Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Oto Twój horoskop na sobotę!

Przepowiednia na 11.01.2020

Redakcja VIVA! 11 stycznia 2020 07:45
Horoskop codzienny

Horoskop na 11.01.2020 namawia znaki zodiaku do odpoczynku. Zbyt chaotyczne działania mogą doprowadzić do nieodwracalnych strat finansowych, dlatego wszelkie inwestycje lepiej odłożyć na inny czas. Gwiazdy przewidują za to zdecydowane powodzenie w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.01.2020: BARAN

Horoskop na sobotę ostrzega, że możesz dziś powiedzieć za dużo. Kontroluj swoje słowa, jeśli nie chcesz, aby ktoś wykorzystał je przeciwko Tobie. Wykorzystaj wolny czas na przemyślenia – zastanów się nad swoimi perspektywami i zadbaj o to, co przyniesie Ci korzyści materialne. Wieczorna informacja może zmienić Twoje podejście do ukochanej osoby.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.01.2020: BYK

Gwiazdy przewidują, że osoby spod znaku Byka będą dziś odważne i uczciwe do granic możliwości. Takie nastawienie może sprowokować kilka nieporozumień. Ogólnie dzień będzie sprzyjał nauce czegoś nowego i gromadzeniu niezbędnych informacji, aby osiągnąć założone cele. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.01.2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop na 11.01.2020 nie wyklucza, że poznasz dziś osobę, która wzmocni Twój autorytet, jednocześnie wpływając na Twoją samoocenę. To doskonały moment na obiektywną ocenę swoich możliwości. Ukochana osoba może Tobą manipulować.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.01.2020: RAK

Postaraj się zapomnieć o błędach z przeszłości – skup się na tym, co zagwarantuje harmonię w teraźniejszości. Sobota to świetny dzień na nowe postanowienia. Zmiana diety może pozytywnie wpłynąć na Twoje samopoczucie. Gwiazdy nie wykluczają trudnych decyzji miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.01.2020: LEW

Horoskop na sobotę przestrzeń osoby spod znaku Lwa przed kłopotami finansowymi. Twoja rozrzutność będzie miała nieprzyjemne konsekwencje. Spotkanie z zaufanymi przyjaciółmi poprawi Ci humor, a spokojny wieczór u boku ukochanej osoby przywróci harmonię w związku.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.01.2020: PANNA

Przed Tobą dość chaotyczny dzień. Pomimo pokusy, nie poddawaj się lenistwu – ryzykujesz utratę szansy na sukces. Wykorzystaj swoje umiejętności, jeśli bliska osoba poprosi Cię o pomoc i wsparcie. Pamiętaj, że Ty również możesz znaleźć się w takiej sytuacji.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.01.2020: WAGA

Horoskop na 11.01.2020 przewiduje, że Wagi będą cieszyć się spokojnym, bardzo przewidywalnym dniem. Poświęć czas na porządkowanie zaległych spraw domowych. Nie rezygnuj z zaproszenia na romantyczne spotkanie – niewykluczone, że ta osoba to Twoje przeznaczenie…

HOROSKOP DZIENNY NA 11.01.2020: SKORPION

Gwiazdy przewidują, że osoby spod znaku Skorpiona pozbędą się dziś męczących problemów. Skup się na sprawach mieszkaniowych i rodzinnych, ale chwilowo powstrzymaj się od wszelkich poważnych decyzji dotyczących finansów. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.01.2020: STRZELEC

Masz szansę na osiągnięcie wszystkiego, co planowałaś, jeśli wykażesz się sumiennością i starannością. Przed Tobą doskonały dzień na tworzenie nowych planów na przyszłość. Gwiazdy nie wykluczają, że samotne przedstawicielki znaku nawiążą dziś romantyczną znajomość.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.01.2020: KOZIOROŻEC

Horoskop na sobotę przewiduje, że dzisiejszy dzień będzie dla Ciebie wyjątkowo przyjemny. Poświęć jak najwięcej czasu sobie, zadbaj o samopoczucie, zajmij się ulubionym hobby... Ukochana osoba może zaskoczyć Cię swoim sukcesem. Okaż, że jesteś dumna z jej osiągnięć.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.01.2020: WODNIK

Gwiazdy ostrzegają, że nie powinnaś dziś nikogo krytykować, a szczególnie siebie. Nie zamartwiaj się bez powodu i nie ukrywaj swoich talentów przed innymi. Horoskop nie wyklucza nieprzyjemnych nieporozumień w sprawach miłosnych. Twoja przeszłość prawdopodobnie wpłynie na rozwój związku.

HOROSKOP DZIENNY NA 11.01.2020: RYBY

Osoby spod znaku Ryb mogą dziś odczuwać niepokój – nie będziesz pewna swoich słów, czynów i myśli. Aby zmotywować się do dalszego działania, musisz odpocząć, dlatego porzuć na chwilę myśli o obowiązkach zawodowych. Gwiazdy nie przewidują żadnych zmian w Twoim życiu osobistym. 

Horoskop numerologiczny 2020
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.