miejski sylwester w Polsce
Fot. STOCK ADOBE
MAGICZNE ŚWIĘTA

Nie masz planów na Sylwestra? Wybierz się na imprezę miejską!

Sprawdź, gdzie odbędą się najlepsze imprezy w Polsce

Gabriela Łaskowska 24 grudnia 2018 13:34
miejski sylwester w Polsce
Fot. STOCK ADOBE

Nie chcesz spędzać Sylwestra w domu? Wybierz się na jedną z miejskich imprez! Zabawy, odbywające się co roku na świeżym powietrzu w największych miastach Polski, przyciągają każdego roku tysiące mieszkańców i turystów. To świetny sposób na spędzenie Sylwestra przy dobrej muzyce na żywo. Organizatorzy zapewniają gościom ogrom wyjątkowych atrakcji. Jeśli więc nie masz żadnych planów na tą noc, sprawdź gdzie odbędą się największe miejskie imprezy w Polsce! Może tegorocznego Sylwestra spędzisz z gwiazdami ze świata muzyki i tysiącem innych osób? 

Sylwester w Warszawie

Gdzie: na Placu Bankowym 

Kto zagra: Bajm, Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Zespół IRA, zespół Wilki, Anna Wyszkoni, Natalia Nykiel, Sarsa, Sound'n'Grace, Blue Cafe, Izabela Trojanowska, Małgorzata Ostrowska, Ania Karwan, Smolasty, Sławek Uniatowski 

Sylwester we Wrocławiu

Gdzie: na rynku

Kto zagra: The Village People, "Wroclaw Respect Orchestra", DJ Gambit oraz goście specjalni, których na razie nie znamy

Sylwester w Zakopanem

Gdzie: na górnej Równi Krupowej

Kto zagra: Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Sławomir i Kajra, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Ricchi e Poveri, duet Al Bano, Romina Power, Marcin Miller z zespołem Boys, Radosław Liszewski z zespołem Weekend, Komodo, Natalia Szroeder, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Papa D, Marcin Sójka, Michał Szczygieł 

Sylwester w Krakowie

Gdzie: na Rynku Głównym

Kto zagra: Flirtini DJ Set, Bokka, Kamp!, Otsochodzi, Daniel Drumz, Andrzej Zagajewski, Quebonafide oraz Facheroia. Na Alei Róż będzie można posłuchać również Dj Vasil. 

Sylwester w Gdańsku

Gdańsk, to wyjątkowe miejsce na spędzenie Sylwestra. Odbędą się tam aż cztery imprezy równolegle!  

Śródmieście: Targ Węglowy - wystąpi zespół Brathanki.

Orunia: Park Oruński (amfiteatr) - zagrają Czerwone Gitary

Chełm: Jar Wilanowski - wystąpi zespół Łąki Łan

Brzeźno: molo - zagra DJ-a C-Boola

Sylwester w Gdyni

Gdzie: Skwer Kościuszki 

Kto zagra: Organek, Bovska, Kiev Office, Vacos Malcolm Live

Wybierzecie się na którąś z miejskich imprez sylwestrowych?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?