Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na wtorek!

Przepowiednia na 03.03.2020

Redakcja VIVA! 3 marca 2020 07:45
Horoskop codzienny

Horoskop na 03.03.2020 ostrzega, że pośpiech nie jest dziś wskazany. Błędnie podjęte decyzje będą miały wpływ na przyszłość znaków zodiaku. Gwiazdy przestrzegają również przed nadmiarem negatywnych emocji.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.03.2020: BARAN

Pomimo dość napiętej atmosfery dnia, prawdopodobnie zrealizujesz kilka planów zawodowych. Działaj dziś w samotności – nieprzemyślany spór z otoczeniem nie wpłynie dobrze na Twoją reputację. Nieprzyjemne plotki mogą zburzyć harmonię w Twojej relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.03.2020: BYK

Osoby spod znaku Byka powinny skoncentrować się na zaległych obowiązkach służbowych. Gwiazdy przepowiadają również doskonały dzień na naukę nowych rzeczy. Nieporozumienia w związku z ukochaną osobą mogą Cię skłonić do pewnych wyborów. Zanim zdecydujesz się na ostateczność, rozważ szanse na poprawę sytuacji.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.03.2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop na wtorek przepowiada dość chaotyczny, ale jednocześnie przyjemny dzień dla osób spod znaku Bliźniąt. Nie planuj na dziś żadnych działań, związanych z finansami – ryzyko błędu jest zbyt duże. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.03.2020: RAK

Posłuchaj podpowiedzi Gwiazd: jeśli to możliwe, ogranicz komunikację z otoczeniem do minimum. Prawdopodobnie nie powstrzymasz nadmiaru negatywnych emocji, dlatego skup się jedynie na najważniejszych zadaniach dnia. Nie prowokuj kłótni z bliską osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.03.2020: LEW

Horoskop na 03.03.2020 podpowiada, że osoby spod znaku Lwa powinny dziś zastanowić się nad tym, co mogą robić w najbliższej przyszłości. To dobry dzień na zmiany, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Los będzie Ci sprzyjał, a intuicja nie zawiedzie.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.03.2020: PANNA

Gwiazdy namawiają do rozsądnych decyzji, szczególnie we wszystkim, co związane jest z finansami. Porada bliskiej osoby może Ci pomóc, jednak najpierw posłuchaj swojej intuicji. Horoskop nie wyklucza, że niektóre samotne Panny zmienią dziś swoje podejście do związków miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.03.2020: WAGA

Osoby spod znaku Wagi nie będą narzekać na dzisiejszy dzień. Prawdopodobnie uda Ci się spełnić dawne marzenie – nie zapomnij podziękować za pomoc osobom, które się do tego przyczyniły. Gwiazdy ostrzegają jedynie przed nieporozumieniami w relacji miłosnej. Kłótnie z najbliższymi nie są wskazane.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.03.2020: SKORPION

Horoskop na wtorek nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu. Wykorzystaj chwilę oddechu i skup się na swoim zdrowiu. Pamiętaj, że doskonałe samopoczucie to Twój klucz do sukcesu. Samotne Skorpiony mają szansę na obiecujące spotkanie.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.03.2020: STRZELEC

Gwiazdy przypominają, że wszystko, co się dziś wydarzy, wpłynie na Twoją przyszłość. Niektóre przedstawicielki znaku skupią się na nowych projektach, a inne – na tym, co robią obecnie. W każdym przypadku nie zapomnij o koncentracji. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.03.2020: KOZIOROŻEC

Prawdopodobnie osiągniesz dziś sukces w sprawach służbowych. Horoskop nie wyklucza niespodziewanej premii lub awansu. Pomimo przyjemnej atmosfery dnia, nie jest to dobry czas na komunikację z najbliższymi. Dzisiejszy dzień powinnaś poświęcić wyłącznie sobie.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.03.2020: WODNIK

Horoskop na 03.03.2020 ostrzega osoby spod znaku Wodnika, że nie powinny ulegać presji otoczenia. Pozostań wierna swoim zasadom, a bez trudu osiągniesz zamierzony cel. Niewykluczone, że pozbędziesz się zaległych problemów finansowych. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 03.03.2020: RYBY

Gwiazdy przewidują dość dobry dzień dla większości osób spod znaku Ryb. Wykorzystaj swoją kreatywność, a otrzymasz szansę na rozpoczęcie nowego projektu. Nie odrzucaj wskazówki losu – Twoja decyzja będzie miała ogromny wpływ na Twoją przyszłość. Bliska osoba chętnie okaże Ci swoje wsparcie. 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.