Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Zajrzyj do swojego horoskopu na sobotę!

Przepowiednia na 22.02.2020

Redakcja VIVA! 22 lutego 2020 07:25
Horoskop codzienny

Gwiazdy przepowiadają, że znaki zodiaku poddadzą się dziś dwóm pragnieniom – niezależności i sprawiedliwości. Z tego powodu wszelkie kłótnie, spory i konflikty nie są wskazane. Horoskop na 22.02.2020 ostrzega również, że negatywne nastawienie odbije się na niektórych relacjach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.02.2020: BARAN

Horoskop na sobotę przewiduje dość trudny dzień dla wszystkich osób spod znaku Barana. Codzienna rutyna może Cię zniechęcić do działania – postaraj się odnaleźć sposób na przywrócenie energii. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.02.2020: BYK

Przed Tobą dość spokojny dzień. Prawdopodobnie skupisz się wyłącznie na sprawach domowych i rodzinnych, ale Gwiazdy podpowiadają, że im szybciej się wywiążesz z zaległych obowiązków, tym szybciej zajmiesz się również swoją karierą. Samotne przedstawicielki znaku powinny zwrócić uwagę na osobę, z którą łączy ich wieloletnia przyjaźń...

HOROSKOP DZIENNY NA 22.02.2020: BLIŹNIĘTA

Nie będziesz mogła liczyć na zmiany w sprawach zawodowych, ale wydarzenia w Twoim życiu uczuciowym mogą Cię zaskoczyć. Nie obawiaj się odważnych decyzji – rozwój obecnej relacji miłosnej zależny będzie tylko od Ciebie i Twoich postanowień.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.02.2020: RAK

Horoskop na 22.02.2020 przewiduje, że Raki poświęcą dzisiejszy dzień na rozmyślanie o przyszłości. To doskonały moment na ustalenie celu, który chcesz osiągnąć – wszystko, co dziś zaplanujesz, ma szansę na sukces. Gwiazdy nie wykluczają, że odnajdziesz sprytne rozwiązanie problemów finansowych.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.02.2020: LEW

Przed tobą dość trudny dzień. Napięta atmosfera sprawi, że nie będziesz mogła skupić się na poważnej pracy. Nie zmuszaj się do rzeczy, które Cię męczą – na wszystko przyjdzie czas. Szczera rozmowa z ukochaną osobą to doskonały sposób na pozbycie się wewnętrznego niepokoju.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.02.2020: PANNA

Horoskop na sobotę przekonuje, że Panny powinny dziś zająć się swoim życiem osobistym. Jest to szczególnie ważne dla tych osób, które skupiły się na karierze, zaniedbując relacje z najbliższymi. Jeśli uda Ci się popracować nad poprawną komunikacją, szybko odzyskasz równowagę wewnętrzną.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.02.2020: WAGA

W Twoim życiu nie zabraknie inspiracji. Nie uda Ci się spełnić wszystkich pragnień, ale pewne osiągnięcia sprawią, że będziesz z siebie dumna. Prawdopodobnie zyskasz miano autorytetu w swoim towarzystwie. Jedynie relacja miłosna może Cię rozczarować. Nie jest to jednak dobry dzień na wyjaśnianie nieporozumień.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.02.2020: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona muszą w pełni wykorzystać swoje talenty – im więcej pewności siebie okażesz, tym szybciej zaczniesz ustalać własne zasady. Gwiazdy namawiają też do rozsądnych inwestycji finansowych. Niewykluczone, że jedna z nich przyniesie Ci spory zysk. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.02.2020: STRZELEC

Nie będziesz narzekać na początek weekendu! Przygotuj się na wspaniale relaksujący dzień, pełen przyjemnych spotkań i miłych niespodzianek. Nie będziesz musiała martwić się o żadne sprawy, związane z pracą, a bliskie osoby udowodnią, jak wiele dla nich znaczysz.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.02.2020: KOZIOROŻEC

Horoskop na sobotę przewiduje, że będziesz dziś nieco tajemnicza. O ile rozwaga w komunikacji z mało znajomymi osobami będzie słusznym wyborem, o tyle ukochana osoba może Cię oskarżyć o brak zaangażowania. Przemyślane słowa i czyny udowodnią, jak bardzo się myli.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.02.2020: WODNIK

Gwiazdy ostrzegają osoby spod znaku Wodnika, że lenistwo nie będzie im dzisiaj służyć. Skup się na swoim rozwoju zawodowym, o ile nie chcesz przegapić szansy na interesującą ofertę współpracy. Los będzie po Twojej stronie... W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 22.02.2020: RYBY

Prawdopodobnie zagłębisz się dziś w świecie własnych fantazji. Jeśli uznasz, że jesteś gotowa na spełnienie jednej z nich, podejmij odważną decyzję – Twoja intuicja podpowie, co powinnaś zrobić, aby nie popełnić błędu. Samotne osoby spod znaku Ryb będą miały okazję na ciekawe spotkanie z kimś, kto może zmienić ich przyszłość. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.