Sprawdź nasze porady i urządź niezapomniane przyjęcie

Gabriela Łaskowska 30 grudnia 2018 11:00

Twoje plany na Sylwestra zmieniły się w ostatnim momencie i zdecydowałeś się zrobić imprezę u siebie w domu? Masz dwa dni na zorganizowanie wyjątkowego przyjęcia dla swoich znajomych! Czy to możliwe?

Odpowiednio rozpisz plan działania i do dzieła! Od czego zacząć? Z pewnością od listy gości. Liczba osób, które przybędą na imprezę, jest bardzo istotna. Następnym krokiem będzie ustalenie menu i muzyki. O czym jeszcze musisz pamiętać? Sprawdź nasze porady, które pomogą Ci w zorganizowaniu niezapomnianej imprezy sylwestrowej... last minute!  

1/5
impreza sylwestrowa last minute
Copyright @STOCK ADOBE
1/5

Szybkie dekoracje

Z dekoracjami nie można przesadzać. Dlatego wystarczy, że w mieszkaniu powiesisz dużo balonów owiniętych serpentynami, a na stole z przekąskami położysz odświętne serwetki. Świetnie sprawdzi się gotowy napis "Happy New Year", powieszony na ścianie! Obecnie kupisz go w większości sklepów.

2/5
finger foody na sylwestra
Copyright @STOCK ADOBE
2/5

Proste przekąski

Im prostsze dania, tym lepiej. Zjedzenie ich rękami na stojąco nie będzie trudne. 

Crostini na słodko: Pokrój bagietkę. Każdą posmaruj ricottą, na wierzch połóż kilka borówek. Skrop syropem klonowym. Piekarnik nagrzej do 180 stopni. Wstaw blaszkę do niego na ok. 6 minut.

3/5
drinki
Copyright @STOCK ADOBE
3/5

Drinki

Co to za sylwester bez drinków? Chociaż tych bezalkoholowych? 

Piñacolada

40 ml soku ananasowego

40 ml syropu kokosowego

kruszony lód

Wymieszaj w shakerze wszystkie składniki. Przelej do kieliszka i ozdób plasterkiem ananasa.

4/5
jak przygotować się impreza
Copyright @Adobe Stock
4/5

Gotowa playlista

Nie możesz zapomnieć o muzyce! To klucz do udanej imprezy. Nie musisz siedzieć pół dnia i ściągać ulubionych piosenek. W internecie znajdziesz mnóstwo gotowych playlist, których bez obaw możesz użyć podczas swojego przyjęcia.

5/5
impreza sylwestrowa last minute
Copyright @STOCK ADOBE
5/5

Jednorazowe naczynia

Nie dość, że ułatwią Ci przygotowania przed imprezą, to do tego nie będziesz musiał następnego dnia zmywać stosu talerzy. Dodatkowym plusem jest to, że w trakcie zabawy nic się nie potłucze. Pamiętaj, że lepiej zrezygnować z plastiku i wybrać artykuły papierowe. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.