O TYM SIĘ MÓWI

Wszystko, co musisz wiedzieć o najmodniejszym wydarzeniu muzycznym!

Festiwal Coachella startuje już 12 kwietnia!

Ksenia Krasko 6 kwietnia 2019 13:30
Fot. East News

Kalifornijski festiwal muzyczny Coachella to jedno z najgorętszych wydarzeń w roku! Od momentu powstania w 1999 stał się czymś więcej niż tylko festiwalem dla melomanów – to prawdziwe święto muzyki, sztuki i stylu. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o festiwalu Coachella 2019!

Gdzie i kiedy jest festiwal Coachella 2019?

Coachella Valley Music and Arts Festival tradycyjnie odbędzie się w kalifornijskim Empire Polo Club, zlokalizowanym w Dolinie Coachella na Pustyni Colorado. W tym roku artyści zagrają podczas dwóch weekendów, od 12 do 14 kwietnia, oraz od 19 do 21 kwietnia 2019 roku. Jeśli zdecydujesz się na spontaniczny wypad na największy festiwal w tym roku, musisz się pośpieszyć! Ograniczoną ilość biletów na 2. weekend wydarzenia możesz kupić tutaj.

Jacy artyści zagrają na Coachelli 2019?

W roli głównej – Ariana Grande i Childish Gambino, a także Charlotte Gainsbourg, Diplo, Jaden Smith, Solange Knowles, Wiz Khalifa, Kid Cudi i inni. Fanów muzyki na pewno zaskoczy Kanye West! Raper najpierw wycofał się z festiwalu – organizatorzy nie mogli spełnić jego wymagań – ale potem ogłosił, że wystąpi w Niedzielę Wielkanocną ze swoim projektem muzycznym Sunday Service i chórem gospel.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Coachella (@coachella)

Co jeszcze trzeba wiedzieć o Coachelli 2019?

Festiwal Coachella obchodzi w tym roku 20-lecie! Organizatorzy zapowiadają więc wiele dodatkowych atrakcji. Jedną z nich jest niepowtarzalna okazja poczucia klimatu miejsca we własnym domu – wywiady z artystami, ekskluzywne materiały zza kulis i przede wszystkim transmisję live z obydwu weekendów będzie można obejrzeć na portalu YouTube!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Coachella (@coachella)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Coachella (@coachella)

Wideo

Dzień z życia redakcji VIVA! Zobacz jak wygląda praca w magazynie!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.