Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

W jakim nastroju spędzisz kolejny dzień lutego? Oto Twój horoskop na środę!

Przepowiednia na 26.02.2020

Redakcja VIVA! 26 lutego 2020 07:15
Horoskop codzienny

Horoskop na 26.02.2020 przewiduje, że znaki zodiaku skoncentrują się dziś przede wszystkim na sprawach zawodowych. Widoczna energia, wysoka wydajność i wytrwałość zwiększą szanse na ewentualny sukces. Gwiazdy podpowiadają również, że jest to doskonały dzień na pozbycie się wszelkich zaległości finansowych.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.02.2020: BARAN

Gwiazdy ostrzegają, że prawdopodobnie nie unikniesz dziś konfliktów – z tego powodu powinnaś zachować szczególną ostrożność podczas rozmów z najbliższymi. Nieprzemyślane słowa mogą jedynie pogorszyć sytuację. Szczera rozmowa i pokonanie wewnętrznych wątpliwości przywróci równowagę w Twoim życiu.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.02.2020: BYK

Osoby spod znaku Byka nie powinny działać pod wpływem chwili. Pamiętaj, że brak obiektywnej oceny sytuacji może doprowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji w przyszłości. Również w życiu osobistym warto kierować się dziś rozwagą, a nie spontanicznym uczuciem.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.02.2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop na środę przepowiada dość spokojny dzień dla Twojego znaku zodiaku. Zachowaj dystans i nie wdawaj się w spory z osobami, które nie pozwalają Ci na swobodę myślenia. Nieporozumienia w życiu osobistym znikną, jeśli zdecydujesz się na kompromis.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.02.2020: RAK

Gwiazdy przewidują bardzo spokojny i przyjemny dzień dla wszystkich osób spod znaku Raka. Twoim jedynym zmartwieniem pozostaną finanse i nieprzemyślane wydatki, za które wkrótce będziesz musiała ponieść odpowiedzialność. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.02.2020: LEW

Osoby spod znaku Lwa poświęcą się dzisiaj pracy. Prawdopodobnie otrzymasz kuszącą propozycję zawodową, jednak nie podejmuj decyzji pod wpływem chwili – najpierw zastanów się, czy nowe ustalenia spełniają Twoje wymagania. Intuicja uchroni Cię przed popełnieniem błędu.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.02.2020: PANNA

Horoskop na 26.02.2020 przewiduje, że Panny skoncentrują się dziś nie tylko na zaległych obowiązkach zawodowych, które stały się przeszkodą na drodze do awansu. Aby je rozwiązać, będziesz musiała poświęcić swój wolny czas i energię, jednak rezultat końcowy w pełni Cię zadowoli. Sprawy miłosne również ułożą się po Twojej myśli.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.02.2020: WAGA

Gwiazdy nie przewidują żadnych znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Poświęć dzień na relaks i zadbaj o swoje samopoczucie. Horoskop ostrzega jedynie przed niespodziewanym nieporozumieniem w relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.02.2020: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona będą musiały popracować nad równowagą między życiem zawodowym a prywatnym. Nadmierne zaangażowanie w problemy z pracą może oddalić Cię od ukochanej osoby. Z drugiej strony, los ofiaruje Ci szansę na rozwój kariery... Intuicja podpowie właściwy wybór.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.02.2020: STRZELEC

Horoskop na środę przepowiada spokojny i szczęśliwy dzień dla większości osób spod znaku Strzelca. Niewykluczone jednak, że będziesz musiała zmierzyć się z negatywnymi komentarzami – zawistni rywale nie pozwolą Ci nawet na chwilę relaksu. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.02.2020: KOZIOROŻEC

Przed Tobą dość trudny dzień, pełen napięć i nieporozumień. Pomimo negatywnych emocji, unikaj wszelkich kłótni – nieprzemyślane słowa mogą wywołać nieprzyjemne konsekwencje, które pokrzyżują Twoje plany na najbliższą przyszłość. Również w sprawach miłosnych należy wykazać się większą rozwagą.

HOROSKOP DZIENNY NA 26.02.2020: WODNIK

Horoskop na 26.02.2020 przewiduje, że osoby spod znaku Wodnika mogą liczyć na udany dzień. Problemy nie będą Cie niepokoić, a ewentualne straty będą minimalne. Jedynie ukochana osoba może Cię rozczarować. Prawdopodobnie zrobi coś, czego zupełnie się po niej nie spodziewałaś...

HOROSKOP DZIENNY NA 26.02.2020: RYBY

Pomimo wielu pomysłów na rozwój zawodowy, nie będziesz mogła zapomnieć o chwilowych kłopotach finansowych. Pamiętaj jednak, że zaangażowanie i odpowiedzialność pomogą Ci przybliżyć się do celu. Wieczorem nie zabraknie pozytywnych emocji – Gwiazdy nie wykluczają, że otrzymasz zaproszenie na wymarzone spotkanie z kimś bliskim. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.