Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak rozpocznie się Twój tydzień? Sprawdź swój horoskop na poniedziałek!

Co wydarzy się 24.02.2020?

Redakcja VIVA! 24 lutego 2020 07:35
Horoskop codzienny

Gwiazdy przewidują dość udany początek tygodnia dla wszystkich znaków zodiaku. To doskonały dzień na wszelkie decyzje, związane ze zmianami w życiu zawodowym. Horoskop na 24.02.2020 podpowiada, że warto posłuchać intuicji – szczególnie w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.02.2020: BARAN

Gwiazdy ostrzegają, że osoby spod znaku Barana nie unikną dziś sporów. Postaraj się opanować emocje i nie wdawaj się w kłótnie, wywołane nieporozumieniem. Niewykluczone, że ktoś będzie chciał zepsuć Twoją reputację – im bardziej będziesz opanowana, tym lepiej dla Ciebie. Horoskop nie przewiduje zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.02.2020: BYK

Przed Tobą bardzo spokojny i przyjemny dzień. Niespodziewana pomoc osoby, na którą wcześnie nie liczyłaś, pozwoli zapomnieć o męczących Cię kłopotach finansowych. Jeśli chodzi o miłość, prawdopodobnie będziesz musiała przejąć inicjatywę. Nie wstydź się swoich pragnień.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.02.2020: BLIŹNIĘTA

Horoskop na poniedziałek podpowiada, że powinnaś skupić się dziś na wszystkim, co wpływa na Twój rozwój zawodowy. Zaangażowanie w pozornie niewielki projekt otworzy przed Tobą nowe możliwości. Gwiazdy nie wykluczają ciekawej propozycji współpracy... W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.02.2020: RAK

Osoby spod znaku Raka nie będą dziś narzekać na samopoczucie. Stabilność Cię uspokoi, jednak Gwiazdy przypominają, że nie powinnaś porzucać swoich planów. Unikaj jedynie nieprzemyślanych wydatków, ponieważ ryzyko długu jest zbyt duże. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć niezwykłą propozycją.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.02.2020: LEW

Horoskop na 24.02.2020 ostrzega, że osoby spod znaku Lwa skupią się dziś na odnalezieniu równowagi pomiędzy życie zawodowym a uczuciowym. Prawdopodobnie będziesz musiała dokonać trudnego wyboru, jednak intuicja Cię nie zawiedzie – posłuchaj siebie, a na pewno nie popełnisz błędu.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.02.2020: PANNA

Przed Tobą dość przyjemny, a nawet nieco leniwy dzień. Nie będziesz narzekać na żadne problemy, o ile nie dasz się ponieść emocjom. Pamiętaj, że Twoje słowa mogą zranić najbliższą osobę – zanim cokolwiek powiesz, dokładnie to przemyśl.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.02.2020: WAGA

Gwiazdy wróżą wszystkim Wagom wspaniały nastrój. Im bardziej będziesz dziś kreatywna, tym szybciej uporasz się z obowiązkami zawodowymi i zrobisz wrażenie na przełożonych. Horoskop nie wyklucza niespodziewanej premii, dzięki której zapomnisz o długu. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.02.2020: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona będą dziś energiczne – to doskonały dzień na aktywną pracę i zaplanowanie nowego celu. Prawdopodobnie uda Ci się spełnić jedno ze swoich pragnień. Bliska osoba udowodni, jak wiele dla niej znaczysz. Niektóre przedstawicielki znaku zdecydują się na kolejny krok w związku...

HOROSKOP DZIENNY NA 24.02.2020: STRZELEC

Gwiazdy przepowiadają Strzelcom dzień pełen przyjemnych zmian, zarówno w życiu zawodowym, jak i miłosnym. Pomimo sprzyjającej atmosfery, najważniejsze decyzje będą wymagały Twojej rozwagi. Horoskop nie przewiduje kłopotów w Twoim życiu uczuciowym.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.02.2020: KOZIOROŻEC

Pamiętaj, że dzisiejsze decyzje będą miały ogromny wpływ na Twoją przyszłość. Zaufaj swojej intuicji, a dokonasz najlepszego wyboru. Jedynie sprawy finansowe warto omówić z osobą, która ma większe doświadczenie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.02.2020: WODNIK

Horoskop na poniedziałek sugeruje, że osoby spod znaku Wodnika powinny wykazać się pewnością siebie. Nie zwracaj uwagi na bezpodstawną krytykę i nie rezygnuj z celu, który obrałaś. Prawdopodobnie będziesz dziś niezwykle cierpliwa, jednak przyniesie to wyłącznie korzyści, również w życiu miłosnym.

HOROSKOP DZIENNY NA 24.02.2020: RYBY

Osoby spod znaku Ryb nie będą narzekać na dzisiejszy dzień. Gwiazdy nie wykluczają niespodziewanej propozycji rozwoju zawodowego. Zanim podejmiesz decyzję, zastanów się, czy ten wybór wniesie do Twojego życia pozytywne zmiany. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na długo oczekiwane spotkanie z kimś bliskim. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.