Horoskop numerologiczny 2020
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Poświęcisz się karierze czy miłości? Oto Twój horoskop numerologiczny na 2020 rok!

Sprawdź, co wydarzy się w Twoim życiu osobistym i zawodowym!

Redakcja VIVA! 29 grudnia 2019 08:45
Horoskop numerologiczny 2020
Fot. stock.adobe.com

Co czeka nas w nadchodzącym 2020 roku? Gwiazdy nie obiecują znaczących zmian, a wręcz przeciwnie, sugerują, że powinniśmy skupić się na tym, co już mamy, aby osiągnąć jeszcze większy sukces. Pierwsza połowa roku zapewni szansę na rozwój, nie tylko zawodowy. Po burzliwym 2019 nadejdzie czas stabilności, również w życiu miłosnym. Co jeszcze przepowiada horoskop numerologiczny na 2020 rok?

Jak dokonać obliczeń i dowiedzieć się, jaką jesteś liczbą według numerologii? To bardzo proste. Dodaj do siebie każdą cyfrę Twojej daty urodzenia. Na przykład, jeśli osoba urodziła się 11 października 1990 roku, obliczenia wyglądają następująco:

1 + 1 + 1 + 0 + 1 + 9 + 9 + 0 = 4 + 18 = 22 = 4

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2020: JEDYNKA

Jedynki to niezależne osoby. Zazwyczaj kierują się jedynie własną opinią, nie biorą pod uwagę porad i wskazówek innych ludzi. To dość złożone natury, z którymi nie jest łatwo nawiązać relacje. Ze względu na stagnację, nadchodzący rok może być dla Jedynek przełomowy – niewykluczone, że stracą „napęd”.

Pomimo nietypowej dla Jedynek atmosfery roku, osoby te postawią na zdecydowane działania. Wytrwałości im nie brak, dlatego w pełni zrealizują wszystkie swoje plany, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Podpowiedź horoskopu: nie warto podążać ścieżką emocji i nie należy traktować innych osób z góry. Nadmierna zarozumiałość może być źródłem wielu problemów.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY MIŁOSNY 2020: JEDYNKA

Jedynki będą musiały popracować nad swoim życiem osobistym. Horoskop numerologiczny przepowiada walkę nie tylko o obecny związek, ale przede wszystkim o ukochaną osobę i jej uczucia. Tylko w tym przypadku Jedynki otrzymają wsparcie Gwiazd i nabiorą pewności siebie.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2020: DWÓJKA

Dwójki dążą w życiu do harmonii, stabilności i spokoju. Dyplomacja nie jest im obca, empatia jest doskonale rozwinięta, a uprzejmość i elastyczność tych osób to klucz do sukcesu w każdej dziedzinie. Jednak Dwójki tracą panowanie nad sobą, gdy ktoś – lub coś – zakłóca uporządkowany bieg ich życia.

Horoskop przewiduje, że Dwójki nie będą narzekać na brak harmonii, pomimo starań rywali. Osoby te nie powinny poddawać się żadnym prowokacjom – każdy błąd będzie wykorzystany wyłącznie przeciwko nim. Z tego właśnie powodu Gwiazdy nie wykluczają poważnych problemów w drugiej połowie roku.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY MIŁOSNY 2020: DWÓJKA

Rozwój kariery z pewnością będzie istotny dla Dwójek, przez co negatywnie wpłynie na sprawy miłosne. Intuicja podpowie słuszną decyzję podczas dokonywania trudnego wyboru. Wieloletnie związki ocaleją jedynie w przypadku tych Dwójek, które zdołają rozgraniczyć życie prywatne i zawodowe. Niestety, miłość ominie w nadchodzącym roku również samotne osoby, charakteryzujące się tą liczbą.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2020: TRÓJKA

Trójki to pogodne osoby, często cechujące się beztroskim podejście do życia. Kłopoty dnia codziennego w żaden sposób nie wpływają na ich równowagę emocjonalną. Wierzą, że każde wydarzenie w ich życiu ma wpływ na inne, a także uwielbiają być w centrum uwagi i czuć aprobatę innych.

W 2020 roku Trójki nie unikną wielu trudności. Będą musiały ciężko pracować, aby przybliżyć się do celu, którego w ostatnich miesiącach upływającego roku nie udało im się osiągnąć. W przeciwnym razie stracą pewną pozycję w społeczeństwie. Rok Szczura nie będzie jednak wyłącznie negatywny – horoskop przepowiada szczęście w miłości i doskonałą sytuację finansową.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY MIŁOSNY 2020: TRÓJKA

Pomimo nieprzyjemnych sprzeczek na początku roku, życie miłosne Trójek będzie dość stabilne. Zdolność do kompromisu pokona chwilowe problemy w związku, a umiejętność okazywania uczuć przyćmi negatywne emocje. Warto jednak pamiętać, że symbol roku nie będzie zadowolony, jeśli Trójki zapomną, że rodzina powinna zajmować pierwsze miejsce w ich życiu.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2020: CZWÓRKA

Czwórka to osoby, które z całych sił dążą do stabilności. Niektóre aspekty życia pozostają dla nich nietykalne, ale pod wpływem okoliczności dostosowują się do zmian. Nie obawiają się wyzwań, cechuje je cierpliwość i wiara we własne możliwości. Z powodzeniem wykorzystują zdobytą wiedzę i umiejętności.

Pomimo dość ugodowego charakteru, Czwórki powinny w tym roku unikać osób, które nie będą potrafiły pójść na kompromis. Rozwój kariery również nie sprawi im trudności, jednak niepewna sytuacja finansowa wciąż będzie źródłem wielu kłopotów. Horoskop numerologiczny przewiduje, że Czwórki już na początku roku będą mogły zrealizować jedno ze swoich najskrytszych marzeń.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY MIŁOSNY 2020: CZWÓRKA

Czwórki nie będą powstrzymywać się przed realizacją marzeń, również tych miłosnych. Niewykluczone więc, że w nadchodzącym 2020 roku niektóre osoby zdecydują się na spontaniczny... ślub. Gwiazdy wróżą sukces także tym relacjom, w których Czwórki będą przejmować inicjatywę. W ich związkach nie zabraknie harmonii i czułości.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2020: PIĄTKA

Piątki nie znają znaczenia słowa „niemożliwe”. Nie znoszą ograniczeń i rzadko działają zgodnie z ustalonymi odgórnie zasadami. Są to intelektualiści, którzy oceniają otoczenie poprzez pryzmat swoich własnych ustaleń. Często cechuje je impulsywność.

Horoskop numerologiczny zaleca Piątkom naukę współpracy z zespołem. W nadchodzącym roku będzie to dla nich niezbędne. Szczególną uwagę należy zwrócić na finanse – druga połowa roku będzie obfitować w udane inwestycje.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY MIŁOSNY 2020: PIĄTKA

Symbol roku wskazuje, że szczęście Piątek zależne będzie przede wszystkim od lojalności ukochanej osoby. Bezpodstawne podejrzenia i wybuchy zazdrości zniszczą każdą relację, nawet tę pozornie doskonałą. Horoskop numerologiczny na 2020 namawia Piątki do zaplanowania niezapomnianych wakacji we dwoje – romantyczny wyjazd ożywi stare uczucia. Samotne Piątki prawdopodobnie odnajdą szczęście u boku osoby, która nie zrezygnuje z walki o ich serce.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2020: SZÓSTKA

Szóstki to bardzo szczere i uczciwe osoby. I chociaż dbają o uczucia innych ludzi, często empatia przegrywa z wrodzoną arogancją. Egoizm Szóstek negatywnie wpływa na ich relacje z bliskimi, jednak zawsze znajdują sposób na porozumienie.

Nadchodzący rok będzie szczególnie udany dla tych Szóstek, które łączą pracę z ulubionym hobby. Nabyte umiejętności pomogą uzyskać długo oczekiwany awans.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY MIŁOSNY 2020: SZÓSTKA

Gwiazdy przewidują dość istotne zmiany w życiu uczuciowym Szóstek, i tym bardziej namawiają do poważnych przemyśleń. Horoskop na 2020 rok nie ukrywa, że niektóre związki nie wytrzymają próby czasu. Samotne Szóstki muszą pamiętać: aby nie przegapić szansy na prawdziwą miłość, warto czasami zaryzykować.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2020: SIÓDEMKA

Siódemki wykazują się ponadprzeciętnymi zdolnościami analitycznymi. To osoby, które cenią sobie spokój i komfort psychiczny, dlatego często zamykają się w swoim własnym świecie. Rozsądne podejście do życia robi wrażenie na otoczeniu, jednak Siódemki rzadko angażują się w sprawy innych ludzi.

Horoskop numerologiczny na 2020 rok przewiduje zmiany, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Zanim Siódemka podejmie ostateczną decyzję, powinna rozważyć nie tylko wszystkie za i przeciw, ale przede wszystkim fakt, czy ewentualna rewolucja życiowa nie pociągnie za sobą nieprzewidywalnych konsekwencji.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY MIŁOSNY 2020: SIÓDEMKA

Siódemki zmierzą się z dość trudnym zadaniem. Nie będą szczęśliwe w miłości, jeśli nie pokonają własnych obaw i nie zaufają najbliższej osobie. Destrukcyjne uczucia, takie jak zazdrość, zniszczą wiele relacji w nadchodzącym roku. Również samotne Siódemki będą zmagać się z kłopotami miłosnymi, jednak pod koniec roku wiele może się zmienić.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2020: ÓSEMKA

Ósemki zawsze dążą do osiągnięcia swoich celów. Jeśli muszą pokonać przeszkody, nie zwracają uwagi na zasady fair play i reakcję otoczenia. Przez to uważane są za okrutne osoby, niezdolne do empatii. Z tego powodu ich relacje z innymi zawsze są napięte.

Jeśli chodzi o 2020 rok, przepowiednia gwarantuje Ósemkom dwanaście miesięcy ciszy i spokoju. To doskonały czas na odzyskanie energii i motywacji do zdobywania nowych szczytów. Pomimo pozornej stagnacji, Ósemki już w pierwszej połowie roku będą miały szansę na awans. Miłość pozostanie dla nich na drugim miejscu.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY MIŁOSNY 2020: ÓSEMKA

Zgodnie z przepowiednią horoskop numerologicznego na 2020 rok, Ósemki nie będą zainteresowane swoim życiem osobistym. Większość zadowoli już zbudowana relacja i przyzwyczajenie do bliskiej osoby. Niektóre Ósemki zdecydują się jednak na zmiany. Gwiazdy ostrzegają jedynie przed zbyt pochopnymi działaniami, ponieważ konsekwencje mogą być naprawdę przykre.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY 2020: DZIEWIĄTKA

Dziewiątki charakteryzują się życzliwym podejściem do ludzi, nawet swoich wrogów. Jednocześnie wykazują tendencję do nadmiernego użalania się nad sobą i mają skłonność do częstych wahań nastroju. I chociaż otoczenie nie zawsze akceptuje emocjonalne wybuchy Dziewiątek, te osoby doskonale wiedzą, że tylko w ten sposób mogą przywrócić równowagę do swojego życia.

Horoskop numerologiczny przepowiada Dziewiątkom rok ciężkiej pracy. Los zapewni im szansę na sukces, ale upragniona nagroda nie będzie łatwa do osiągnięcia. Każde potknięcie zwiększy ryzyko porażki, negatywnie wpływając na niełatwy charakter Dziewiątek.

HOROSKOP NUMEROLOGICZNY MIŁOSNY 2020: DZIEWIĄTKA

Życie osobiste Dziewiątek zacznie układać się tak dobrze, jak nigdy dotąd. I chociaż w nadchodzącym 2020 roku nie wydarzy się nic niezwykłego, ich relacje miłosne będą naprawdę szczęśliwe. Horoskop przypomina jedynie, że warto czasami odwdzięczyć się bliskiej osobie, która tak wiele poświęca dla związku. Samotne Dziewiątki czeka niespodzianka pod koniec roku... 

rok numerologiczny
Fot. STOCK ADOBE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.