Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak minie kolejny dzień lutego? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Co wydarzy się 12.02.2020?

Redakcja VIVA! 12 lutego 2020 06:55
Horoskop codzienny

Gwiazdy radzą spędzić ten dzień w miłym towarzystwie zaufanych przyjaciół i krewnych – nie zabraknie przyjemnych wrażeń i pozytywnych emocji. Horoskop na 12.02.2020 ostrzega jednak, że znaki zodiaku powinny się pilnować, jeśli chodzi o szczere wyznania, aby przypadkowo nie urazić bliskiej osoby.

HOROSKOP DZIENNY NA 12.02.2020: BARAN

Horoskop na środę podpowiada, że powinnaś dołożyć wszelkich starań, aby utrzymać poprawne relacji z najbliższym otoczeniem. Zwłaszcza z tymi osobami, z którymi ostatnio łączą Cię jedynie nieporozumienia. Bądź bardziej podatna, nie obrażaj się za słuszną krytykę i szczerze wyrażaj swoje uczucia. Q Twoim życiu osobistym bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 12.02.2020: BYK

Prawdopodobnie jak nigdy dotąd, będziesz potrzebowała wsparcia bliskich. Nie tylko w kwestiach finansowych, ale przede wszystkim w moralnych. Odważ się na szczerą rozmowę, a szybko znajdziesz rozwiązanie nawet najtrudniejszych problemów, które wcześniej wydawały Ci się nie do pokonania. Również ukochana osoba dołoży wszelkich starań, abyś poczuła się lepiej.

HOROSKOP DZIENNY NA 12.02.2020: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy przewidują, że osoby spod znaku Bliźniąt w pełni poświęcą się dziś pracy. To doskonały dzień na naukę nowych rzeczy, które wpłyną na Twój rozwój zawodowy, a także wszelkiego rodzaju seminaria, kursy i szkolenia. Sprawy finansowe mogą być Twoim jedynym zmartwieniem, dlatego zastanów się nad oszczędzaniem. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 12.02.2020: RAK

Horoskop na środę nie przewiduje żadnych wydarzeń, które mogłyby wpłynąć na Twoje życie. Sprawy zawodowe nie będą dla Ciebie priorytetem, dlatego skup się na miłości. Ukochana osoba może narzekać na brak zaangażowania z Twojej strony. Przy odrobinie chęci udowodnisz, jak bardzo się myli.

HOROSKOP DZIENNY NA 12.02.2020: LEW

Osoby spod znaku Lwa wykorzystają dziś siłę przyciągania i uroku. Z tego powodu Twój dzień upłynie w wyjątkowo pozytywnej atmosferze, a ewentualne trudności nie będą miały znaczenia. Gwiazdy namawiają samotne przedstawicielki znaku do odważnego działania – los będzie sprzyjał tym Lwicom, które walczą o miłość.

HOROSKOP DZIENNY NA 12.02.2020: PANNA

Horoskop na środę sugeruje, że większość Panien zajmie się dzisiaj nagromadzonymi problemami. Zajmie to dużo czasu i wysiłku, ale rezultat będzie tego wart. Aby uzyskać długo oczekiwany zysk, postaraj się odzyskać pożyczone pieniądze. Entuzjazm i inicjatywa w miejscu pracy pomogą Ci przybliżyć się do awansu. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 12.02.2020: WAGA

Gwiazdy zachęcają do podejmowania ryzyka – zarówno w sprawach zawodowych, jak i finansowych. Pomimo obaw, uda Ci się uniknąć błędów i zyskasz o wiele więcej, niż przypuszczasz. Twoje miłosne pragnienia spełnią się, jeśli obniżysz poprzeczkę. Ukochana osoba i tak robi wszystko, co może, aby Cię uszczęśliwić.

HOROSKOP DZIENNY NA 12.02.2020: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona czeka dość napięty dzień. Horoskop nie wyklucza, że sprowokujesz nieprzyjemną kłótnię z bliską osobą, dlatego szczególnie uważaj na słowa. Nie jest to również dobry dzień na transakcje finansowe – pozornie niewielki błąd może Cię sporo kosztować. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 12.02.2020: STRZELEC

Dziś będziesz musiała wykazać się odpowiedzialnością w miejscu pracy. Im lepsze wywrzesz wrażenie na przełożonych, tym szybciej otrzymasz propozycję rozwoju. Gwiazdy przewidują, że w Twoim życiu osobistym wszystko się ułoży. Harmonia w relacji miłosnej zmotywuje Cię do poważnych decyzji o przyszłości.

HOROSKOP DZIENNY NA 12.02.2020: KOZIOROŻEC

Horoskop na 12.02.2020 ostrzega, że osoby spod znaku Koziorożca nie powinny okazywać dziś swoich słabości. Twoim rywale mogą to wykorzystać. Działania w sprawach finansowych muszą być niezwykle zdecydowane, zwłaszcza jeśli zależy Ci na szybkim zysku. Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 12.02.2020: WODNIK

Przed Tobą dość spokojny, wręcz leniwy dzień, który nie będzie sprzyjał wielkim osiągnięciom. Nie rezygnuj jednak ze swoich planów, ale wręcz przeciwnie – skup się na tym, co najważniejsze. W przeciwnym razie nie unikniesz problemów. Ukochana osoba może poprosić Cię o opinię w ważnej sprawie. Bądź uczciwa.

HOROSKOP DZIENNY NA 12.02.2020: RYBY

Osoby spod znaku Ryb będą dziś nadmiernie samokrytyczne. Nie skupiaj się na poszukiwaniu kolejnych wad, ale rozważ najlepsze cechy swojego charakteru. Niewykluczone, że będziesz musiała zwrócić się po poradę do kogoś, komu nie ufasz – bądź szczera, ale zachowawcza. Horoskop przewiduje przyjemne wydarzenia w Twoim życiu miłosnym. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.