Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 25.02.2020

Redakcja VIVA! 25 lutego 2020 07:35
Horoskop codzienny

Gwiazdy ostrzegają, że znaki zodiaku nie powinny wywierać dziś presji na innych osobach. Nadmierna pewność siebie może wywołać nieprzyjemne konflikty. Horoskop na 25.02.2020 nie przewiduje znaczących zmian w życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.02.2020: BARAN

Horoskop na wtorek podpowiada wszystkim osobom spod znaku Barana, że powinny wyraźnie określić swoje pragnienia i cele na najbliższą przyszłość. Im bardziej będziesz dokładna w swoich postanowieniach, tym szybciej osiągniesz sukces. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.02.2020: BYK

Przed Tobą dość spokojny dzień. Nie wdawaj się w żadne kłótnie i spory ze współpracownikami, jeśli nie chcesz zaszkodzić swojej reputacji. Lepiej skup się na swoim samopoczuciu – nadwyrężone zdrowie może Cię zawieść na najmniej spodziewanym momencie. Bliska osoba może zaskoczyć Cię swoją wizją waszej przyszłości.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.02.2020: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt prawdopodobnie odłożą ważne sprawy i spotkania – dzisiejszy dzień upłynie pod znakiem kłopotów rodzinnych i domowych. Użyj swojej kreatywności, a szybko pozbędziesz się męczących problemów. Nie podejmuj żadnych poważnych decyzji samodzielnie, szczególnie tych, dotyczących relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.02.2020: RAK

Horoskop na 25.02.2020 ostrzega, że dziś możesz poczuć się zmęczona. Napięta atmosfera dnia nie będzie sprzyjać nowym pomysłom, dlatego skup się na zaległych obowiązkach. Gwiazdy nie przewidują szybkich zmian w Twoim życiu zawodowym, jednak przekonują, że nawet krótki odpoczynek u boku najbliższych przywróci pozytywne nastawienie.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.02.2020: LEW

Osoby spod znaku Lwa nie będą narzekać na dzisiejszy dzień. Gwiazdy nie przewidują żadnych kłopotów w Twoim życiu, zarówno osobistym, jak i zawodowym. Wykorzystaj chwilę spokoju i zastanów się nad rozwojem swojej kariery. Los będzie miał dla Ciebie istotną wskazówkę.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.02.2020: PANNA

To doskonały dzień dla tych Panien, które chcą nauczyć się czegoś nowego, aby podnieść swoje kwalifikacje albo zmienić miejsce pracy. Wykorzystaj umiejętności, które już posiadasz, a wszystko wyda Ci się łatwiejsze. Bliska osoba może poprosić Cię o wsparcie. Nie odmawiaj, pomimo zmęczenia.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.02.2020: WAGA

Horoskop na wtorek obiecuje Wagom dzień, w którym wszystko doskonale się ułoży. Im większą inicjatywę okażesz, tym szybciej zdobędziesz uznanie – komplementy i miłe komentarze na pewno wpłyną na Twoje poczucie własnej wartości. Samotne przedstawicielki znaku prawdopodobnie poznają kogoś, przy kim poczują się pewnie.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.02.2020: SKORPION

Gwiazdy przypominają, że pośpiech może Cię zgubić. Jeśli chcesz uniknąć niespodziewanych kłopotów, działaj zgodnie z planem, a nie spontanicznie. Nie jest to również dobry dzień na spontaniczne wydatki. Ukochana osoba może wywołać twoją zazdrość.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.02.2020: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca mogą liczyć na spokojny i poukładany czas, o ile będą działać zgodnie z zaleceniami otoczenia. Pomimo wielkich chęci, nie jest to dobry dzień na spontaniczne działania i wypróbowywanie nowych sposobów na rozwój zawodowy. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.02.2020: KOZIOROŻEC

Horoskop na 25.02.2020 przypomina, że nierozwiązane problemy z przeszłości nie zniknęły. Zajmij się nimi natychmiast, a nie będziesz musiała zmagać się z przykrymi konsekwencjami swojego zaniedbania. Jeśli chodzi o miłość, warto pamiętać o kompromisie.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.02.2020: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika powinny zająć się czymś, co zainspiruje je do dalszego działania. Niestety, brak celu może skutecznie Cię zniechęcić do czegokolwiek. Samotne przedstawicielki znaku powinny przygotować się na nieoczekiwane spotkanie z osobą, która w przeszłości wiele dla nich znaczyła.

HOROSKOP DZIENNY NA 25.02.2020: RYBY

Gwiazdy obiecują wszystkim osobom spod znaku Ryb dość spokojny i przyjemny dzień. Prawdopodobnie nawiążesz kilka przydatnych znajomości, które już wkrótce w zaskakujący sposób wpłyną na rozwój Twojej kariery. W miłości bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.