miejski sylwester w Polsce
Fot. STOCK ADOBE
STYL ŻYCIA

Jak przygotować niezapomnianą imprezę sylwestrową w domu?

Oto nasze sprawdzone sposoby!

Marta Baran 31 grudnia 2020 14:30
miejski sylwester w Polsce
Fot. STOCK ADOBE

Organizacja imprezy sylwestrowej, nawet tej małej na dosłownie kilka najbliższych osób, to nie lada sztuka – dekoracje, przekąski, odpowiednia muzyka, a także przygotowanie rozrywek dla gości. Jeśli postanowiłaś w tym roku wyprawić niewielkie przyjęcie dla znajomych, mamy dla Ciebie kilka pomysłów, jak sprawnie i przede wszystkim efektownie przygotować mieszkanie na wspólne imprezowanie. Oto kilka rzeczy, których z pewnością nie może zabraknąć!

Budka fotograficzna

Marzy Ci się impreza jak z amerykańskiego filmu? Wobec tego nie może zabraknąć na niej budki fotograficznej. W tym celu warto wygospodarować trochę miejsca i przyozdobić tło – ściana może być udekorowana świątecznym papierem lub kolorowym kocem. Pamiętaj, aby zadbać o oświetlenie, aby jakość zdjęć była dobra. Taka pamiątka z imprezy spodoba się z pewnością każdemu z gości. Aby była jeszcze większa zabawa, nie zapomnij o rekwizytach – śmiesznych okularach oraz kostiumach, a także napisach związanych z Sylwestrem i zbliżającym się Nowym Rokiem.

Odpowiednia atmosfera

Organizując imprezę sylwestrową należy pamiętać przede wszystkim o dobrej muzyce. Jeśli nie jesteś zwolennikiem imprezowych piosenek, możesz skorzystać z pomocy serwisów muzycznych i użyć istniejących playlist, które idealnie sprawdzą się na powitanie Nowego Roku.

Dekoracje

Warto zdecydować się na jakiś motyw przewodni imprezy. Jeśli na przykład jesteście fanami Harry’ego Pottera, postawicie na dodatki związane właśnie z tą książką lub ekranizacją. Możecie przebrać się za poszczególne postacie lub postawić na dekoracje wnętrz właśnie z tym motywem.

Sylwestrowe zabawy

Zorganizuj zabawy, które spodobają się twoim gościom. Z pewnością macie wspólne zainteresowania, lubicie gry, karaoke lub oglądanie jakiegoś filmu. W trakcje zabawy róbcie to, na co macie ochotę – jeśli jesteście miłośnikami jakiegoś serialu koniecznie zróbcie maraton, to idealny sposób na spędzenie Sylwestra!  

Jak zrobić domówkę?
Fot. STOCK ADOBE

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.