Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

W jakim nastroju powitasz weekend? Oto Twój horoskop na sobotę!

Co wydarzy się 29.02.2020?

Redakcja VIVA! 29 lutego 2020 07:25
Horoskop codzienny

Gwiazdy przepowiadają doskonały dzień dla tych znaków zodiaku, które nie obawiają się okazywania ciepłych i silnych uczuć. Horoskop na 29.02.2020 zachęca dziś do rozwoju relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.02.2020: BARAN

Jeśli dziś wyznaczysz sobie cel, bądź pewna, że zrealizujesz go w najkrótszym możliwym czasie. Tymczasowe kłopoty finansowe nie powinny Cię powstrzymywać – w tych sprawach również wszystko się ustabilizuje. W Twojej relacji miłosnej nie zabraknie porozumienia.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.02.2020: BYK

Horoskop na sobotę przepowiada osobom spod znaku Byka spokojny i dość przyjemny dzień. Poświęć czas na wzmocnienie więzi rodzinnych i przyjacielskich – takie wsparcie już wkrótce bardzo Ci się przyda. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.02.2020: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy nie wykluczają, że otrzymasz dziś należną nagrodę za czas i emocje, jakie włożyłaś w sprostanie swoim obowiązkom zawodowym. Pomimo miłej niespodzianki, która zmotywuje Cię do dalszego działania, najpierw szczegółowo zaplanuj dalsze kroki.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.02.2020: RAK

Horoskop na 29.02.2020 przepowiada osobom spod znaku Raka szczęśliwy dzień. Nie jest to jednak dobry czas na relaks. Nieprzyjemne konsekwencje Cię nie dopadną, jeśli skupisz się na zaległych obowiązkach domowych. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.02.2020: LEW

Prawdopodobnie uda Ci się odnaleźć sposób na rozwiązanie problemu, który męczył Cię przez ostatnie tygodnie. Wykorzystaj wszystkie swoje umiejętności, a szczególnie kreatywność. Jedyne ostrzeżenie Gwiazd: nie jest to dobry dzień na długą podróż.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.02.2020: PANNA

Osoby spod znaku Panny powinny dziś zwrócić uwagę na szczegóły. Los przygotował dla Ciebie kilka wskazówek, które wskażą najlepszą drogę do sukcesu. Osoba, z którą spędzasz ostatnio sporo czasu, może odważyć się na nietypowe wyznanie.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.02.2020: WAGA

Prawdopodobnie zrealizujesz dziś wszystkie swoje plany, a nawet te, które nie udały Ci się wcześniej. Twoja sytuacja finansowa przestanie Cię martwić, ale nie jest to powód do spontanicznych wydatków. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.02.2020: SKORPION

Horoskop na sobotę obiecuje wspaniały dzień dla tych przedstawicielek znaku, które od dawna myślą nad rozwojem relacji miłosnej. Bądź bardziej wyrozumiała wobec ukochanej osoby, a wszystko ułoży się lepiej, niż się spodziewasz.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.02.2020: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca skupią się dzisiaj na rozwiązaniu zaległych problemów finansowych. Im szybciej uporasz się z tym zadaniem, tym lepsze będzie Twoje samopoczucie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.02.2020: KOZIOROŻEC

Pomimo zrelaksowanej atmosfery, przed Tobą dość chaotyczny dzień. Nie angażuj się w inwestycje, które nie wzbudzają Twojego zaufania – ktoś zechce Cię oszukać. Intuicja podpowie właściwy wybór, również w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.02.2020: WODNIK

Horoskop na sobotę przewiduje, że najbliżsi przyjaciele poproszą Cię dziś o poradę w ważnej sprawie. Zanim zdecydujesz się na odpowiedź, przemyśl ewentualne konsekwencje. Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 29.02.2020: RYBY

Horoskop na 29.02.2020 podpowiada. że jest to doskonały czas na wykorzystanie nowych perspektyw na rozwój, zarówno zawodowy jak i osobisty. Samotne osoby spod znaku Ryb powinny zwrócić większą uwagę na kogoś z grona bliskich przyjaciół. 

Horoskop codzienny

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.