HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu osobistym? Sprawdź swój horoskop miłosny na luty!

Gwiazdy przepowiadają romantyczne niespodzianki!

Redakcja VIVA! 2 lutego 2020 21:00

Luty jest niezwykle romantycznym miesiącem – zakochane pary z pewnością przygotowują się już do Walentynek. Czy Gwiazdy zaskoczą Cię przyjemną niespodzianką? A może zdecydujesz się na duże zmiany w swoim życiu osobistym? Sprawdź swój znak zodiaku i przekonaj się, co mówi Twój horoskop miłosny.

HOROSKOP MIŁOSNY LUTY 2020: BARAN

Romantyczne spotkanie z ukochaną osobą będą niezapomniane w tym miesiącu, jednak przygotuj się na to, że być może będziesz musiała złożyć obietnicę, albo wziąć na siebie odpowiedzialność za dalszy los waszego związku. I chociaż kompromis może być trudny, a Ty będziesz coraz bardziej wymagająca, Gwiazdy przypominają – porozumienie to Twój klucz do bliskości.

HOROSKOP MIŁOSNY LUTY 2020: BYK

Zdecydowanie nie będziesz narzekać na swoje życie uczuciowe! Poczujesz się niezwykle atrakcyjna, a w Twojej relacji miłosnej zapanuje harmonia. Druga połowa miesiąca zapowiada znaczące zmiany dla samotnych przedstawicielek znaku – prawdopodobnie poznają kogoś, kto pozostanie w ich życiu na dłużej. Zrezygnuj jednak z poważnych decyzji i planów – postaw na dobrą zabawę. Horoskop miłosny ostrzega, że nadmiar emocji może Bykom zaszkodzić.

HOROSKOP MIŁOSNY LUTY 2020: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy przepowiadają dość chaotyczny miesiąc dla wielu osób spod znaku Bliźniąt. W Twoim życiu miłosnym nie zabraknie harmonii, przez co uda Ci się dojrzeć realne perspektywy dla Twojego związku. Niektóre przedstawicielki znaku zdecydują się na... samotność. Chwilowa przerwa nie oznacza jednak, że zaczniesz się nudzić. Wręcz przeciwnie, otworzysz się na nowe doświadczenia.

HOROSKOP MIŁOSNY LUTY 2020: RAK

Horoskop miłosny na luty podpowiada, że warto zachować nieco większą ostrożność w planie finansowym. Spontaniczne wydatki mogą być źródłem wielu nieporozumień i sporów z ukochaną osobą, a także wywoływać niepotrzebne emocje. W Twojej relacji nie zabraknie romantycznych chwil, ale problemy organizacyjne powinny być Twoim priorytetem. Jeśli wciąż poszukujesz miłości, nowa znajomość może zawrócić Ci w głowie. Czy wyniknie z tego coś więcej?

HOROSKOP MIŁOSNY LUTY 2020: LEW

Już na początku miesiąca zrozumiesz, czym jest prawdziwa miłość – uczucia nabiorą głębi, a pragnienie bycia razem będzie tylko silniejsze. Pomimo tak optymistycznej przepowiedni Gwiazd, w drugiej połowie lutego istnieje ryzyko poważnych kłótni, wywołanych Twoją niepewnością. Szczerze opowiedz o swoich pragnieniach i potrzebach, a ukochana osoba zrobi wszystko, co możliwe, aby Cię uszczęśliwić. Przygotuj się na czułe wyznania i romantyczne randki.

HOROSKOP MIŁOSNY LUTY 2020: PANNA

Jeśli chodzi o Twoje życie miłosne, początek miesiąca nie będzie zbyt stabilny. Nieuzasadnione wymagania, miłosne złudzenia, wygórowane oczekiwania mogą negatywnie wpłynąć na harmonię w relacji miłosnej. Nie koncentruj się na szczegółach, ale na romantycznej atmosferze, a uczucie bliskości powróci już w drugiej połowie miesiąca.

HOROSKOP MIŁOSNY LUTY 2020: WAGA

Przed Tobą dość trudny miesiąc, jeśli chodzi o życie uczuciowe. Napięcia i nieporozumienia zmuszą Cię do nadmiernej ostrożności. Gwiazdy ostrzegają również, że zazdrość może zniszczyć związek, nad którym tak długo pracowałaś. Czy warto ryzykować dla niezobowiązującego flirtu i pozornie przyjacielskiej relacji z kimś innym? Decyzję będziesz musiała podjąć sama, ale intuicja Cię nie zawiedzie. Samotne Wagi prawdopodobnie poznają kogoś wyjątkowego.

HOROSKOP MIŁOSNY LUTY 2020: SKORPION

Horoskop miłosny podpowiada, że w lutym powinnaś skoncentrować się na potrzebach ukochanej osoby. Nie zapominaj jednak o swoich potrzebach, inaczej szybko się wypalisz. Twoja relacja miłosna może przeżywać kryzys, ale osiągniesz zamierzony cel, jeśli wykorzystasz swój urok osobisty... Spontaniczne randki, romantyczne wyznania i szczere okazywanie uczuć to Twoja tajna broń.

HOROSKOP MIŁOSNY LUTY 2020: STRZELEC

Gwiazdy przewidują, że Strzelce poświęcą sporo czasu na przemyślenia. Czy wiesz dokładnie, czego chcesz? Czy już wiesz, czego tak naprawdę chcesz? Jeśli tak, skoncentruj się na potrzebach drugiej połówki. A jeśli wciąż masz wątpliwości, nie rezygnuj z eksperymentów i wypróbuj zupełnie nowe dla Ciebie rzeczy. Nie pożałujesz! Horoskop miłosny nie przewiduje znaczących zmian w życiu samotnych przedstawicielek znaku.

HOROSKOP MIŁOSNY LUTY 2020: KOZIOROŻEC

Nadchodzący miesiąc może być przyjemny, o ile wykażesz się cierpliwością, poczuciem humoru i... mądrością. Kłótnia z przeszłości może wywołać nagły wybuch emocjonalny. Napięta atmosfera nie wpłynie dobrze na Twoją relację miłosną, ale nie wszystko stracone. Pod koniec miesiąca odzyskasz zaufanie ukochanej osoby i znów zaczniesz planować wspólną przyszłość.

HOROSKOP MIŁOSNY LUTY 2020: WODNIK

Jeśli chodzi o miłość, nie będzie to łatwy miesiąc dla większości Wodników. Gwiazdy nie wykluczają bolesnych, ale stanowczych decyzji, spowodowanych obojętnością bliskiej osoby. Z drugiej strony, niektóre przedstawicielki znaku właśnie w lutym zrobią coś, co pozytywnie wpłynie na ich związki: być może przyjmiesz oświadczyny, albo zgodzisz się na wspólne mieszkanie? Zadbaj przede wszystkim o siebie i nie obawiaj się konsekwencji.

HOROSKOP MIŁOSNY LUTY 2020: RYBY

W nadchodzącym miesiącu zapragniesz poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Nie oczekuj jednak, że ukochana osoba spełni każda Twoją zachciankę – otrzymasz dokładnie to, na co zasłużyłaś. Jeśli podejmiesz prawidłową decyzję i szczerze porozmawiasz z drugą połówką, harmonia powróci do Twojej relacji miłosnej już pod koniec lutego. Jedyna podpowiedź Gwiazd: pomimo nacisku, nie rezygnuj ze swoich planów na przyszłość. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.