Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 18.02.2020

Redakcja VIVA! 18 lutego 2020 05:35
Horoskop codzienny

Horoskop na 18.02.2020 przepowiada bardzo produktywny dzień. Gwiazdy obdarzą znaki zodiaku takimi cechami jak determinacja, siła woli, ostry umysł i przeszywająca zdolność do rozwiązania prawie każdego problemu. Należy jednak pamiętać, że taka pewność siebie nie sprawdza się w miłości.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.02.2020: BARAN

Osoby spod znaku Barana prawdopodobnie skupią się na swoim życiu prywatnym. To doskonały dzień na podjęcie ostatecznych decyzji, związanych z Twoimi relacjami – intuicja podpowie, kto ciągnie Cię w dół. Wcześniejszy wysiłek, włożony w pozornie nieistotny projekt, zapewni zadowalający zysk.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.02.2020: BYK

Horoskop na wtorek zapewnia, że nie będziesz narzekać na brak energii i z powodzeniem wywiążesz się z najpilniejszych obowiązków. Pomimo sprzyjających okoliczności, zwracaj uwagę na szczegóły. Ryzyko błędu nie jest wielkie, ale pomyłka może Cię wiele kosztować. Samotne Byki mogą dziś poznać kogoś wyjątkowego.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.02.2020: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt prawdopodobnie podejmą kilka wymuszonych decyzji. Najważniejsza będzie rozwaga – nadmierna spontaniczność może przynieść odwrotny skutek. Zastanów się również, czy w Twojej relacji miłosnej nie powinny zajść zmiany.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.02.2020: RAK

Horoskop na 18.02.2020 podpowiada, że dziś powinnaś polegać na swojej wiedzy i doświadczeniu – takie podejście pozwoli Ci uniknąć błędów. Krytyczna sytuacja finansowa może Cię przytłoczyć, dlatego poszukaj nowych możliwości zarobku. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.02.2020: LEW

Gwiazdy przepowiadają dość trudny i burzliwy dzień dla wszystkich osób spod znaku Lwa. Niewykluczone są wpadki, błędy i inne nieprzyjemne sytuacje, które negatywnie wpłyną na Twój wizerunek. Pomimo wszystko, zaczniesz cieszyć się harmonią w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.02.2020: PANNA

Osoby spod znaku Panny będą dziś wyjątkowo towarzyskie. Warto jednak pamiętać o pracy, aby nie narazić się na nieprzychylne komentarze ze strony przełożonych. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.02.2020: WAGA

Horoskop na wtorek przewiduje spokojny dzień dla Wag. Nawet stresujące sytuacje nie wyprowadzą Cię dziś z równowagi – dlatego skup się na zadaniach, które wcześniej sprawiały Ci trudność. Ukochana osoba może żądać więcej, niż jesteś w stanie ofiarować.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.02.2020: SKORPION

Prawdopodobnie będziesz musiała zmierzyć się z problemami, które odkładałaś na później – jednak konfrontacja nie będzie dla Ciebie trudna, a wręcz przeciwnie, doda pewności siebie i zmotywuje do osiągnięcia zamierzonego celu. Nie odrzucaj pomocy najbliższych, ponieważ ich porady mogą być niezwykle cenne.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.02.2020: STRZELEC

Przed Tobą doskonały dzień – zapomnisz o problemach i w pełni poświęcisz się drobnym przyjemnościom, które naładują Cię energią na resztę tygodnia. Gwiazdy przepowiadają jedynie sukces, szczególnie w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.02.2020: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca będą musiały wykazać się większą aktywnością – to jedyny sposób na udowodnienie swoich umiejętności zawodowych. Spontaniczne wydatki mogą doprowadzić do poważnych problemów finansowych, dlatego postaraj się zrezygnować z zakupu rzeczy, których tak naprawdę nie potrzebujesz. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.02.2020: WODNIK

Nie będziesz narzekać na dzisiejszy dzień, o ile wywiążesz się ze złożonych wcześniej obietnic. Pamiętaj, że im bardziej będziesz odpowiedzialna, tym więcej zyskasz w przyszłości. W Twojej relacji miłosnej nie zabraknie harmonii, o ile wykażesz się zdolnością do kompromisu.

HOROSKOP DZIENNY NA 18.02.2020: RYBY

Horoskop na wtorek przewiduje, że niektóre osoby spod znaku Ryb nawiążą dziś przydatne kontakty, które pozytywnie wpłyną na ich rozwój zawodowy. Gwiazdy podpowiadają również, że im szybciej spłacisz zaległe długi, tym szybciej uporasz się z kryzysem finansowym. Bliska osoba może Cię zaskoczyć przyjemną niespodzianką. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.