Co wydarzy się w Twoim życiu?

Redakcja VIVA! 4 stycznia 2020 18:45

Zastanawiasz się, co może się wydarzyć w Twoim życiu w nadchodzącym miesiącu? A może poszukujesz odpowiedzi na męczące Cię od dawna pytania? Przepowiednia kart na styczeń 2020 roku podpowie, jaką decyzję warto podjąć. Początek roku może być nieco zaskakujący dla niektórych znaków...

Dla Ciebie również? Sprawdź, co mówią karty tarota! 

1/12
baran horoskop
Copyright @
1/12

BARAN 

Twoja karta: Piątka Mieczy

Nadchodzący miesiąc nie będzie łatwy. Stres, nieoczekiwane obowiązki, nieprzewidziane trudności i inne problemy będą pojawiać się na każdym kroku. Karty uspokajają jednak, że bez względu na wszystko osiągniesz swój cel. Nerwowość może wpływać na relację miłosną. Okaż więcej cierpliwości.

2/12
byk horoskop
Copyright @
2/12

BYK

Twoja karta: Dwójka Pucharów

Byki mogą liczyć na udany miesiąc, szczególnie pod względem komunikacji. Poprawne relacje zawodowe wpłyną na rozwój Twojej kariery. To dobry moment na zawarcie współpracy długoterminowej. W sprawach miłosnych należy uważać – ktoś może Cię oszukać.

3/12
bliźnięta horoskop
Copyright @
3/12

BLIŹNIĘTA

Twoja karta: Czwórka Pucharów

Zadbaj o siebie – czas na krótką przerwę. Wykorzystaj okazję na relaks, najlepiej w samotności. Sytuacja zawodowa będzie stabilna, ale możliwość awansu będzie minimalna. Zakochane Bliźnięta wzmocnią związki, a samotne skupią się na sobie.

4/12
rak horoskop
Copyright @
4/12

RAK

Twoja karta: Król Pucharów

Raki czeka bardzo pomyślny miesiąc. Twoje plany mają wszelkie szanse na pomyślne wdrożenie, nawet jeśli niektóre szczegóły wymagają jeszcze pracy. Teraz jest najlepszy czas, aby zasięgnąć porady specjalistów. Pod względem miłości nie oczekuj żadnych zmian.

5/12
lew horoskop
Copyright @
5/12

LEW

Twoja karta: Król Mieczy

Lwy w najbliższych tygodniach wykażą się determinacją, profesjonalizmem i skutecznością. Nie oczekuj jednak takiej samej produktywności i poświęcenia od innych. Taka różnica w poglądach może Cię drażnić, ale nie poddawaj się emocjom. Również w sprawach sercowych.

6/12
panna horoskop
Copyright @
6/12

PANNA

Twoja karta: Dwójka Mieczy

Przed Tobą spokojny miesiąc, sprzyjający wszelkim sprawom zawodowym. Karty przewidują powodzenie również w finansach – zaplanowana inwestycja przyniesie zysk. W miłości duże zmiany są mało prawdopodobne, ale możliwe jest pojednanie z przyjacielem sprzed lat.

7/12
waga horoskop
Copyright @
7/12

WAGA

Twoja karta: Piątka Kijów

Wagi nie będą się nudzić. Różne dziedziny życia będą wymagały Twojego aktywnego uczestnictwa, i najprawdopodobniej będziesz musiała bronić swoich interesów. Z powodzeniem poradzisz sobie z tym zadaniem, co będzie bardzo przydatne w najbliższej przyszłości. W miłości bez zmian.

8/12
skorpion horoskop
Copyright @
8/12

SKORPION

Twoja karta: Dziesiątka Pucharów

Nawet jeśli znajdziesz się w trudnej sytuacji, w tym miesiącu pomyślnie rozwiążesz każdą z nich. Karta zwracają szczególną uwagę na nowe perspektywy. To dobry moment na zmianę pracy. Jeśli chodzi o Twoje życie osobiste, warto popracować nad wzajemnym porozumieniem.

9/12
strzelec horoskop
Copyright @
9/12

STRZELEC

Twoja karta: Dziesiątka Mieczy

Pomimo mniejszej ilości obowiązków, nie angażuj się w tym miesiącu w nowe projekty. Bądź cierpliwa, ponieważ ważne negocjacje czeka niepowodzenie. Możesz spodziewać się zmian w sprawach osobistych – czas na zakończenie relacji z osobami, które nie wnoszą nic dobrego do Twojego życia.

10/12
koziorożec horoskop
Copyright @
10/12

KOZIOROŻEC

Twoja karta: As Kijów

W nadchodzących tygodniach Koziorożce mogą znaleźć nowe hobby i odnieść sukces w tej dziedzinie. Karty nie wykluczają, że zdecydujesz się na zupełnie inną ścieżkę kariery. Miłosne rozterki pochłoną większość Twojego czasu, ale walka o związek będzie tego warta.

11/12
wodnik horoskop
Copyright @
11/12

WODNIK

Twoja karta: Królowa Mieczy

Wykorzystaj swoje zdolności analityczne. W tym miesiącu możesz pozbyć się kłopotów ze swojego życia, zarówno zawodowych, jak i osobistych. Sprawy finansowe wymagać będą stałej kontroli – uważaj na niepewne inwestycje. W miłości nie oczekuj niczego nowego.

12/12
ryby horoskop
Copyright @
12/12

RYBY

Twoja karta: Dwójka Kijów

W styczniu Ryby będą musiały podjąć wiele dużych i małych decyzji. Będzie to dość trudne, ponieważ Twoja przyszłość zależna będzie wyłącznie od Ciebie. Intuicja Cię nie zawiedzie, dlatego zaufaj sobie. Również w życiu miłosnym czeka na Ciebie wybór.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.