rok numerologiczny
Fot. STOCK ADOBE
HOROSKOP

Wiesz, że od kilku dni trwa 2019 rok... numerologiczny?

Zobacz, co Cię czeka w najbliższych miesiącach

Gabriela Łaskowska 18 września 2018 16:58
rok numerologiczny
Fot. STOCK ADOBE

Od kilku dni mamy już 2019 rok… Numerologiczny! Według systemu numerolog Gladys Lobos, żyjemy według 9-letniego cyklu numerologicznego. Każdy rok trwa od września do września. Określenie konkretnego dnia, rozpoczynającego dany rok, zależy od faz Księżyca, a dokładnie występowania Księżyca w nowiu. Każdy może obliczyć swoją liczbę osobistego Roku Numerologicznego i dowiedzieć się z horoskopu, co czeka go w nadchodzących miesiącach!

Jak obliczyć swoją liczbę osobistego Roku Numerologicznego?

Chcesz poznać swoją liczbę osobistego Roku Numerologicznego? Postępuj zgodnie z poleceniami:

  1. Zapisz datę swoich urodzin (dzień, miesiąc i rok), np. 25.01.1997 i dodaj do siebie wszystkie cyfry: 2+5+0+1+1+9+9+7=34
  2. Doprowadź wynik do postaci jednocyfrowej, poprzez dodanie do siebie jego cyfr: 3+4=7
  3. Kolejnym krokiem jest dodanie wszystkich cyfr roku 2019: 2+0+1+9=12 i ponowne sprowadzenie sumy do wyniku jednocyfrowego: 1+2=3
  4. W ten sposób otrzymaliśmy dwie liczby: urodzenia - 7 oraz aktualnego roku - 3. Teraz pozostało już jedynie dodanie ich do siebie: 7+3=10 i sprowadzenie ich do postaci jednocyfrowej: 1+0=1. W tym przypadku liczbą osobistego roku numerologicznego jest 1.

Kiedy obliczysz już swoją liczbę, odszukaj ją poniżej i sprawdź co Cię czeka w 2019 roku!

Horoskop na 2019 Rok Numerologiczny

Numerologia 2019: 1
Słuchaj się intuicji, to ona doprowadzi Cię to celu. Otrzymasz w tym roku okazję do opracowania pomysłu, który przyniesie Ci wiele korzyści. Nie tylko tych materialnych, ale i duchowych. Postaraj się być bardziej asertywną osobą, w ten sposób ułatwisz sobie nawiązywanie relacji z innymi.

Numerologia 2019: 2
Będzie to doskonały czas, by popracować nad sobą. Podejmij walkę ze swoimi słabościami i fobiami. Zaufaj swojej wiedzy i przeczuciom. Porada na ten rok: szczerość z samym sobą, to najlepsza droga.

Numerologia 2019: 3
Śmiało stawiaj czoła wszystkim swoim problemom. W razie potrzeby skorzystaj z pomocy specjalisty, nie ma w tym nic złego. Będzie Cię w tym roku rozpierać kreatywna energia, wykorzystaj to! To idealny czas na działanie, nie na marzenia. Skup się również na rozwoju osobistym.

Numerologia 2019: 4
W tym roku skup się na pracy zawodowej, a doczekasz się ogromnych sukcesów! Możesz spodziewać się rewolucji w karierze zawodowej, lecz nie pozwól sobie na przesadę. Pracoholizm nie jest zdrowy. Pamiętaj o odpoczynku.

Numerologia 2019: 5
Możesz zmierzyć się w tym roku z problemami miłosnymi. Być może nie jesteś do końca szczęśliwy ze swoim obecnym partnerem i marzysz o kimś innym? Wszystko wyjdzie na jaw i będzie trzeba podjąć ostateczną decyzję. Zadbaj również o swoje zdrowie i odpowiednią dietę.

Numerologia 2019: 6
Na pierwszy plan wysuną się sprawy rodzinne i mieszkaniowe. To idealny czas na zmianę miejsca zamieszkania, zrobienie remontu lub rozpoczęcie wybudowania domu. Nie zapomnij o rozwiązaniu rodzinnych konfliktów. To również dobry moment na wzięcie ślubu.

Numerologia 2019: 7
Twoja siła i mądrość pomoże innym rozwiązać problemy. Nie zapominaj jednak o logicznym myśleniu. Nie rwij się od razu do działania, obmyśl najpierw dokładny plan i zaczekaj na odpowiedni moment. Zatęsknisz za odrobiną samotności.

Numerologia 2019: 8
Ten rok przeznacz na pracę. Zechcesz wzmocnić swoją pozycję zawodową i los podsunie Ci możliwość, by to zrealizować. To, co masz do powiedzenia, okaże się dla innych bardzo ważne. Wykaż się determinacją!

Numerologia 2019: 9
Może to być najlepszy rok od dłuższego czasu. Co nie oznacza, że będzie łatwy. Zdasz sobie sprawę z tego, że wszystko o czym pragniesz, znajduje się w zasięgu ręki. Ostatni cykl, to czas na kończenie spraw i żegnania się z tym, co już na nie służy  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?