Opener Festival 2021
Fot. Instagram
O tym się mówi

Znamy pierwszych artystów Open'er Festival 2021! 

Czy tym razem największe wydarzenie muzyczne w Polsce się dobędzie?

Aleksandra Frankowska 17 września 2020 12:30
Opener Festival 2021
Fot. Instagram

Największy festiwal muzyczny w Polsce Open’er Festival 2020 z powodu pandemii koronawirusa został odwołany. Ze względów bezpieczeństwa w Gdyni nie pojawiły się międzynarodowe gwiazdy muzyki, ani tłumy fanów, którzy co roku bawią się nad morzem na przełomie czerwca i lipca. Plany są jednak takie, że w przyszłym roku wydarzenie się odbędzie! Organizatorzy właśnie ujawnili kilku pierwszych artystów, których – jeśli sytuacja na to pozwoli – będzie można posłuchać podczas Open’er Festival 2021!

Czy Open’er Festival 2021 się odbędzie?

Sytuacja związana z koronawirusem w Polsce jest bardzo dynamiczna. Tak naprawdę na obecną chwilę nikt nie jest w stanie określić, co będzie działo się w przyszłym roku w okresie letnim. Organizatorzy festiwalu mocno wierzą, że jednak się dobędzie, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Wszyscy wielbiciele Open’era liczą na to, ze już za rok będą mogli bawić się na koncertach ulubionych gwiazd pod gołym niebem. Oby właśnie tak wyglądał czerwiec i lipiec 2021!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#opener2018 🙌 fot @radkm

Post udostępniony przez Open'er Festival (@opener_festival)

Mikołaj Ziółkowski, organizator Open’era ma nadzieję na powrót 2021

Chociaż organizatorom ciężko było odwołać wydarzenie, nie mieli innego wyjścia. Mikołaj Ziółkowski jest jednak pozytywnie nastawiony i wierzy, że za rok wszyscy fani muzyki spotkają się w Gdyni!

Obiecuję, że już od dzisiaj, wraz z całym zespołem Alter Art będziemy pracowali każdego dnia, aby Open’er był jeszcze lepszy, jeszcze ciekawszy i jeszcze silniejszy. Wykorzystamy ten czas dobrze!

Znamy headliner Open’er Festival 2021

Według oficjalnej informacji na scenie Open’er Festiwal 2021 pojawi się ASAP Rocky, który miał wystąpić już w 2019 roku, jednak został zatrzymany w areszcie w Szwecji. Kogo jeszcze będzie można usłyszeć? Między innymi również Kendricka Lamara, którego koncert zaplanowany był na rok 2020. Raper z pewnością da niesamowity koncert dla polskiej publiczności. Przyszłoroczny line-up będzie z pewnością najlepszy ze wszystkich edycji, do czego ogromnych starań dokładają organizatorzy!

Kto jeszcze zagra na scenie Open’er Festival 2021?

Na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo zagra również brytyjski muzyk Thom Yorke, który jest liderem zespoły Radiohead. Będzie można usłyszeć go już 30 czerwca 2021. Obok niego zagra również duet My Chemical Brothers, Seasick Steve, FKA twigs, Twenty One Pilots, Anderson.Paak oraz Michael Kiwanuk!

Czy Wy też nie możecie się już doczekać?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#opener2018 📷 @radkm

Post udostępniony przez Open'er Festival (@opener_festival)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎈#opener2018 📷 @radkm

Post udostępniony przez Open'er Festival (@opener_festival)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tegoroczna edycja Open’er Festival jest całkowicie wyprzedana. Dziękujemy!

Post udostępniony przez Open'er Festival (@opener_festival)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.