horoskop panna wrzesień
HOROSKOP VIVY!

Co Cię czeka w najbliższym czasie? Sprawdź swój horoskop!

Czy szykują się zmiany?

Redakcja VIVA! - Bianka 5 września 2019 16:30
horoskop panna wrzesień

Tak jak Anna Lewandowska jesteś zodiakalną Panną? Wygląda na to, że przed Tobą zaskakujące, pozytywne zmiany. Co z resztą znaków? Koniecznie sprawdź swój horoskop na najbliższe tygodnie!

Panna

23.08–22.09

Nie wyolbrzymiaj problemów i staraj się uspokoić emocje.  Zaufaj intuicji, a wszystkie twoje decyzje będą miały szczęśliwy finał. Pamiętaj, by nie słuchać plotek. Nie komplikuj sobie relacji międzyludzkich w firmie.  Przed tobą seria zaskakujących wiadomości, z których wyniknie dużo korzyści. Spotkasz kogoś, kogo zauroczysz. Ta znajomość będzie się rozwijać powoli. Nie wymagaj zbyt wiele od najbliższych.

Waga

23.09–22.10

Spróbuj sił w konkursie talentów. To, co teraz osiągniesz, mocno zaskoczy nawet ciebie. Nie bój się więc czarnych scenariuszy, tobie się nie spełnią. Jeśli masz zamiar zaciągnąć długoletni kredyt, najpierw dobrze skalkuluj swoje możliwości. Rozdzwonią się telefony, padną propozycje, wszyscy będą cię potrzebować, mieć do ciebie różne interesy. Niespodziewanie dostaniesz odpowiedź w ważnej osobistej sprawie.

Skorpion

23.10–21.11

Nabierzesz ochoty, by bardziej zadbać o swój organizm. Mocny zastrzyk energii obudzi twój optymizm i chęci do życia. Powodów do radości dostarczą ci wydarzenia w twojej rodzinie. Będziesz brylowała w eleganckim towarzystwie, więc jeśli wciąż jesteś sama, na pewno poznasz kogoś niebanalnego. Jeśli w przestrzeni biznesowej  pojawią się trudności, działaj dyplomatycznie i nie trać cierpliwości, czas działa na twoją korzyść.

Strzelec

22.11–21.12

Możesz podjąć się nawet najtrudniejszych działań, a i tak osiągniesz cel. Trzymaj rękę na pulsie, bo ktoś inny może cię wykorzystać do swoich celów. Teraz negocjuj, targuj się i używaj swoich dyplomatycznych zdolności. Nie bagatelizuj problemów ukochanej osoby. Każdy może mieć gorszy okres. Jest wam potrzebna szczera rozmowa o uczuciach. Warto zatrzymać się na chwilę w codziennym pędzie i zadbać o siebie.

Koziorożec

22.12–19.01

Zapraszaj gości, bywaj u innych! Na spotkaniach towarzyskich możesz dostać bardzo cenne informacje.  Być może ktoś cię będzie swatać albo sama poczujesz, że dojrzałaś do poważnego związku. Teraz bliscy oczekiwać będą większej troski z twojej strony. Plany finansowe kreśl z marginesem bezpieczeństwa. Twoja pomysłowość i ciekawe kontakty z ludźmi przyniosą konkretne zyski.

Wodnik

20.01–18.02

Warto bez uprzedzeń podchodzić do nowych osób, nieznanych dziedzin. Dobra passa w uczuciowej sferze życia! Jest szansa na odnalezienie prawdziwej miłości i stworzenie związku opartego na tradycyjnych fundamentach. W twoim stałym związku pojawi się jeszcze więcej czułości. Szczęście trzeba pielęgnować, więc jak najwięcej czasu spędzajcie razem.

Ryby

19.02–20.03

Życie wyda ci się ciekawsze i bardziej radosne. W stałym związku małe burze. Jeśli jednak będziesz tolerancyjna dla partnera, pójdziesz na kompromis i okażesz zaufanie, szybko powrócą zgoda i harmonia. W waszej sypialni na nowo zagoszczą gorące uniesienia. W finansach pełna stabilizacja, będziesz sobie mogła pozwolić na ekstrawydatki. Na spotkaniach zawodowych gwiazdy podkreślą twój urok osobisty, kreatywność i inteligencję.

Baran

21.03–19.04

Dasz się skusić na udział w ciekawej wyprawie. To będzie podróż twojego życia! W realizowaniu pewnych długofalowych projektów może nastąpić zastój. Bardzo dobry czas na podejmowanie decyzji, które umocnią twoją pozycję w zespole. Nie daj się wciągnąć w bezproduktywne dyskusje. W małżeństwie czeka cię dużo zmysłowości. W weekend zadbaj o poprawę relacji z przyjaciółką.

Byk

20.04–20.05

W miłości uważaj na słowa. Lepiej powiedzieć mniej, niż składać puste obietnice. Przyciągać będziesz do siebie bardzo atrakcyjne osoby. Szykuje się poważny romans! Jeśli wykażesz się determinacją, twoja sytuacja finansowa znacząco się poprawi. Będzie bardzo pracowicie, ale w końcu otrzymasz za to sowitą nagrodę. Niewykluczone, że zdecydujesz się na poważne inwestycje. Wenus zapowiada weekend towarzyski i pełen atrakcji.

Bliźnięta

21.05–21.06

Zaskoczysz innych niebanalnymi pomysłami. Od szefa usłyszysz pochwały, a od współpracowników wyrazy uznania. Sukcesy będziesz świętować na zakupach, uważaj tylko, żeby nie uzależnić się od karty kredytowej. Duże korzyści możesz osiągnąć na polu, jakie daje internet i kontakty z obcokrajowcami. W domu sporo nieporozumień, ale szybko sobie z nimi poradzisz. Nie bierz sobie wszystkiego tak bardzo do serca.

Rak

22.06–22.07

Będziesz potrzebować mnóstwa energii. Dostrzeżesz piękno świata i ludzi wokół ciebie. Zrozumiesz, że miłość i przyjaźń podwajają radość życia. W stałych parach wiele dobrych fluidów. Jeśli chodzi o podróże, czeka cię fascynujący wyjazd zagraniczny, na polu zawodowym zaś okres wytężonej pracy i trudna batalia o przeforsowanie swoich racji. Możliwy awans. Ureguluj zaległości płatnicze.

Lew

23.07–22.08

To znakomity czas dla pracy twórczej. Spotkasz kogoś, kto w biznesie szybko stanie się twoim przewodnikiem i mentorem. By umocnić swoją pozycję w firmie, postaw na kursy doszkalające. Dobry czas na harmonijną współpracę, realizowanie kolejnych celów. Jest szansa, że uda ci się zlikwidować debet. Na przekór wszystkiemu spraw, by weekendowy czas był kolorowy i radosny.  

Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?