Słuchawki Huawei Free Buds 4
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Ucieknij przed hałasem!

Z Huawei FreeBuds 4 nie musisz już podgłaśniać.

Artykuł sponsorowany 30 czerwca 2021 16:50
Słuchawki Huawei Free Buds 4
Fot. mat. prasowe

Ledwo słyszysz ulubioną piosenkę w pociągu albo autobusie, więc odruchowo naciskasz "plus" na słuchawkach. Znasz to? W środowisku miejskim jesteśmy narażeni na ciągły hałas, często z gatunku tych uporczywych, a nawet... niebezpiecznych dla zdrowia.

Już natężony ruch uliczny może sięgać 80 decybeli, jeszcze głośniejsze mogą być autobusy czy metro. Ten poziom hałasu jest uciążliwy i męczący psychicznie. Jeszcze gorzej, jeśli znajdziemy się na dworcu kolejowym, lotnisku albo, nie daj Boże, w sąsiedztwie młota pneumatycznego. Tu natężenie hałasu przekracza 100 dB i staje się niebezpieczne.

Czasy pracy zdalnej dobiegają końca, ulice znów przemierzają tysiące samochodów, a my wracamy do normy. Tyle że norma jest niestety głośna i męcząca. Chyba, że mamy w kieszeni nowoczesny gadżet, który ułatwia życie (naszym uszom).

Słuchawki Huawei Free Buds 4
Fot. mat. prasowe

Nie podgłaśniaj!

Słyszałaś o FreeBuds i rewolucyjnym systemie Active Noise Cancellation (ANC)? Skuteczny system redukcji szumów i zewnętrznego hałasu wymaga zastosowania najnowszych technologii i... sztucznej inteligencji. Inżynierowie Huawei poszli jednak o krok dalej. W najnowszej generacji słuchawek, FreeBuds 4, udało się stworzyć system ANC odpowiedni dla słuchawek otwartych, czyli takich, których nie musisz umieszczać głęboko w kanale ucha, dzięki czemu są bardziej uniwersalne rozmiarowo.

Autorską technologię nazwano Adaptive Ear-Matching (AEM), bo z łatwością adaptuje się do ucha użytkownika. Praca z przeszło 10 tysiącami testerów pozwoliła stworzyć system, który automatycznie wykrywa kształt kanału słuchowego i pozycję słuchawek, żeby jeszcze lepiej redukować zewnętrzne dźwięki. Zapomnij o podgłaśnianiu muzyki albo rozmowy telefonicznej w godzinach szczytu.

Nie szukaj kabelka!

Nowoczesne technologie potrzebują dużo energii, ale pojemność baterii w produktach Huawei jest nieproporcjonalnie duża do kompaktowych wymiarów! Dzięki etui ładującemu słuchawki będą działać aż 22 godziny (krócej, gdy używamy technologii redukcji szumów), a technologia szybkiego doładowania zapewnia dodatkowe 2,5 godziny pracy FreeBuds 4 po podłączeniu na zaledwie kwadrans.

Udało się to osiągnąć w produkcie lekkim jak piórko. Etui ładujące waży zaledwie 38 gramów, a każda słuchawka - 4 g.

Słuchawki Huawei Free Buds 4
Fot. mat. prasowe

Nie ograniczaj się!

Masz dwa telefony? Wspaniale, FreeBuds 4  potrafią połączyć się z dwoma urządzeniami jednocześnie. To może być prywatny i służbowy smartfon albo laptop i smartwatch.

To nie koniec dobrych wiadomości! Teraz warty 249 zł Huawei Band 6, najnowszy model inteligentnej opaski sportowej, dodawany jest za złotówkę do słuchawek (cena zestawu to 600 zł). Band 6 całodobowo mierzy tętno i natlenienie krwi, informuje też o postępach w treningu. Po pełnym naładowaniu działa nawet przez 2 tygodnie!

Huawei Band 6
Fot. mat. prasowe

Promocja przedsprzedażowa trwa do 8 lipca.

Materiał powstał z udziałem marki Huawei.

TAGI #muzyka

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.