Opener Festival 2021
Fot. Instagram
O tym się mówi

Znamy pierwszych artystów Open'er Festival 2021! 

Czy tym razem największe wydarzenie muzyczne w Polsce się dobędzie?

Aleksandra Frankowska 17 września 2020 12:30
Opener Festival 2021
Fot. Instagram

Największy festiwal muzyczny w Polsce Open’er Festival 2020 z powodu pandemii koronawirusa został odwołany. Ze względów bezpieczeństwa w Gdyni nie pojawiły się międzynarodowe gwiazdy muzyki, ani tłumy fanów, którzy co roku bawią się nad morzem na przełomie czerwca i lipca. Plany są jednak takie, że w przyszłym roku wydarzenie się odbędzie! Organizatorzy właśnie ujawnili kilku pierwszych artystów, których – jeśli sytuacja na to pozwoli – będzie można posłuchać podczas Open’er Festival 2021!

Czy Open’er Festival 2021 się odbędzie?

Sytuacja związana z koronawirusem w Polsce jest bardzo dynamiczna. Tak naprawdę na obecną chwilę nikt nie jest w stanie określić, co będzie działo się w przyszłym roku w okresie letnim. Organizatorzy festiwalu mocno wierzą, że jednak się dobędzie, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Wszyscy wielbiciele Open’era liczą na to, ze już za rok będą mogli bawić się na koncertach ulubionych gwiazd pod gołym niebem. Oby właśnie tak wyglądał czerwiec i lipiec 2021!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#opener2018 🙌 fot @radkm

Post udostępniony przez Open'er Festival (@opener_festival)

Mikołaj Ziółkowski, organizator Open’era ma nadzieję na powrót 2021

Chociaż organizatorom ciężko było odwołać wydarzenie, nie mieli innego wyjścia. Mikołaj Ziółkowski jest jednak pozytywnie nastawiony i wierzy, że za rok wszyscy fani muzyki spotkają się w Gdyni!

Obiecuję, że już od dzisiaj, wraz z całym zespołem Alter Art będziemy pracowali każdego dnia, aby Open’er był jeszcze lepszy, jeszcze ciekawszy i jeszcze silniejszy. Wykorzystamy ten czas dobrze!

Znamy headliner Open’er Festival 2021

Według oficjalnej informacji na scenie Open’er Festiwal 2021 pojawi się ASAP Rocky, który miał wystąpić już w 2019 roku, jednak został zatrzymany w areszcie w Szwecji. Kogo jeszcze będzie można usłyszeć? Między innymi również Kendricka Lamara, którego koncert zaplanowany był na rok 2020. Raper z pewnością da niesamowity koncert dla polskiej publiczności. Przyszłoroczny line-up będzie z pewnością najlepszy ze wszystkich edycji, do czego ogromnych starań dokładają organizatorzy!

Kto jeszcze zagra na scenie Open’er Festival 2021?

Na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo zagra również brytyjski muzyk Thom Yorke, który jest liderem zespoły Radiohead. Będzie można usłyszeć go już 30 czerwca 2021. Obok niego zagra również duet My Chemical Brothers, Seasick Steve, FKA twigs, Twenty One Pilots, Anderson.Paak oraz Michael Kiwanuk!

Czy Wy też nie możecie się już doczekać?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#opener2018 📷 @radkm

Post udostępniony przez Open'er Festival (@opener_festival)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎈#opener2018 📷 @radkm

Post udostępniony przez Open'er Festival (@opener_festival)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tegoroczna edycja Open’er Festival jest całkowicie wyprzedana. Dziękujemy!

Post udostępniony przez Open'er Festival (@opener_festival)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.