Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 04.01.2020

Redakcja VIVA! 4 stycznia 2020 05:35
Horoskop codzienny

Gwiazdy przepowiadają dość spokojną, udaną sobotę, szczególnie pod względem komunikacji i nauki nowych rzeczy. Jedyne ostrzeżenie: znaki zodiaku powinny unikać sporów z innymi, ponieważ każda kłótnia będzie miała nieprzewidywalne konsekwencje. Horoskop na 04.01.2020 przewiduje również wspaniały dzień na miłość...

HOROSKOP DZIENNY NA 04.01.2020: BARAN

Zastanów się, w jaki sposób możesz pozbyć się negatywu ze swojego życia? Zrób wszystko, co potrzebne, a odetchniesz z ulgą. Zrozumiesz, skąd bierze się nieuzasadniona agresja, wahania nastroju i gorsze samopoczucie. Horoskop na sobotę nie przewiduje zmian w Twoim życiu miłosnym.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.01.2020: BYK

Byki muszą przygotować się na gorszy dzień. Niektóre problemy mogą Cię dziś przytłaczać, ale jeśli posłuchasz swojej intuicji, szybko rozwiążesz te najpoważniejsze. Wieczorna randka z ukochaną osobą poprawi Ci humor. Nie zapominaj o czułości.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.01.2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop na 04.01.2020 zaleca Bliźniętom uważną pracę nad sobą i swoim charakterem. Jesteś na dobrej drodze, aby całkowicie wyeliminować konflikty i nieporozumienia. Jeśli prawidłowo ocenisz zaistniałą sytuację, wszystko szybko się ułoży. Bliscy wierzą w Ciebie całym sercem, nie zawiedź ich oczekiwań.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.01.2020: RAK

Nawet jeśli znajdziesz się w środku rodzinnej kłótni, zdecydowanie powstrzymaj się od krytyki i nie wtrącaj się w sprawy innych ludzi. Nadmierna interesowność może doprowadzić do jeszcze gorszych sporów. Gwiazdy obiecują udany dzień dla tych Raków, które wybierają się dziś w podróż.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.01.2020: LEW

Horoskop na sobotę podpowiada, że powinnaś być bardziej elastyczna, jeśli chodzi o chwilowe kłopoty w Twoim życiu zawodowym. Pewna informacja może Ci pomóc, ale musisz ją poprawnie zinterpretować. Samotne Lwy mają szansę na spotkanie osoby, która zmieni ich życie. Nie przegap podpowiedzi od losu.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.01.2020: PANNA

Przed Tobą dość trudny dzień. Prawdopodobnie stracisz okazję na udaną inwestycję, ale nie szukaj innych opcji. Ryzyko błędu jest zbyt duże. Gwiazdy zapewniają, że nie zabraknie Ci energii, dlatego zakończysz jeden z projektów, na który poświęciłaś już sporo czasu. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.01.2020: WAGA

Horoskop na 04.01.2020 obiecuje Wagom spokojny i radosny dzień. To doskonały moment na znalezienie nowej pracy, zaplanowanie przeprowadzki, albo dopełnienie zaległych formalności. Rodzinna atmosfera i przychylność przyjaciół zmotywują Cię do osiągnięcia nowego celu.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.01.2020: SKORPION

Dziś na pewno nie będziesz miała powodu do smutku – wręcz przeciwnie, Twoje pozytywne nastawienie udzieli się tym osobom, które liczą na Twoje wsparcie. To dobry dzień nie tylko na rozwiązanie problemów finansowych, ale i drobną inwestycję. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.01.2020: STRZELEC

Horoskop na sobotę przewiduje korzystne oferty współpracy. Zanim zdecydujesz się na tak poważną zmianę zawodową, rozważ wszystkie za i przeciw. Szczera rozmowa z ukochaną osobą prawdopodobnie skłoni Cię do nowych postanowień miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.01.2020: KOZIOROŻEC

Pomimo Twojego zaangażowania w pracę, możesz rozczarować się ostatecznym wynikiem swoich działań. Być może poprzeczka jest zbyt wysoka? Przeanalizuj dostępne możliwości i wykorzystaj umiejętności w nieco inny sposób. Zakochane Koziorożce mogą kierować się zazdrością. Pamiętaj, że ukochana osoba nie żyje przeszłością – Ty również nie powinnaś.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.01.2020: WODNIK

Horoskop na sobotę zachęca Wodniki do ruchu! Wybierz się na spacer, spotkaj się z przyjaciółmi, zaplanuj zakupy, które odkładasz od dłuższego czasu… Odrobina ruchu doskonale wpłynie na Twoje zdrowie, a towarzystwo bliskich Ci osób – na samopoczucie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 04.01.2020: RYBY

Gwiazdy przewidują, że osoby spod znaku Ryb będą tak zajęte swoim wewnętrznym światem, że przegapią najciekawsze wydarzenia. Chwilowe zagubienie może doprowadzić Cię do jeszcze większych przeżyć emocjonalnych. Nie obawiaj się swoich słabości, ale odważnie poproś ukochaną osobę o wsparcie. Na pewno nie odmówi. 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.