Fot. Materiały Prasowe
HOROSKOP VIVY!

Jesteś zodiakalnym Baranem? W tym miesiącu wykorzystaj swój potencjał!

A co czeka inne znaki?

Redakcja VIVA! - Bianka 4 kwietnia 2019 17:00
Fot. Materiały Prasowe

Tak jak urodzona 5 kwietnia Maja Sablewska, jesteś zodiakalnym Baranem? Zobacz, co Cię czeka w najbliższych tygodniach. Koniecznie przeczytaj horoskop Vivy!

Baran

21.03 – 19.04

Masz prawo być w nieco gorszej formie. Trzeba się będzie nagimnastykować, by pogodzić obowiązki rodzinne z zawodowymi. Twoja mądrość i doświadczenie oraz pewność tego, co wiesz, pozwolą ci podejmować trafne decyzje. Sprawy, które dotąd niemiłosiernie się ciągnęły, wreszcie nabiorą tempa, a ty wyraźnie odżyjesz. Nie przegap szansy na nową przyjaźń. Rozejrzyj się za nowym hobby.

Byk

20.04 – 20.05

Aktywny tryb życia pozytywnie wpłynie na twoje serce. Na wiosenne osłabienie zastosuj domowe sposoby leczenia. Kosmos zwiastuje stabilizację w życiu osobistym. Ze stałym partnerem dojdziesz do porozumienia i wreszcie w waszej rodzinie zapanuje spokój. Postaraj się otworzyć na innych
ludzi i zacznij częściej wychodzić z domu. Oczarujesz płeć przeciwną seksapilem i elegancją. Niewykluczone, że otrzymasz upragnioną podwyżkę.

Bliźnięta

21.05 – 21.06

Zapowiada się dobra passa na każdej płaszczyźnie życia. By zachować dobry nastrój, nie przejmuj się błahostkami i częściej przebywaj na świeżym powietrzu. W sprawach służbowych wykaż się większą kreatywnością i pomysłowością. Śmiało przedstawiaj swoje rozwiązania i nie daj się wciągnąć w firmowe konflikty. Pokaż, że jesteś profesjonalistką, a twoją mocną stroną jest umiejętność odpowiedniej oceny sytuacji.

Rak

22.06 – 22.07

Staraj się mówić bliskim to, co myślisz, nawet jeżeli nie będzie to zbyt miłe. Wiele zyskasz i będziesz miała czyste sumienie. Aura nieba wniesie powiew świeżości w życie towarzyskie. Masz szansę poznać mężczyznę, który okaże się niezwykłym romantykiem i znakomitym kochankiem. W życiu zawodowym czekają cię duże zmiany, na które od dawna liczyłaś. Rakom prowadzącym własną działalność gospodarczą powiedzie się dobrze.

Lew

23.07 – 22.08

Zaczniesz rozwijać się duchowo i intelektualnie. Z powodzeniem będziesz realizowała swoje sportowe pasje. Związki zawarte teraz mają bardzo korzystne prognozy. Nie martw się, nie popełnisz tym razem błędu, serce samo ci podpowie, że to jest właśnie ten, na którego czekasz. W pracy będziesz tryskać energią i optymizmem. Świeżość umysłu przełoży się na stan konta. Twój szczęśliwy dzień to czwartek!

Panna

23.08 – 22.09

Sprzyjać ci będzie szczęście, i to na różnych polach. Bezczynność stanie się dla ciebie męcząca, nadmiar energii chętnie wyładujesz na siłowni. W poczynaniach finansowych postaraj się nie podejmować pośpiesznych decyzji. Nie wszystkie z nich będą trafione. Koniecznie stawiaj na swój intelekt i myśl perspektywicznie. W weekend wybierz się tam, gdzie rozkwitająca przyroda cieszy oczy.

Waga

23.09 – 22.10

Będziesz serdeczna i zapragniesz dogodzić tym, których lubisz. W miłości nie czekają cię teraz zmartwienia. Niewinny flirt może niespodziewanie przerodzić się w gorący romans. Pozwolisz się ponieść emocjom, ale strzeż się pochopnych deklaracji. Warto poświęcić więcej czasu jednemu ze swoich licznych talentów twórczych. W weekend wielką przyjemność sprawią ci odwiedziny w klubie fitness.

Skorpion

23.10 – 21.11

Zmień swoje wady w zalety. Mądrze gospodaruj energią. Nie trać jej na czarnowidztwo, bo negatywne myśli wyczerpują. Im mniej oczekujesz, tym więcej dostajesz. Sprawy dotyczące kariery nabierają szybkiego tempa i wygląda na to, że wszystko pójdzie po twojej myśli. Niewykluczony awans lub zmiana pracy na lepszą. Przypadkowo możesz spotkać kogoś, komu w przyszłości będziesz wiele zawdzięczać.

Strzelec

22.11 – 21.12

Odnajdziesz w sobie zgodę na to, co przyniesie los. Powodzenie osiągniesz dzięki pracy, cierpliwości
i poczuciu realizmu, a także wykorzystaniu szans i okazji. Pożądane więc są elastyczność w działaniu i gotowość na niespodzianki. Otrzymasz zaproszenie na ciekawe spotkanie, a być może sama przyjmiesz gości z daleka. Im bliżej weekendu, w tym lepszym będziesz humorze.

Koziorożec

22.12 – 19.01

Uwierzysz w siebie, zaczniesz bardziej o siebie dbać. Dzięki zdolnościom dyplomatycznym przetrwasz największe zawirowania w firmie. Upór może ci zaszkodzić. Twoja sytuacja finansowa ulegnie nagłej poprawie, co bardzo cię ucieszy. Pozwolisz sobie na przyjemności, na które od dawna miałaś ochotę. Przed zakupem domu koniecznie poradź się eksperta. Nowi znajomi urozmaicą twoje życie i wzbogacą cię duchowo.

Wodnik

20.01 – 18.02

Zrealizujesz najśmielsze plany. Szczęście się do ciebie uśmiechnie. Lepszy nastrój w relacjach rodzinnych. Wszyscy będą do ciebie lgnąć. Pojawi się osoba, która wprowadzi do twojego życia beztroskę. Jeśli czeka cię ważna rozmowa albo egzamin, nie odkładaj ich. Na brak pieniędzy nie powinnaś narzekać. Ale uwaga, wkrótce szykują się większe wydatki! Umiejętnie wykorzystasz każdą sytuację, by dopiąć swego w kluczowych sprawach biznesowych.

Ryby

19.02 – 20.03

Bądź zawsze dla siebie miła. Dopisze ci szczęście, a także przychylni ludzi. Będziesz wzbudzać zainteresowanie płci przeciwnej. Masz szansę poznać kogoś korespondencyjnie. Nie pogubisz się ani w drobnych, ani w bardzo skomplikowanych sprawach. Otwórz się na nowe kontakty międzynarodowe, które mogą zaowocować zastrzykiem gotówki. Uważaj na współpracownika spod znaku Wodnika. Weekend będzie beztroski.

Fot. INSTAGRAM @sablewska

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.