Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak minie kolejny dzień lutego? Sprawdź swój horoskop na środę!

Przepowiednia na 19.02.2020

Redakcja VIVA! 19 lutego 2020 07:45
Horoskop codzienny

Horoskop na 19.02.2020 przewiduje, że znaki zodiaku skupią się dziś na zdobywaniu potrzebnej wiedzy. Nowe umiejętności w pozytywny sposób wpłyną na rozwój zawodowy. Gwiazdy podpowiadają również, że jest to doskonały dzień na wszelkie zmiany, związane z życiem osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.02.2020: BARAN

Horoskop na środę uspokaja, że pomimo ogólnego poczucia zmęczenia, będziesz zadowolona z tego, co uda Ci się dziś osiągnąć. Jedyne ostrzeżenie Gwiazd – nie wdawaj się w żadne kłótnie, szczególnie z najbliższymi. Nieprzemyślane słowa mogą urazić osoby, które są Twoim największym wsparciem.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.02.2020: BYK

Osoby spod znaku Byka skupią się dziś na przemyśleniach i planowaniu przyszłości. Niewykluczone, że podejmiesz decyzję, która wpłynie na Twoje życie zawodowe – zaufaj intuicji, a nie popełnisz błędu. Pamiętaj również, że nabyte dotąd umiejętności są Twoją przewagą w każdej sprawie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.02.2020: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą dość spokojny dzień. Poświęć czas na rozwiązanie kilku kłopotów rodzinnych – o sprawy zawodowe nie musisz się dziś martwić. Szczera rozmowa z najbliższymi przywróci harmonię do waszych relacji.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.02.2020: RAK

Horoskop na 19.02.2020 przewiduje, że osoby spod znaku Raka nie będą dziś narzekać na nadmiar obowiązków służbowych. Z tego powodu, zadbaj o samopoczucie, inaczej kłopoty zdrowotne pojawią się w najmniej odpowiednim momencie. Samotne przedstawicielki znaku nie powinny obawiać się odważnych wyznań.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.02.2020: LEW

Gwiazdy ostrzegają, że Twoja nadmierna pewność siebie może źle wpłynąć na relację ze współpracownikami. Powstrzymaj się od krytyki innych, jeśli nie chcesz znaleźć się w podobnej sytuacji. Nie jest to dobry dzień na inwestycje finansowe. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.02.2020: PANNA

Dziś możesz popisać się swoją kreatywnością. Jeśli umiejętnie wykorzystasz swoje talenty, nowy projekt zapewni Ci sukces i uznanie w środowisku zawodowym. Jeśli chodzi o miłość, Gwiazdy nalegają na spokoju. Każda kłótnia może być tą ostatnią.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.02.2020: WAGA

Osoby spod znaku Wagi powinny przygotować się na dość napiety dzień. Prawdopodobnie nie unikniesz dziś nieprzyjemnej wymiany zdań z kimś, na kim naprawdę Ci zależy. Nie obrażaj się, ale spokojnie przyjmij krytykę i rozważ, co możesz w sobie zmienić. Ukochana osoba może zaskoczyć Cię przyjemną niespodzianką.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.02.2020: SKORPION

Horoskop na środę przewiduje dość spokojny dzień dla wszystkich Skorpionów. Im bardziej będziesz odpowiedzialna za to, co robisz, tym bardziej przybliżysz się do upragnionego awansu. Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to dobry moment na rozmowy o Twoim życiu prywatnym – nic dobrego z tego nie wyniknie.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.02.2020: STRZELEC

Prawdopodobnie zdecydujesz się dziś na rzeczy, których wcześniej bardzo się obawiałaś. Zaufaj swojej intuicji, a nie popełnisz błędu. Horoskop podpowiada również, że niektóre osoby spod znaku Strzelca powinny zdecydować się na inwestycje finansowe. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.02.2020: KOZIOROŻEC

Przed Tobą odrobinę nudny i nieco przewidywalny dzień. Gwiazdy nie przewidują żadnych znaczących zmian, które w jakikolwiek sposób mogłyby wpłynąć na Twoje życie zawodowe lub prywatne. Wykorzystaj chwilę spokoju i zrelaksuj się, aby nabrać energii do dalszego działania.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.02.2020: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika nie będą miały łatwego dnia. Nie podejmuj dziś żadnych gorączkowych działań i postaraj się opanować negatywne emocje. Pamiętaj również, że wszystko, co powiesz w miejscu pracy, może obrócić się przeciwko Tobie. Bliska osoba chętnie okaże Ci swoje wsparcie, o ile zdecydujesz się na szczera rozmowę.

HOROSKOP DZIENNY NA 19.02.2020: RYBY

Horoskop na środę przewiduje dość przyjemny dzień dla wszystkich Ryb. Zadbaj dziś o rozwój swojej kariery – to doskonały moment na rozmowy o przyszłości. Przemyślane decyzje znacznie poprawią Twoją sytuację finansową. W miłości bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.