Gdzie spędzić dzisiejszy wieczór?

Redakcja VIVA! 9 marca 2019 20:23

Świetna muzyka, niepowtarzalne drinki i zabawa aż do świtu. To kwintesencja udanej imprezy. Gdzie najlepiej wybrać się dziś ze znajomymi? Sprawdźcie nasze zestawienie miejsc, w których będziecie się świetnie bawić do rana.

1/6
Copyright @INSTAGRAM/room13club
1/6

Room 13

Klub zlokalizowany w samym sercu Warszawy, znany z muzyki na najwyższym poziomie. Miłośnicy dobrej zabawy na pewno docenią jeden z najgorętszych lokali na imprezowej mapie stolicy.

Adres: Mazowiecka 13, Warszawa

2/6
Copyright @INSTAGRAM/naprawa_bar
2/6

Naprawa

Lokal założony przez trzech fanów muzyki elektronicznej. Swobodna atmosfera klubu zagwarantuje dobry początek całonocnej imprezy w rytmie techno.

Adres: Nowy Świat 22/28, Warszawa

3/6
Copyright @INSTAGRAM/klubniebo
3/6

Niebo

Niepowtarzalny wystrój kompleksu znalazł wielu zwolenników. W sobotnią noc możecie się tu bawić przy dobrej muzyce lub koncertach na żywo.

Adres: Nowy Świat 21, Warszawa

4/6
Copyright @INSTAGRAM/level27club
4/6

Level 27 Bar & Club

Nie bez powodu hasłem klubu jest „Higher level of clubbing”. Lokal znajduje się na 27 piętrze warszawskiego wieżowca i jednym z jego atutów są oszałamiające widoki. Level 27 znalazł się na liście stu najlepszych klubów na świecie.

dres: Aleje Jerozolimskie 123a, Warszawa

5/6
Copyright @STOCK ADOBE
5/6

Smolna

Ponad 1300 metrów kwadratowych przestrzeni przeznaczonej do dobrej zabawy: dwa dancefloory, chillout room trzy bary oraz patio. Co tydzień można tu spotkać czołowe postaci sceny klubowej, zarówno polskiej, jak i zagranicznej.

Adres: Smolna 38, Warszawa

6/6
Copyright @INSTAGRAM/n58club
6/6

N58 Club

Propozycja dla fanów muzyki tanecznej i karaoke. Na gości czekają imprezy tematyczne i koncerty. Dobrą zabawę urozmaicą koktajle i shisha.

Adres: Nowy Świat 58, Warszawa

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.