Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Znaki zodiaku muszą przygotować się na wiele emocji... Sprawdź swój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 04.03.2020

Redakcja VIVA! 4 marca 2020 07:28
Horoskop codzienny

Gwiazdy przepowiadają, że wydarzenia dzisiejszego dnia skłonią znaki zodiaku do zdobycia nowej wiedzy i podszkolenia umiejętności. Horoskop na 04.03.2020 ostrzega jednak przed wpływem zbyt silnych emocji – odpowiedzialne decyzje należy odłożyć na inny dzień.

HOROSKOP NA 04.03.2020: BARAN

Osoby spod znaku Barana będą dziś niezwykle chaotyczne. Z tego powodu wszelkie decyzje należy odłożyć na inny dzień – ryzykowne działania nie doprowadzą do niczego dobrego. Również w sprawach miłosnych warto zachować rozwagę.

HOROSKOP NA 04.03.2020: BYK

Horoskop na środę przepowiada spokojny dzień. Bez trudu pokonasz wcześniejsze przeszkody, a nowy projekt może przynieść nieoczekiwanie duży zysk. Do twojej relacji miłosnej powróci harmonia i pełne porozumienie z ukochaną osobą.

HOROSKOP NA 04.03.2020: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy nie przewidują łatwego dnia dla osób spod znaku Bliźniąt. Przemęczenie pozbawi Cię energii, a brak kreatywności wywoła nieporozumienia w miejscu pracy. Zadbaj o swoje samopoczucie, jeśli nie chcesz pogorszyć sytuacji. W miłości bez zmian.

HOROSKOP NA 04.03.2020: RAK

Horoskop na 04.03.2020 namawia do rozwagi. Niewykluczone, że otrzymasz kuszącą ofertę współpracy, ale nie jest to najlepszy dzień na takie decyzje. Zaufaj swojej intuicji, a na pewno nie popełnisz błędu. Gwiazdy przepowiadają przyjemne zmiany w życiu samotnych Raków.

HOROSKOP NA 04.03.2020: LEW

Prawdopodobnie uda Ci się dziś zwalczyć problemy, które uniemożliwiały rozwój zawodowy. Co więcej, sukces zmotywuje Cię do dalszych zmian, również w życiu prywatnym. Zanim podejmiesz ostateczne kroki, skonsultuj się z bliską osobą.

HOROSKOP NA 04.03.2020: PANNA

Przed Tobą dość spokojny i przyjemny dzień. Zarówno kłopoty zawodowe, jak i prywatne nie będą Cię dziś martwić. Powstrzymaj się jednak od wszelkich decyzji, których nie jesteś pewna. Jeśli bliska osoba poprosi Cię o wsparcie, nie odmawiaj.

HOROSKOP NA 04.03.2020: WAGA

Horoskop na środę przewiduje, że osoby spod znaku Wagi skupią się dziś na zaległych obowiązkach. Im szybciej wywiążesz się z obietnic, tym większe będą Twoje szanse na awans. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu prywatnym.

HOROSKOP NA 04.03.2020: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona powinny uważać na wszelkie transakcje finansowe. Horoskop nie wyklucza, że ktoś będzie chciał Cię oszukać, a błędnie podjęta decyzja może Cię wiele kosztować. Szczera rozmowa z najbliższymi pozwoli odnaleźć najlepsze rozwiązanie tej nieprzyjemnej sytuacji.

HOROSKOP NA 04.03.2020: STRZELEC

Gwiazdy nie wykluczają, że otrzymasz ciekawą propozycję zawodową. Nawet spontanicznie podjęta decyzja Ci nie zaszkodzi, dlatego nie obawiaj się ewentualnych zmian. Samotne przedstawicielki znaku prawdopodobnie wybiorą się dziś na obiecujące spotkanie z kimś wyjątkowym.

HOROSKOP NA 04.03.2020: KOZIOROŻEC

Horoskop na środę nie przewiduje poważnych komplikacji w Twoim życiu. Poprawna komunikacja z otoczeniem nie zagwarantuje Ci natychmiastowego sukcesu, ale opłaci się w najbliższej przyszłości. Ukochana osoba może zaskoczyć Cię propozycją na wspólne życie.

HOROSKOP NA 04.03.2020: WODNIK

Atmosfera tego dnia będzie szczególnie napięta. Gwiazdy nie wykluczają sporów i kłótni, szczególnie w sprawach organizacyjnych. Postaraj się opanować negatywne emocje, ponieważ niechcący możesz urazić kogoś, kto na to nie zasługuje. W miłości bez zmian.

HOROSKOP NA 04.03.2020: RYBY

Niektóre osoby spod znaku Ryb postawią dziś na zasłużony odpoczynek, a inne – na ciężką pracę, która przybliży je do upragnionego celu. Niezależnie od Twojego wyboru, dzień będzie udany. Sprawy miłosne także ułożą się po Twojej myśli. 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.