Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swoją przepowiednię na dziś! Oto Twój horoskop na środę

Co wydarzy się 29.01.2020?

Redakcja VIVA! 29 stycznia 2020 06:35
Horoskop codzienny

Horoskop na 29.01.2020 przewiduje, że dziś znaki zodiaku będą kierować się logiką i rozsądkiem, a emocje oraz uczucia zostaną zepchnięte na dalszy plan. Ta zasada będzie się sprawdzać również w miłości. Gwiazdy są przekonane, że taka atmosfera dnia wpłynie na sposobność odnalezienia skutecznych sposobów na rozwiązanie najtrudniejszych problemów.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.01.2020: BARAN

Pomimo nieco napiętej atmosfery dnia, środa będzie dla Ciebie będzie udana. Nie poddawaj się negatywnym emocjom, a nie będziesz narzekać na trudności. Prawdopodobnie zrealizujesz dziś plan, który przybliży Cię do upragnionego awansu. Rozsądek wskaże właściwą drogę w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.01.2020: BYK

Horoskop na środę podpowiada osobom spod znaku Byka, że dziś warto w pełni wykorzystać umiejętność planowania czasu. Nie pozwól sobie – i przede wszystkim innym – na marnowanie czasu i energii. Jeśli zakłócisz bieg wydarzeń, nie uda Ci się wywiązać z obowiązków, które mają wielkie znaczenie dla Twojego rozwoju zawodowego. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.01.2020: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy przewidują, że dzisiaj pokonasz te przeszkody, przez które narzekałaś na chwilową stagnację. Pozytywna informacja wpłynie na Twoje samopoczucie. Uważaj jednak na swoje słowa i czyny, jeśli nie chcesz zmagać się z nieprzyjemnymi konsekwencjami. Ukochana osoba czeka na Twoją odpowiedź. Intuicja podpowie, czy Twoja decyzja jest słuszna.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.01.2020: RAK

Nie będziesz narzekać na złe samopoczucie, ale kłopoty finansowe nie pozwolą Ci w pełni cieszyć się życiem. Nieoczekiwane wsparcie może rozwiązać trudną sytuację, ale pamiętaj, że będziesz musiała się odwdzięczyć. Jeśli chodzi o życie osobiste, prawdopodobnie pogrążysz się w romantycznych wspomnieniach. Nie wpłynie to dobrze na Twoją obecną relację miłosną.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.01.2020: LEW

Horoskop na 29.01.2020 ostrzega, że dzisiejszy dzień może ujawnić nowe trudności w Twoim życiu zawodowym. Nie obawiaj się tego wyzwania – spotkaj się z przyjaciółmi, aby poczuć się lepiej i uzyskać niezbędną w tej sytuacji poradę. Los będzie sprzyjał tym osobom spod znaku Lwa, które były cierpliwe i pracowały sumiennie. Również w sprawach miłosnych możesz liczyć na powodzenie.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.01.2020: PANNA

Przed Tobą dość trudny dzień. Prawdopodobnie nie unikniesz sporów z przełożonymi i współpracownikami, jednak postaraj się zachować odpowiedni dystans. Twoja postawa zrobi wrażenie, jeśli umiejętnie wykorzystasz cechy swojego charakteru. Pozorna harmonia w relacji miłosnej wkrótce może zniknąć. Ukochana osoba podpowie, co możesz zmienić, aby tak się nie stało.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.01.2020: WAGA

Horoskop na środę przepowiada wszystkim Wagom naprawdę udany dzień. Prawdopodobnie wykorzystasz okazję i zrobisz wrażenie na osobie, którą tak bardzo cenisz w sprawach zawodowych. Ta relacja może wpłynąć na Twój rozwój, a dodatkowo zrealizujesz cel, nad którym pracujesz od wielu tygodni. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.01.2020: SKORPION

Gwiazdy ostrzegają, że nie powinnaś zbyt emocjonalnie reagować na niespodziewane okoliczności. Bez względu na sytuację, nie pozwól sobie na brak opanowania. Im bardziej będziesz skupiona na problemie, tym lepsze wrażenie po sobie pozostawisz. Samotne przedstawicielki znaku prawdopodobnie poznają dziś kogoś, kto zmieni ich pogląd na miłość.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.01.2020: STRZELEC

Horoskop na środę nie wyklucza nieprzyjemnej kłótni z bliską osobą. Twoje słowa mogą być zbyt bolesne, dlatego uważaj an to, co mówisz i nie koncentruj się na negatywnych wspomnieniach i cechach. Pomimo napiętej atmosfery, pozbędziesz się męczącego kłopotu finansowego. Gwiazdy podpowiadają też, że to doskonały dzień na wszelkie postanowienia, związane z Twoim zdrowiem.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.01.2020: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca powinny kontrolować swój nastrój przez cały dzień. Nadmierne emocje mogą zniszczyć nawet najcieplejsze i najtrwalsze relacje z tymi, na kim Ci zależy. Zadbaj więc o swoje samopoczucie i zajmij się tym, co sprawia Ci prawdziwą przyjemność. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.01.2020: WODNIK

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu. Zarówno sprawy zawodowe, jak i miłosne, nie będą dziś dla Ciebie kłopotliwe. Jedyna podpowiedź horoskopu: nie stawiaj problemów finansowych na pierwszym planie. Niewykluczone, że niespodziewany zbieg okoliczności rozwiąże je bez Twojego zaangażowania.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.01.2020: RYBY

Horoskop na 29.01.2020 zaleca osobom spod znaku Ryb, aby działały intuicyjnie, ale zgodnie z sumieniem. Bądźcie szczera, jak nigdy dotąd, aby Twoje otoczenie nie miało wątpliwości, że jesteś całkowicie samowystarczalną osobowością i doskonale wiesz, czego chcesz i po co dążysz. Ukochana osoba może Cię rozczarować. Zanim zdecydujesz się na ostateczność, posłuchaj swojego serca. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.