Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Przygotuj się na intensywny początek tygodnia! Oto Twój horoskop na dziś

Co wydarzy się 27.01.2020?

Redakcja VIVA! 27 stycznia 2020 07:15
Horoskop codzienny

Gwiazdy przewidują dość udany dzień dla tych znaków zodiaku, które konsekwentnie dążą do osiągnięcia swojego celu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że niektóre z nich otrzymają bardzo przydatne informacje... Horoskop na 27.01.2020 nie przewiduje znaczących zmian w życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.01.2020: BARAN

Horoskop na poniedziałek ostrzega, że powinnaś zwrócić większą uwagę na swoje otoczenie. Gwiazdy nie wykluczają, że będziesz musiała zmierzyć się z bezpodstawną krytyką osób, które dotąd wydawały Ci się przyjaźnie nastawione. Jeśli będziesz postępować rozważnie, wkrótce pokonasz trudności.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.01.2020: BYK

Osoby spod znaku Byka powinny dziś działać w sposób zdecydowany – im dłużej będziesz się zastanawiać, tym gorzej dla Ciebie. W ewentualnej rywalizacji na pewno odniesiesz sukces, ale nie możesz być zbyt uparta. Prawdopodobnie rozczaruje Cię postawa bliskiej osoby. Nie żałuj tej relacji, jeśli wydaje Ci się, że chodzi wyłącznie o korzyści finansowe.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.01.2020: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy namawiają do samorozwoju. Przed Tobą doskonały dzień na naukę nowych rzeczy lub szkolenie nabytych umiejętności. Twoje zaangażowanie zrobi wrażenie zarówno na współpracownikach i partnerach biznesowych, jak i na przełożonych. Romantyczne spotkanie z ukochaną osobą może zmobilizować Cię do kolejnego etapu w rozwoju waszego związku.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.01.2020: RAK

Horoskop na 27.01.2020 obiecuje Rakom dość spokojny początek tygodnia. Obowiązki zawodowe nie będą dla Ciebie kłopotem, a Twoja kariera zacznie rozwijać się w dobrym kierunku. Nie rezygnuj z nagłej podróży służbowej – niewykluczone, że po Twoim powrocie wszystko zmieni się na lepsze. W miłości warto zastosować kompromis.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.01.2020: LEW

Gwiazdy nie ukrywają, że musisz przygotować się na intensywny dzień, pełen nieporozumień i drobnych kłopotów. Nie polegaj dziś na pomocy nieznajomych – prawdopodobnie popełnisz błąd, którego nawet nie zauważysz, a który negatywnie wpłynie na Twoje życie w najbliższej przyszłości. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.01.2020: PANNA

Niektóre osoby spod znaku Panny poznają dziś smak zwycięstwa. Jeśli uczciwie pracowałaś na sukces, otrzymasz zasłużoną nagrodę. Horoskop ostrzega jedynie przed nieprzemyślaną inwestycją pieniędzy. Ryzyko pomyłki jest zbyt duże. Wieczorem koniecznie zrelaksuj się w towarzystwie najbliższych Ci osób.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.01.2020: WAGA

Horoskop na poniedziałek zachęca do stanowczego rozwiązania problemów, od których zależy przyszłość Twojej kariery. Jeśli otrzymasz niespodziewaną ofertę współpracy, nie odmawiaj – być może to Twoje przeznaczenie? Los będzie Ci sprzyjał, również w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.01.2020: SKORPION

Gwiazdy przewidują, że Skorpiony skupią się dziś na wszystkim, co nowe i oryginalne. Rutyna może Cię męczyć, dlatego poszukaj sposobu na pozbycie się jej ze swojego życia. To doskonały dzień na wszelkie transakcje finansowe, ponieważ intuicja podpowie Ci najlepsze rozwiązanie. Niektóre samotne przedstawicielki znaku prawdopodobnie zdecydują się na szczere wyznanie swoich uczuć.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.01.2020: STRZELEC

Gwiazdy nie wykluczają, że poznasz dziś kogoś, kto będzie miał ogromny wpływ na Twój rozwój, nie tylko zawodowy, ale przede wszystkim osobisty. Znajdziesz również czas na wszystko, co zaplanowałaś wcześniej. Uważaj jedynie na swoje zdrowie – zadbaj o dobre samopoczucie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.01.2020: KOZIOROŻEC

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu. Początek tygodnia będzie spokojny, a Twoje działania przemyślane. Ze względu na przyjemną atmosferę dnia, warto zająć się ustalaniem nowego celu na najbliższą przyszłość. Sprawy osobiste również nie będą Cię dziś niepokoić.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.01.2020: WODNIK

Horoskop na 27.01.2020 obiecuje Wodnikom cudowny dzień, pełen życzliwości i doskonałego nastroju. Pozytywne nastawienie wpłynie na zarówno na Twoje życie zawodowe, jak i osobiste. Odniesiesz wielkie zwycięstwo, jeśli się nie poddasz. Ukochana osoba może zaskoczyć Cię propozycją wyjazdu. Zanim się zgodzisz, przemyśl wady i zalety tego pomysłu.

HOROSKOP DZIENNY NA 27.01.2020: RYBY

Niewykluczone, że niektóre osoby spod znaku Ryb będą musiały spędzić ten dzień w drodze. Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś wykorzystać dziś zasoby energii, ponieważ ani przez chwilę nie będziesz się nudzić. Warto też pamiętać, że dzisiejsze działania będą miały wpływ na Twoją karierę. Porada horoskopu: nie obawiaj się miłości. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.