wyjątkowego przyjęcia dla swoich znajomych! Czy to możliwe?

Odpowiednio rozpisz plan działania i do dzieła! Od czego zacząć? Z pewnością od listy gości. Liczba osób, które przybędą na imprezę, jest bardzo istotna. Następnym krokiem będzie ustalenie menu i muzyki. O czym jeszcze musisz pamiętać? Sprawdź nasze porady, które pomogą Ci w zorganizowaniu niezapomnianej imprezy sylwestrowej... last minute!  

1/5
impreza sylwestrowa last minute
Copyright @STOCK ADOBE
1/5

Szybkie dekoracje

Z dekoracjami nie można przesadzać. Dlatego wystarczy, że w mieszkaniu powiesisz dużo balonów owiniętych serpentynami, a na stole z przekąskami położysz odświętne serwetki. Świetnie sprawdzi się gotowy napis "Happy New Year", powieszony na ścianie! Obecnie kupisz go w większości sklepów.

2/5
finger foody na sylwestra
Copyright @STOCK ADOBE
2/5

Proste przekąski

Im prostsze dania, tym lepiej. Zjedzenie ich rękami na stojąco nie będzie trudne. 

Crostini na słodko: Pokrój bagietkę. Każdą posmaruj ricottą, na wierzch połóż kilka borówek. Skrop syropem klonowym. Piekarnik nagrzej do 180 stopni. Wstaw blaszkę do niego na ok. 6 minut.

3/5
drinki
Copyright @STOCK ADOBE
3/5

Drinki

Co to za sylwester bez drinków? Chociaż tych bezalkoholowych? 

Piñacolada

40 ml soku ananasowego

40 ml syropu kokosowego

kruszony lód

Wymieszaj w shakerze wszystkie składniki. Przelej do kieliszka i ozdób plasterkiem ananasa.

4/5
jak przygotować się impreza
Copyright @Adobe Stock
4/5

Gotowa playlista

Nie możesz zapomnieć o muzyce! To klucz do udanej imprezy. Nie musisz siedzieć pół dnia i ściągać ulubionych piosenek. W internecie znajdziesz mnóstwo gotowych playlist, których bez obaw możesz użyć podczas swojego przyjęcia.

5/5
impreza sylwestrowa last minute
Copyright @STOCK ADOBE
5/5

Jednorazowe naczynia

Nie dość, że ułatwią Ci przygotowania przed imprezą, to do tego nie będziesz musiał następnego dnia zmywać stosu talerzy. Dodatkowym plusem jest to, że w trakcie zabawy nic się nie potłucze. Pamiętaj, że lepiej zrezygnować z plastiku i wybrać artykuły papierowe. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.