Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Znaki zodiaku powinny skorzystać z tych wskazówek... Oto Twój horoskop na środę!

Co wydarzy się 22.01.2020?

Redakcja VIVA! 22 stycznia 2020 06:55
Horoskop codzienny

Horoskop na 22.01.2020 namawia do rozwagi. Zanim podejmiemy jakąkolwiek decyzję, warto się zastanowić, czy tego potrzebujemy i co może z tego wyniknąć. Niektóre znaki zodiaku zrezygnują ze swoich pomysłów i planów... Czy słusznie? Gwiazdy wskażą odpowiedź już wkrótce.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.01.2020: BARAN

Horoskop na środę przewiduje, że osoby spod znaku Barana nie będą dziś narzekać na nudę. Niewykluczone jednak, że uda Ci się pozbyć kilku problemów, które skutecznie odwracały Twoją uwagę od istotniejszych spraw. Zastanów się również, czy Twoja sytuacja finansowa nie wymaga nowego planu działania. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.01.2020: BYK

Postaraj się popracować nad swoimi emocjami – zbyt otwarte okazywanie uczuć może wpędzić Cię w kłopoty. Skup się jedynie na tym, co najważniejsze, a unikniesz nieprzyjemnego sporu w miejscu pracy. Wieczorem zrelaksuj się w przytulnym, domowym otoczeniu. Spokojne chwile u boku bliskiej osoby poprawią Ci humor.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.01.2020: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy przewidują, że Bliźnięta zdecydują się na poważny krok w kierunku awansu. Masz ogromną szansę na rozwój zawodowy, jednak bądź ostrożna, jeśli chodzi o dokumentację – prawdopodobieństwo popełnienia błędu jest dzisiaj zbyt duże. Nie zapominaj też o swoim zdrowiu. Przemęczenie i złe samopoczucie mogą ściągnąć na Ciebie kłopoty.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.01.2020: RAK

Horoskop na 22.01.2020 podpowiada, że powinnaś dziś kierować się jedynie swoim dobrem. Pomimo dość nerwowej atmosfery dnia, panuj nad emocjami, ponieważ każde nieporozumienie może doprowadzić do poważniejszej kłótni. Gwiazdy obiecują wspaniały dzień tym przedstawicielkom znaku, które zmieniają pracę lub miejsce zamieszkania. W Twoim przypadku wszystko pójdzie zgodnie z planem.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.01.2020: LEW

Prawdopodobnie popełnisz dziś kilka błędów. Zrezygnuj z negocjacji, które wydają Ci się niepewne – intuicja Cię nie zawiedzie, a konsekwencje pochopnej decyzji mogą być nieprzewidywalne. Również w sprawach miłosnych warto uważać na słowa. Ukochana osoba nie zrozumie, że Twoja krytyka nie jest złośliwa.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.01.2020: PANNA

Horoskop na środę przewiduje, że Panny otrzymają dziś wiele interesujących informacji, które w zaskakujący sposób wpłyną na ich życie zawodowe. Nie obawiaj się o swoją karierę, nawet jeśli wydaje Ci się, że stanęła w miejscu – cierpliwie poczekaj na odpowiedni moment. Niewykluczone, że będziesz dziś narzekać na problemy ze zdrowiem. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.01.2020: WAGA

Gwiazdy nie wykluczają, że będziesz musiała wykorzystać wszystkie swoje talenty, aby osiągnąć pożądany rezultat. Nie obawiaj reakcji otoczenia i działaj w sposób, który wydaje Ci się najlepszy. Twoja kreatywność zapewni Ci awans. Samotne osoby spod znaku Wagi mogą dziś poznać kogoś wyjątkowego. Zanim zdecydujesz się na coś poważnego, dokładnie przeanalizuj swoje uczucia.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.01.2020: SKORPION

Przed Tobą dość spokojny, a jednocześnie wymagający dzień. Prawdopodobnie będziesz musiała dziś wiele udowodnić, nie tylko współpracownikom i rywalom, ale przede wszystkim sobie. Jedynie sprawy finansowe nie będą Cię martwić – możliwe, że osoba, o której już zapomniałaś, zwróci zaległy dług. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.01.2020: STRZELEC

Horoskop na środę zaleca, aby osoby spod znaku Strzelca rozwiązywały dziś trudne kwestie w sposób pokojowy. Nawet najtwardsze ultimatum nie zapewni Ci sukcesu. Jeśli zaniedbałaś ostatnio komunikację z ukochaną osobą, będziesz musiała ponieść konsekwencje. Szczera rozmowa i przyznanie się do błędu szybko przywrócą poprawną relację.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.01.2020: KOZIOROŻEC

Koziorożce skupią się dziś na swoim życiu prywatnym. Niektóre przedstawicielki znaku zdecydują się na ostateczne rozstanie, a inne – rozpoczną zupełnie nowy związek. Pomimo nadmiaru emocji, nie zaniedbuj swoich obowiązków zawodowych. Horoskop ostrzega, że możesz stracić szansę na projekt, który wpłynie nie tylko na Twoją karierę, ale i życie w ogóle.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.01.2020: WODNIK

Gwiazdy podpowiadają, że dziś powinnaś skupić się na przyszłości, a nie przeszłości. Twoje doświadczenie i umiejętności pozwolą osiągnąć najlepszy możliwy rezultat. Niewykluczone, że otrzymasz awans lub propozycję nowej współpracy, a Twoja intuicja podpowie, czy jest to słuszna decyzja. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.01.2020: RYBY

Horoskop na 22.01.2020 przewiduje, że osoby spod znaku Ryb skupią się dziś na rozwiązywaniu problemów i nadrabianiu zaległości. To doskonały dzień na ustalenie nowego planu działania. Powstrzymaj się jedynie od plotkowania – nie interesuj się życiem osobistym innych, jeśli sama nie chcesz odpowiadać na niewygodne pytania. Ukochana osoba prawdopodobnie zaskoczy Cię szczerym wyznaniem. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.