Zapomnij o samotnym wieczorze w domu!

Gabriela Łaskowska 1 lutego 2019 15:32

Nie masz planów na weekend, a perspektywa spędzenia wieczoru przed telewizorem nie należy do najlepszych? Zaplanuj wyjątkowe atrakcje i wyruszaj ze znajomymi na miasto! Jesteś fanem aktywnego spędzania czasu? A może preferujesz spokojne wieczory z dużą ilością śmiechu i drinkiem w dłoni? Warszawa daje ogromne możliwości na świetne spędzenie czasu!

Sprawdź nasze propozycje na ciekawe spędzenie weekendu w stolicy i zapomnij o nudnych, samotnych wieczorach!  

1/5
weekend w Warszawie
Copyright @STOCK ADOBE
1/5

Salon z automatami do gier

Lubisz rywalizację? Ekscytuje Cię myśl o wyścigach? Koniecznie musisz wybrać się do salonu z automatami do gier! To prosty sposób na fantastyczny (i niedrogi) wieczór! Plusem jest to, że ogromna różnorodność gier sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

2/5
weekend w Warszawie
Copyright @STOCK ADOBE
2/5

Klub komediowy 

A co powiesz na kulturalny wieczór w dobrym towarzystwie? Klub Komediowy to miejsce, w którym wyśmiejecie się za wszelkie czasy. Wystawiane są tam tematyczne przedstawienia improwizowane. Kameralna atmosfera, drink w dłoni i duża dawka humoru to przepis na udany wieczór!

3/5
weekend w Warszawie
Copyright @EAST NEWS
3/5

Silent disco 

Masz ochotę na zabawę w rytmie dobrej muzyki? Wybierz się na Silent Disco! Na czym dokładnie polega? Każdy uczestnik dostaje słuchawki, na których puszczane są imprezowe kawałki. Macie kilka kanałów do wybrania, więc jeśli nie odpowiada wam grana muzyka, możecie szybko ją zmienić.

4/5
weekend w Warszawie
Copyright @EAST NEWS
4/5

Wrotkarnia

Dyskoteka na kółkach, to świetna alternatywa dla standardowej imprezy! Nie tylko wybawisz się, ale również spędzisz czas na wykonywaniu aktywności fizycznej.

5/5
weekend w Warszawie
Copyright @STOCK ADOBE
5/5

Laser tag

Jesteś fanem rywalizacji i uwielbiasz aktywnie spędzać czas? Laser tag będzie więc idealny dla Ciebie! To miejsce, w którym świetnie spędzisz czas z przyjaciółmi! A dodatkowo, wyładujesz wszystkie nerwy, które zgromadziły się przez cały tydzień.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.