Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na wtorek!

Przepowiednia na 28.01.2020

Redakcja VIVA! 28 stycznia 2020 05:35
Horoskop codzienny

Horoskop na 28.01.2020 przepowiada znakom zodiaku przypływ nieoczekiwanej siły. Energiczny początek dnia zmobilizuje do działania i konstruktywnej komunikacji z otoczeniem. Jedyna porada gwiazd na dziś: nie okazuj swoich słabości, również w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.01.2020: BARAN

Gwiazdy podpowiadają, że osoby spod znaku Barana powinny już o poranku przygotować plan działania i ustalić, co należy zrobić w pierwszej kolejności. Tylko w ten sposób nie ominiesz istotnych szczegółów i nie popełnisz błędów. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.01.2020: BYK

Przed Tobą doskonały dzień na… całkowitą zmianę wizerunku. Pamiętaj jedynie, że powinnaś podkreślić swoją wyjątkowość, a nie ukryć. Spontaniczne zakupy nie odbiją się na Twoich finansach, ale nie popadaj w przesadę. Bliska osoba doceni Twoją przemianę.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.01.2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop na wtorek przewiduje, że pozbędziesz się dziś zaległych problemów. Niewykluczone, że otrzymasz ciekawą ofertę współpracy – zanim się zdecydujesz, zastanów się, czy jesteś gotowa na podwójną ilość obowiązków. Zachowaj szczególną ostrożność, jeśli chodzi o Twoje zdrowie. Złe samopoczucie może zrujnować wszystkie Twoje plany.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.01.2020: RAK

Gwiazdy nie wykluczają, że będziesz musiała dostosować się do opinii otoczenia, aby utrzymać dobrą relację z kimś wpływowym. Nie okazuj negatywnych emocji, a udowodnisz swój profesjonalizm. Już wkrótce przekonasz się, że los miał dla Ciebie dobrą podpowiedź. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.01.2020: LEW

Osoby spod znaku Lwa muszą skupić się na sobie. Prawdopodobnie otrzymasz dziś szansę na zdobycie tego, czego chcesz. Pomimo sukcesu, nie popadaj w przesadny samozachwyt – możesz osiągnąć znacznie więcej, jeśli realnie ocenisz swoje możliwości. Nieoczekiwane spotkanie z kimś z twojej przeszłości może wpłynąć na Twoją obecną relację miłosną.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.01.2020: PANNA

Prawdopodobnie będziesz musiała odpowiedzieć dzisiaj za błędy, popełnione w przeszłości. Nie będzie to łatwe, ale Twoja odpowiedzialność zrobi wrażenie na otoczeniu. Jedynym sposobem na uniknięcie kryzysu finansowego będzie znalezienie dodatkowej pracy. Ukochana osoba może mieć dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.01.2020: WAGA

Horoskop na 28.01.2020 przewiduje udany dzień dla wszystkich Wag. Gwiazdy nie wykluczają sukcesu finansowego – prawdopodobnie zdecydujesz się na opłacalną inwestycję, która będzie przynosić zysk przez wiele lat. Jedynie w sprawach miłosnych należy zachować ostrożność. Osoba, którą poznałaś niedawno, może ukrywać prawdziwe zamiary.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.01.2020: SKORPION

Już z samego rana powinnaś opracować dokładny plan działania. Tylko przemyślana strategia może przybliżyć Cię do celu, dlatego nie trać czasu na rzeczy, w których powodzenie wątpisz. Nieoczekiwane wsparcie współpracowników poprawi Ci humor i pozytywnie wpłynie na komunikację. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.01.2020: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca nie będą dziś narzekać na nudę. Nie unikniesz pewnych kłopotów, ale jeśli prawidłowo wykorzystasz swoje doświadczenie, szybko o nich zapomnisz. Horoskop ostrzega, że wtorek nie jest najlepszym dniem na wszelkie eksperymenty z pieniędzmi. Nieudana inwestycja lub nieprzemyślany zakup mogą sprowokować poważną kłótnię z ukochana osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.01.2020: KOZIOROŻEC

Horoskop na wtorek przepowiada, że nie będziesz mogła się dziś zrelaksować, nawet na chwilę – inaczej szanse na sukces znikną, bez względu na Twoje wcześniejsze zaangażowanie. Okaż najlepsze cechy swojego charakteru, a nie tylko zdobędziesz niezastąpione wsparcie, ale też nawiążesz nowe ciekawe znajomości. Jedna z nich może zawrócić w głowie samotnym przedstawicielkom znaku.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.01.2020: WODNIK

Gwiazdy przekonują, że dziś nie powinnaś marnować swojego czasu na osoby, które na to nie zasługują. Lepiej skup się na obowiązkach służbowych – jeśli ostatnio coś przeoczyłaś, będziesz musiała pilnie nadrobić zaległości. Nie licz jednak na pomoc współpracowników i przyjaciół. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 28.01.2020: RYBY

Horoskop na wtorek podpowiada, że osoby spod znaku Ryb mogą liczyć na dość szczęśliwy dzień, szczególnie jeśli znajdą się w gronie podobnie myślących ludzi. Kłopotliwe sprawy z zeszłego tygodnia nie dadzą Ci spokoju, ale przy odrobinie wsparcia pozbędziesz się każdego nużącego problemu. Zwróć szczególną uwagę na swoje samopoczucie, inaczej zdrowie zawiedzie Cię w najmniej oczekiwanym momencie. Bliska osoba chętnie o Ciebie zadba. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.