Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Czy rozpoczniesz weekend w dobrym humorze? Oto Twój horoskop na sobotę!

Co wydarzy się 08.02.2020?

Redakcja VIVA! 8 lutego 2020 07:55
Horoskop codzienny

Gwiazdy przewidują, że nie będzie to dzień, skłaniający do wykonywania rutynowych obowiązków – lepiej wystrzegać się zadań, wymagających dokładności i uwagi. Znaki zodiaku skupią się dziś na swoim życiu osobistym, będą nawiązywać nowe przyjaźnie, spotykać się z przyjaciółmi i po prostu przyjemnie spędzać czas. Horoskop na 08.02.2020 podpowiada: w sprawach miłosnych warto posłuchać intuicji.

HOROSKOP DZIENNY NA 08.02.2020: BARAN

Gwiazdy ostrzegają, że będziesz dziś zbyt krytyczna i wymagająca – Twoje zachowanie nie wpłynie dobrze na Twoją komunikację z otoczeniem. Postaraj się opanować negatywne emocje i powstrzymaj się od zbędnych komentarzy, jeśli zależy Ci na poprawnej relacji z najbliższymi. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 08.02.2020: BYK

Przed Tobą dość spokojny dzień. Prawdopodobnie pozbędziesz się ze swojego życia problemu, który Cię męczył od dłuższego czasu. Horoskop nie wyklucza też powodzenia w sprawach finansowych. Jeśli chodzi o miłość, nie zmuszaj ukochanej osoby do działania zgodnie z Twoimi zasadami. Zapewnij jej własną przestrzeń.

HOROSKOP DZIENNY NA 08.02.2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop na sobotę podpowiada: im szybciej wywiążesz się z porannych obowiązków, tym szybciej będziesz mogła skupić się na sobie i swoim samopoczuciu. To doskonały dzień na uporządkowanie spraw finansowych, albo nową inwestycję. Nieprzewidywalna sytuacja, związana z Twoją relacją miłosną, zmusi Cię do przemyśleń.

HOROSKOP DZIENNY NA 08.02.2020: RAK

Osoby spod znaku Raka muszą przygotować się na intensywny dzień pełen emocji. Gwiazdy nie ujawniają, jednak, czy będą to pozytywne odczucia, czy wręcz przeciwnie. Jedyna wskazówka: uważaj na słowa i czyny, aby w przyszłości nie odpowiadać za niefortunne błędy. Bliska osoba udowodni, że jest gotowa zrobić dla Ciebie wszystko.

HOROSKOP DZIENNY NA 08.02.2020: LEW

Horoskop na 08.02.2020 przepowiada, że skupisz się dziś na rozwoju zawodowym. Przeszkody znikną, dlatego będziesz miała wielką szansę na awans. Nie osiadaj jednak na laurach – wszystko możesz robić jeszcze lepiej. W sprawach miłosnych warto zachować spokój. Ukochana osoba ma swoje słabości, które należy zaakceptować.

HOROSKOP DZIENNY NA 08.02.2020: PANNA

Przed Tobą wspaniały dzień! Prawdopodobnie spełni się jedno z Twoich marzeń – przyjaciele i bliscy zadbają o Twoje szczęście. Sobota upłynie Ci w wyjątkowo przyjemnej atmosferze. Gwiazdy nie przepowiadają znaczących zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 08.02.2020: WAGA

Horoskop na sobotę ostrzega, że Twój nastrój może pogorszyć się po kłótni z bliską osobą. Nieprzyjemne fakty z Twojej przeszłości mogą wpłynąć na stabilność obecnej relacji miłosnej. Zanim zaczniesz się tłumaczyć – ochłoń, przeanalizuj sytuację, i zastanów się, czy na pewno jesteś czegokolwiek winna.

HOROSKOP DZIENNY NA 08.02.2020: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona skupią się dziś na swojej karierze. To doskonały moment na naukę nowych rzeczy – postaw na samorozwój, aby zwiększyć szansę na szybki awans. Wieczorem koniecznie spotkaj się z ukochaną osobą. Niewykluczone, że romantyczna atmosfera skłoni Cię do pewnych decyzji...

HOROSKOP DZIENNY NA 08.02.2020: STRZELEC

Przed Tobą bardzo spokojny, a wręcz leniwy dzień. Horoskop na 08.02.2020 nie przewiduje żadnych wydarzeń, które mogłyby jakkolwiek wpłynąć na Twoje życie, zarówno zawodowe, jak i osobiste. Również sprawy miłosne chwilowo staną w miejscu.

HOROSKOP DZIENNY NA 08.02.2020: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca nie unikną nieprzyjemnych sporów w otoczeniem. Nie pozwól jednak, aby ktokolwiek narzucał Ci swój sposób myślenia, szczególnie jeśli chodzi o rozwój Twojej kariery. Intuicja Cię nie zawiedzie i podejmiesz słuszną decyzję w tej sprawie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 08.02.2020: WODNIK

Horoskop na sobotę obiecuje wszystkim Wodnikom dzień pełen przyjemnych emocji. Wspaniałe perspektywy zawodowe, harmonia w relacji miłosnej, życzliwe nastawienie krewnych i przyjaciół... Dziś nie będziesz narzekać na kłopoty.

HOROSKOP DZIENNY NA 08.02.2020: RYBY

Gwiazdy ostrzegają, że nie powinnaś być zbyt pewna siebie. Jeśli bliska osoba zwróci się do Ciebie po poradę, dokładnie przemyśl swoją odpowiedź. Niewykluczone, że popełnisz błąd, który negatywnie wpłynie nie tylko na Twoją przyszłość. We wszystkim powinnaś kierować się rozwagą. Romantyczny wieczór u boku drugiej połówki zmotywuje Cię do pewnych zmian w życiu osobistym. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.