Horoskop 2022
Fot. Canva
Horoskop 2023

Horoskop na 2023 rok. Sprawdź, co gwiazdy zaplanowały dla Ciebie w nowym roku

Może to będzie niezwykły rok?

Aleksandra Frankowska 18 października 2022 13:27
Horoskop 2022
Fot. Canva

Rok 2023 zbliża się wielkimi krokami. Ostatnie miesiące to z pewnością czas podsumowań, ale i snucia planów na najbliższe miesiące. Z nowym rokiem bardzo często wdrażamy w życie nowe cele, które chcemy osiągnąć. Być może to właśnie w 2023 roku, gwiazdy będą sprzyjały nam w ich realizacji. Sprawdźcie, co planuje dla Was los i przygotujcie się na nowy, nadchodzący rok. Horoskop na 2023 rok pozwoli Wam zaplanować wszystko tak, aby mogło toczyć się swoim odpowiednim tempem.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop na 3 ostatnie miesiące roku 2022. Co Cię czeka w najbliższych tygodniach?

Baran 21.03-20.04

Wejście w rok 2023 będzie dla Ciebie wyzwaniem, nie tylko zawodowym, ale również... uczuciowym. W firmie czeka Cię wiele nowych projektów, ale jeśli podejdziesz do nich w skupieniu i odpowiednią logistyką, wszystko ułoży się po Twojej myśli. W kwestiach uczuciowych, musisz wybrać dobrze. Na horyzoncie pojawią się bowiem dwie osoby, które będą rywalizowały o Twoje względy. 

Byk 21.04-21.05

Rok 2023 będzie dla Ciebie rokiem obfitości i szczęścia rodzinnego. Długoletnie związki mają szansę na legalizację, a pary planujące potomstwo, zostaną nim obdarzone. Będzie to także czas cierpliwości i uczenia się na nowo siebie oraz otoczenia. Wiele może się zmienić, a Ty będziesz musiał dostosować się do innych warunków. Poradzisz sobie, jeśli włączysz trzeci bieg. 

Bliźnięta 22.05-21.06

To Twój rok! Czas na realizację marzeń. Chcesz wyjechać na koniec świata? Jedź! Pragniesz zmienić pracę? To idealny moment. Czego nie dotkniesz, będzie zamieniało się w złoto. Tylko od Ciebie zależy, w którym momencie będziesz chciał się zatrzymać i chwilę odetchnąć. 

Rak 22.06-22.07

Pierwsze miesiące 2023 roku mogą wydawać się trudne i wymagające. Zaczekaj jednak cierpliwie do maja, kiedy gwiazdy przygotują dla Ciebie lekką ścieżkę życia. W końcu Twoje trudy zostaną wynagrodzone, w każdej dziedzinie życia. Z pewnością powiesz, że rok 2023 był wymagający, ale obrodził w cudowne plony. 

Lew 23.07-22.08

W 2023 roku skup się przede wszystkim na sobie, a nie tak jak do tej pory - na innych. Zadbaj o zdrowie, dobre samopoczucie i wewnętrzny spokój. Zapisz się na jogę, kontroluj cholesterol, wybierz zdrowy tryb życia. Kontynuując takie działania przez 12 miesięcy, Twoje ciało i organizm podziękują Ci ze zdwojoną siłą. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Numerologia partnerska. Czy jesteście dla siebie stworzeni?

Panna 23.08-22.09

Czyżby ktoś tu czekał na miłość i w końcu się doczekał? Do Twoich drzwi zapuka ktoś, kogo już nigdy nie będziesz chciał wypuścić. Spotkasz miłość szczerą, prawdziwą i bezwarunkową. To będzie piękny 2023 rok, pełen uczenia się siebie nawzajem i okazywania uczuć. Kto wie, może to właśnie ta jedna osoba na milion?

Waga 23.09-23.10

W 2023 roku naucz się mówić nie. Asertywność będzie Ci bardzo potrzebna, tak samo jak umiejętność stawiania granic. Dzięki temu poczujesz się pewniej i nie będziesz obawiał się podejmować kolejnych wyzwań. Małe kroki pozwolą osiągnąć Ci to, w czym do tej pory byłeś słaby. Cierpliwości. 

Skorpion 24.10-22.11

Masz ogromną szansę doprowadzić do końca projekt, na którym pracowałeś już tyle lat. Pamiętaj jednak, aby nie odpuszczać i nie zrażać się nawet małą krytyką. W przeciwnym razie nic z tego nie będzie. Wizualizuj sobie swój sukces, który jest naprawdę na wyciągniecie ręki. 

Strzelec 23.11-21.12

Rok 2023 będzie dla Ciebie rokiem pokory. Pewność siebie, która towarzyszyła Ci do tej pory, zostanie nieco ukrócona. Na jej miejsce wejdzie skromność, którą docenią osoby z Twojego otoczenia. Zmiany są dobre - lepiej późno niż wcale. Ty sam dostrzeżesz zalety swojej metamorfozy. 

Koziorożec 22.12-20.01

Zwróć uwagę na swoje finanse. W 2023 roku mogą przeciekać Ci przez palce, dlatego warto prowadzić skrupulatne notatki i kontrolować je. W przeciwnym razie może dopaść Cię spory kryzys ekonomiczny, a tego nikt by nie chciał. Pamiętaj również, aby nie pożyczać pieniędzy od innych. 

Wodnik 21.01-20.02

Rok 2023 będzie dla Ciebie rokiem siewu. Ani szalony, ani smutny. Po prostu spokojny. Będziesz przygotowywać grunt, na sukcesy, które pojawią się w kolejnych latach. Bądź uważny i cierpliwy, a do tego odpowiedzialny. Wszystko to opłaci się już niebawem, nawet jeśli początkowo w ogóle nie widzisz efektów. 

Ryby 21.02-20.03

Twoje życie w 2023 roku zostanie wywrócone do góry nogami. Nowe przedsięwzięcia, nowa miłość, nowe wyzwania. Tylko Ty, taki mało pewny siebie. Niepotrzebnie. To będzie rok sukcesów, ale musisz uwierzyć w swoje możliwości. Los w końcu się do Ciebie uśmiechnął, a Ty możesz mu za to podziękować. Działaj! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.