Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na wtorek!

Przepowiednia na 11.02.2020

Redakcja VIVA! 11 lutego 2020 07:25
Horoskop codzienny

Gwiazdy ostrzegają, że znaki zodiaku będą dziś skłonne do chaosu, nie tylko w myślach i czynach, ale i w komunikacji. Biorąc pod uwagę napiętą atmosferę dnia, warto przygotować się na spory i nieporozumienia, szczególnie z najbliższymi. Horoskop na 11.02.2020 namawia do opanowania negatywnych emocji.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.02.2020: BARAN

Horoskop na wtorek podpowiada osobom spod znaku Barana, że powinny dostosować się dziś do codziennej rutyny. Unikaj spontanicznych decyzji, aby z powodzeniem zrealizować wszystko, co zaplanowałaś. niestabilne tło emocjonalne może prowadzić do konfliktów z otoczeniem. Nad harmonią w relacji miłosnej również należy popracować.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.02.2020: BYK

Niewykluczone, że wybierzesz się dzisiaj w spontaniczną podróż, która na pewno nie była częścią Twoich planów. Gwiazdy zapewniają jednak, że nie należy rezygnować – nowe doświadczenia w pozytywny sposób wpłyną na Twoją karierę. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.02.2020: BLIŹNIĘTA

Nie będziesz narzekać na dzisiejszy dzień, jeśli skupisz się na tym, co najważniejsze. Unikaj jedynie niezaplanowanych wydatków, aby nie naruszyć równowagi finansowej. Gwiazdy podpowiadają, że osoby spod znaku Bliźniąt muszą zwrócić szczególną uwagę na swoje zdrowie – nawet pozornie niegroźne przemęczenie może doprowadzić do poważnych komplikacji.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.02.2020: RAK

Horoskop na 11.02.2020 ostrzega, że dziś musisz panować nad emocjami – zbyt ostre słowa lub czyny mogą urazić osoby, na których naprawdę Ci zależy. Nie podejmuj też poważnych decyzji, jeśli nie chcesz zmagać się z ewentualnymi konsekwencjami. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.02.2020: LEW

Przed Tobą dość spokojny, ale niezbyt radosny dzień. O ile w sprawach zawodowych nie będziesz narzekać na brak powodzenia, o tyle Twoje życie osobiste może przynieść jedynie rozczarowania. Gwiazdy uspokajają jednak, że negatywna atmosfera wkrótce minie, a Ty powrócisz do równowagi. Powstrzymaj się dziś od wszelkich sporów z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.02.2020: PANNA

Horoskop na wtorek nie wyklucza, że osoby spod znaku Panny będą dziś niestabilne. Pomimo wielu drobnych zmartwień i kłopotów, nie powinnaś się poddawać. Już wkrótce zrealizujesz swój plan, a trudności naprowadzą Cię na doskonałe rozwiązania problemów. Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.02.2020: WAGA

Osoby spod znaku Wagi nie będą dziś narzekać. Twoje zaangażowanie w pracę wzmocni Twój autorytet w zespole, a przełożeni docenią Twoje umiejętności. Horoskop nie wyklucza przyjemnej wiadomości o awansie lub premii, ale nie poprzestawaj na laurach – możesz osiągnąć o wiele więcej. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć pytaniem o wspólną przyszłość.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.02.2020: SKORPION

Skup się dzisiaj na najpilniejszych obowiązkach zawodowych, a nie będziesz musiała tłumaczyć się z ewentualnych błędów. Im szybciej rozwiążesz pilne problemy, tym szybciej zajmiesz się tym, co sprawia Ci przyjemność. Gwiazdy nie wykluczają powodzenia w sprawach finansowych. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.02.2020: STRZELEC

Horoskop na wtorek przewiduje dość udany dzień dla większości Strzelców. Los będzie Ci sprzyjał, więc nie zmarnuj okazji i podejmij decyzję, której wcześniej się obawiałaś. Gwiazdy zapewniają, że nie popełnisz błędu. Jedynie relacja miłosna może Cię dziś martwić. Zanim zdecydujesz się na szczerą rozmowę z bliską osobą, dokładnie przemyśl swoje potrzeby.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.02.2020: KOZIOROŻEC

Gwiazdy są pewne – Twoja przyszłość jest w Twoich rękach. Wykorzystaj swoje umiejętności i wieloletnie doświadczenie, a odniesiesz sukces. Prawdopodobnie otrzymasz propozycję zawodową, która może zmienić Twoje życie. W przypadku wątpliwości, koniecznie porozmawiaj z osobami, którym bezgranicznie ufasz.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.02.2020: WODNIK

Horoskop na 11.02.2020 ostrzega, że nie powinnaś polegać na opinii innych, nawet jeśli nie wiesz, co tak naprawdę powinnaś zrobić. Jedynie intuicja Cię dziś nie zawiedzie, dlatego skup się na własnych odczuciach, a nie poniesiesz konsekwencji, nawet jeśli Twoje decyzje będą wyjątkowo nieudane. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.02.2020: RYBY

Gwiazdy nie wykluczają, że osoby spod znaku Ryb postawią dziś na duże zmiany. Uda Ci się osiągnąć zamierzony cel, jeśli opanujesz emocje – nie mów zbyt dużo, jeśli nie chcesz, aby ktokolwiek wykorzystał Twoje słowa przeciwko Tobie. Bliska osoba może poprosić Cię o przysługę. Zanim się zgodzisz, rozważ, czy na pewno nie będziesz musiała działać na przekór sobie. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.