Twoi goście będą zachwyceni!

Katarzyna Brzeg-Wieluńska 8 sierpnia 2020 14:59
Materiał partnera

Pandemia koronawirusa nauczyła nas dwóch rzeczy. Po pierwsze, należy korzystać z życia, gdy tylko mamy taką możliwość. Po drugie, warto doceniać bliskich nam ludzi i dbać o relacje z nimi. Przyznajemy, że podczas kwarantanny spotkania ze znajomymi były jedną z tych rzeczy, których byliśmy najbardziej spragnieni. Na szczęście, wreszcie możemy znowu się widywać! Co prawda, imprezy w klubach nie są najlepszym pomysłem, ale przyjęcia na świeżym powietrzu już tak. Słońce, zielona trawa, pyszne jedzenie i napoje, a do tego twoi bliscy. Czy może być lepiej? :) Takie wyjątkowe chwile warto celebrować, dlatego postaw na piękną oprawę całego przyjęcia. Zastanawiasz się, czego dokładnie potrzebujesz, by zorganizować stylowe garden party? Przygotowaliśmy dla ciebie garść inspiracji i wskazówek, które warto wypróbować! Jednak pamiętaj, że epidemia nie minęła, dlatego zalecamy, by spotkać się w kameralnym gronie (bez osób starszych), regularnie dezynfekować ręce i unikać pocałunków w policzki czy przytulania się. Te zasady sprawią, że impreza będzie niezapomniana, ale w dobrym tego słowa znaczeniu :).

1/6
garden-party-dafi
Copyright @Adobe Stock
1/6

Pięknie nakryty stół od razu zachęca do jedzenia i cieszy oko. Jak go przygotować? Stół nakryj obrusem, postaw na nim świeże kwiaty w wazonie albo doniczki z ziołami. Ozdobą będą również eleganckie świece. Nie używaj jednorazowych miseczek, talerzy czy sztućców – nie jest to ładne, ani ekologiczne.

2/6
garden-party-dafi
Copyright @Adobe Stock
2/6

Jedzenie na garden party musi być przede wszystkim... łatwe do skonsumowania. Świetnie w takim przypadku sprawdzą się mini kanapki, tortille, nachosy, deska serów i mięs, sałatki, wytrawne babeczki, szaszłyki czy hummus z warzywami pokrojonymi w słupki. Nie zapomnij również o owocach i deserze dla łasuchów :).

3/6
dzbanek-Dafi
Copyright @Mat.prasowe
3/6

Na garden party nie może zabraknąć pysznych napojów z dodatkiem świeżych owoców i mięty! Warto przelać je do eleganckich karafek np. marki Dafi. Must-havem jest woda dla gości. Możesz ją podać po prostu w dzbanku filtrującym Dafi, który podnosi jakość wody kranowej.

4/6
garden-party-dafi
Copyright @Adobe Stock
4/6

Najważniejsza dekoracja garden party? Oczywiście lampiony! Możesz zdecydować się na tradycyjne ze świeczką w środku albo wersję elektryczną np. w kształcie żarówek. Doskonale sprawdzą się również łańcuchy typu cotton balls lub światełka choinkowe.

5/6
garden-party-dafi
Copyright @Adobe Stock
5/6

Warto przygotować strefę relaksu, czyli miejsce, gdzie twoi goście będą mogli odprężyć się i spokojnie porozmawiać. Jeśli masz możliwość powieś hamak i rozstaw leżaki w ogrodzie. Innym pomysłem jest położenie na trawie dużego koca, a na nim wiele miękkich poduszek. Wygodnie i stylowo!

6/6
garden-party-dafi
Copyright @Adobe Stock
6/6

Muzyka to jeden z najistotniejszych elementów każdej imprezy. Dlatego zadbaj o nią jeszcze przed garden party! Stwórz wcześniej listę swoich ulubionych kawałków albo… poproś o to znajomego melomana. Tak przygotowane przyjęcie to przepis na sukces!

Materiał powstał z udziałem marki Dafi

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.