Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na wtorek!

Przepowiednia na 21.01.2020

Redakcja VIVA! 21 stycznia 2020 05:35
Horoskop codzienny

Horoskop na 21.01.2020 obiecuje znakom zodiaku wspaniały dzień! Gwiazdy przepowiadają sukces zarówno w sprawach zawodowych, jak i miłosnych. Warto przygotować się na wiele miłych niespodzianek, w tym kuszące oferty finansowe, które przyniosą niespodziewanie satysfakcjonujący zysk.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.01.2020: BARAN

Gwiazdy nie wykluczają, że niektóre osoby spod znaku Barana zaspokoją dziś swoje pragnienie wiedzy. To dobry dzień na wszelkie szkolenia, kursy i naukę nowych umiejętności. Nowe informacje przydadzą Ci się w najbliższej przyszłości... W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.01.2020: BYK

Nie będziesz dziś narzekać na zły humor, jednak chwilowe kłopoty finansowe mogą Cie martwić. Zanim zdecydujesz się na nieprzemyślaną pożyczkę, przeanalizuj ewentualne konsekwencje. Będziesz mogła liczyć na wsparcie najbliższych, jeśli poprosisz o poradę. Ukochana osoba również udowodni, że nie jesteś jej obojętna.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.01.2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop na wtorek ostrzega, że osoby spod znaku Bliźniąt powinny zachować ostrożność, jeśli chodzi o komunikację z konkurentami. Przejmij inicjatywę, zanim będzie za późno – Twoje twórcze pomysły odniosą sukces. Wykorzystaj w praktyce wszystko, co już potrafisz. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu miłosnym.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.01.2020: RAK

Horoskop na 21.01.2020 obiecuje wszystkim Rakom pracowity dzień. Prawdopodobnie nie osiągniesz jeszcze sukcesu, na który liczyłaś, ale Twój wysiłek wpłynie na rozwój Twojej kariery. Pozbędziesz się też kłopotów domowych, jeśli nie będziesz ukrywać trudności przed najbliższymi. Pamiętaj, że w miłości najważniejszy jest kompromis.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.01.2020: LEW

Gwiazdy nie wykluczają, że wywiążesz się dziś ze wszystkiego, co zaplanowałaś. Dzisiejszy horoskop ostrzega jedynie przed niespodziewanym konfliktem ze współpracownikami. Uważaj na słowa – ktoś może wykorzystać je przeciwko Tobie. Niektóre Lwy mogą narzekać na samopoczucie.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.01.2020: PANNA

Horoskop na wtorek ostrzega, że możesz dziś być zbyt... szczera. Powstrzymaj się od krytycznych komentarzy, jeśli nie chcesz sprowokować kłótni z osobą, na której Ci zależy. Niektóre Panny prawdopodobnie zastanowią się nad zmianą priorytetów, również tych związanych z życiem osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.01.2020: WAGA

Przed Tobą dość nerwowy, ale produktywny dzień. Im szybciej skorzystasz z możliwości rozwoju zawodowego, tym lepiej, dlatego nie rezygnuj nawet z tych wyzwań, które wydają Ci się niezbyt trafne. Los szykuje dla Ciebie niespodziankę. Wieczorem koniecznie spotkaj się z bliską osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.01.2020: SKORPION

Gwiazdy nie wykluczają, że niektóre osoby spod znaku Skorpiona zapragną dziś znaczących zmian. Twoje pragnienia mogą się spełnić, jeśli zaufasz swojej intuicji. Jedynie spontaniczne transakcje finansowe mogą być zbyt ryzykowne, dlatego powstrzymaj się od nieprzemyślanych wydatków. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.01.2020: STRZELEC

Horoskop na wtorek przepowiada wszystkim strzelcom doskonały dzień! Nie będziesz narzekać na żadne problemy, i prawdopodobnie spełnisz jedno ze swoich najskrytszych marzeń. Gwiazdy obiecują wspaniały nastrój i powodzenie, zarówno w sprawach zawodowych, jak i miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.01.2020: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca powinny dziś skupić się na obowiązkach służbowych. Obiecujący projekt może pozbawić Cię kłopotów finansowych. Pamiętaj jednak, że warto poprosić o pomoc osoby, które mają większe doświadczenie. Twoja relacja miłosna może Cię ponownie rozczarować. Posłuchaj głosu swojego rozsądku i podejmij ostateczną decyzję.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.01.2020: WODNIK

Horoskop na 21.01.2020 podpowiada, że powinnaś nieco zwolnić. Twoje samopoczucie ulegnie znacznemu pogorszeniu, jeśli nie zadbasz o odpoczynek. Gwiazdy ostrzegają również, że brak skupienia może być powodem kilku błędów, których nie zauważysz, a które negatywnie wpłyną na Twoją karierę. Nie możesz tez liczyć na pozytywne zmiany w życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 21.01.2020: RYBY

Prawdopodobnie przegapisz dziś szansę na szybki rozwój zawodowy. Nie obawiaj się – los jeszcze o Ciebie zadba, jednak teraz będziesz musiała wykazać się cierpliwością. Nie jest to dobry czas na inwestycje. Niewykluczone, że samotne przedstawicielki znaku zdecydują się na śmiałe wyznanie uczuć. Co z tego wyniknie? 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.