Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Czy początek tygodnia będzie dla Ciebie udany? Sprawdź swój horoskop na poniedziałek!

Przepowiednia na 20.01.2020

Redakcja VIVA! 20 stycznia 2020 07:35
Horoskop codzienny

Gwiazdy są zdecydowanie przeciwne wszelkim rewolucjom i ryzykownym eksperymentom. Znaki zodiaku powinny polegać dziś na swoim doświadczeniu z przeszłości – tylko ustalone wcześniej zasady działania przybliżą je do sukcesu. Horoskop na 20.01.2020 podpowiada, że dotyczy to zarówno spraw zawodowych, jak i miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY NA 20.01.2020: BARAN

Postępuj dziś zgodnie z ustalonym wcześniej planem, jeśli chcesz uniknąć nieprzyjemnych nieporozumień ze współpracownikami i przełożonymi. Nie jest to dobry dzień na spontaniczne pomysły. Gwiazdy namawiają również do zwrócenia większej uwagi na zdrowie – przemęczenie może Cię pokonać w najmniej spodziewanym momencie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 20.01.2020: BYK

Horoskop na poniedziałek podpowiada, że przedstawicielki znaku Byka powinny dziś popracować nad komunikacją z otoczeniem. Możliwe jest, że powrócisz do współpracy z osobą, z którą poróżnił Cię nieuzasadniony spór. To Twoja szansa na naprawę tego błędu, ponieważ ta relacja może zapewnić Ci rozwój zawodowy. Samotne Byki mogą odważyć się na wyznanie swoich uczuć.

HOROSKOP DZIENNY NA 20.01.2020: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą dość dobry dzień, pomimo pozornej nerwowej atmosfery. Prawdopodobnie nabierzesz większej pewności siebie, a Twoje pomysły zawodowe będą miały szansę nie tylko na powodzenie, ale przede wszystkim zysk. Jedynie relacja miłosna może Cię dziś zmartwić. Nie zapominaj o kompromisie.

HOROSKOP DZIENNY NA 20.01.2020: RAK

Horoskop na 20.01.2020 przewiduje, że osoby spod znaku Raka unikną dziś większych kłopotów. Zaufani przyjaciele mają dla Ciebie kilka istotnych porad – warto posłuchać, w jaki sposób chcą okazać swoje wsparcie. Gwiazdy nie przewidują zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP DZIENNY NA 20.01.2020: LEW

Niestety, Gwiazdy nie mają dobrych wiadomości. Nawet najmniejszy błąd, popełniony przez przypadek, będzie zwiastunem poważnych problemów w najbliższej przyszłości. Szczególnie uważaj na wszelkie kwestie finansowe. Ukochana osoba również może Cię zaskoczyć nieprzyjemną wiadomością. Nie prowokuj jednak kłótni, jeśli zależy Ci na tej relacji.

HOROSKOP DZIENNY NA 20.01.2020: PANNA

Horoskop na poniedziałek podpowiada, że Panny powinny dziś zachować spokój w każdej sytuacji. Jeśli okażesz swoje słabości, ktoś natychmiast to wykorzysta przeciwko Tobie... Zadbaj też o swoje samopoczucie, szczególnie jeśli ostatnio brakuje Ci energii. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 20.01.2020: WAGA

Nie powinnaś dziś marnować energii na projekty, które według Ciebie mogą się nie udać – lepiej skoncentruj się na samorozwoju. To doskonały dzień na naukę czegoś nowego. Niektóre Wagi będą zmagać się z kryzysem w relacji miłosnej. Intuicja podpowie Ci, jaką decyzję powinnaś podjąć.

HOROSKOP DZIENNY NA 20.01.2020: SKORPION

Gwiazdy nie wykluczają, że poświęcisz dzisiejszy dzień na rozwiązywanie problemów swoich najbliższych. Niestety, zaniedbasz przez to swoje obowiązki, ale wdzięczność bliskich Ci osób będzie tego warta. Horoskop przewiduje pozytywne zmiany w Twoim życiu osobistym. Być może nadszedł czas na kolejny krok?

HOROSKOP DZIENNY NA 20.01.2020: STRZELEC

Pomimo dość napiętego dnia, nie będziesz narzekać na zmęczenie. Skup się na tym, co wychodzi Ci najlepiej, a udowodnisz otoczeniu, jak wiele jesteś warta. Gwiazdy nie mówią jednak, czy otrzymasz nagrodę za swoje poświęcenie. Ukochana osoba może potrzebować Twojego wsparcia.

HOROSKOP DZIENNY NA 20.01.2020: KOZIOROŻEC

Horoskop na 20.01.2020 zapewnia osoby spod znaku Koziorożca, że mogą liczyć na dość udany dzień. Wykorzystaj nabyte umiejętności, a na pewno odniesiesz sukces w swoim zawodzie. Prawdopodobnie będziesz miała szansę na zmianę pracy – zanim podejmiesz decyzję, porozmawiaj z zaufanym doradcą. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY NA 20.01.2020: WODNIK

Podpowiedź Gwiazd: jeśli martwi Cię chwilowa stagnacja w rozwoju kariery, powinnaś pamiętać, że problemem nie jesteś Ty, ale niefortunny zbieg okoliczności. Nie poddawaj się i poświęć jeszcze więcej czasu na projekt, w który wierzysz. Horoskop nie ma watpliwości, że już wkrótce poznasz smak zwycięstwa. Samotne przedstawicielki znaku Wodnika mogą dziś liczyć na długo oczekiwane spotkanie z bliską im osobą.

HOROSKOP DZIENNY NA 20.01.2020: RYBY

Pomimo spokojnie rozpoczętego poniedziałku, niektóre Ryby mogą dziś narzekać na gorsze samopoczucie. Nadmiar wątpliwości, związanych z każdą dziedziną Twojego życia, nie pozwoli Ci na rozsądną ocenę tego, co już masz. Zrezygnuj więc z ustalania celów na przyszłość – powrócisz do tego w inny dzień. W miłości warto okazać szlachetność, aby nie okazać się ofiarą niejasnej sytuacji. 

Horoskop codzienny

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.